NECU

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
svi manje-vise znamo sta hocemo, ili bar mislimo da znamo.
a sta je sa onim sto necemo? koliko smo tu jasnim samim sebi?
znate li u svakom trenutku, u svakoj cudnoj situaciji, gde su vase granice i kada treba odreagovati sa- ne, ovo nikako ne zelim!
ma sta to bilo...
 
svi manje-vise znamo sta hocemo, ili bar mislimo da znamo.
a sta je sa onim sto necemo? koliko smo tu jasnim samim sebi?
znate li u svakom trenutku, u svakoj cudnoj situaciji, gde su vase granice i kada treba odreagovati sa- ne, ovo nikako ne zelim!
ma sta to bilo...
...netju u guzu...:(
 
svi manje-vise znamo sta hocemo, ili bar mislimo da znamo.
a sta je sa onim sto necemo? koliko smo tu jasnim samim sebi?
znate li u svakom trenutku, u svakoj cudnoj situaciji, gde su vase granice i kada treba odreagovati sa- ne, ovo nikako ne zelim!
ma sta to bilo...
Kakav rebus. Missim ceo život vrlo dobro znam šta neću ali zato nemam pojma šta hoću.
 
То уопште није трагично. Људи су само искрени.
И из онога шта нећу произлази оно што хоћу.
Понешто и остварим. :)

pa ja sam se zapanjila, al najstvarnije. obicno svi arlaucu- hocu ovo, hocu ono, HOCU, ZELIM, TREBAM....
a odjednom svi kazu da ne znaju sta hoce, mislim, dosta je nelogicno ako se uporedi sa mnogim drugim izjavama. i uostalom, kako se to ebote ide kroz zivot kad jasno i glasno kazes da ne znas sta hoces, mislim, molim te, postoje neka stremljenja, neka htenja, neke zelje.
a jeste da iz ovoga necu proizadje nesto hocu ali retko. ovo necu sluzi pre svega da eliminise nezeljeno, a od mase preostalog zeljenog, treba valjda, bar okvirno, da se zna sta se zeli...
 
znaci vise razmisljate o 'necu'
nego o 'hocu'?

vise o 'ne volim', nego o 'volim'?

nesto ste pomesali kockice
bacajte ponovo :D
 
pa ja sam se zapanjila, al najstvarnije. obicno svi arlaucu- hocu ovo, hocu ono, HOCU, ZELIM, TREBAM....
a odjednom svi kazu da ne znaju sta hoce, mislim, dosta je nelogicno ako se uporedi sa mnogim drugim izjavama. i uostalom, kako se to ebote ide kroz zivot kad jasno i glasno kazes da ne znas sta hoces, mislim, molim te, postoje neka stremljenja, neka htenja, neke zelje.
a jeste da iz ovoga necu proizadje nesto hocu ali retko. ovo necu sluzi pre svega da eliminise nezeljeno, a od mase preostalog zeljenog, treba valjda, bar okvirno, da se zna sta se zeli...
Постоје, тачно, али толико се данас све мења из часа у час, нема гаранција и често смо принуђени да се прилагођавамо ситуацији. Ово је наравно везано за посао, углавном.
Што се тиче љубави... Логично је да је сви желимо и да знамо тачно шта желимо.
Али доста људи је заглављено у неким односима који су далеко од замишљеног... И ту постоје прилагођавања, прећуткивања, незадовољства...
Ми пишемо овде о нашим ставовима, о размишљањима, жељама. Колико смо све то остварили је врло дискутабилно.
Понекад се плашимо неуспеха, па своје жеље и циљеве задржавамо за себе док их не остваримо. Знаш оно... против урока. :lol:
А што се тиче овог нећу... Па зависи колико тога има. ;) Не остане маса тога. Бар мени. А од тога што остане... па, рецимо да је све прихватљиво и могуће.
Наравно да имам циљ, али он може да буде и флексибилан...
 

Back
Top