Gledate li skupstinu?

Kako ljudi kako?

  • Ponuditi im vecu platu?

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
A ti znas kako je bilo u skupstini za vreme Tita


Znam, itekako znam. Jedan od opstinskih delegata KP "poslanik" u skupstini SR Srbije mi je bio sef. Zezao se na račun šta su sve ne(radili).
Bogu hvala, prošlo je vreme džabalebarenja, konačno je došlo vreme kapitalizma, gde mora da ti otpadne doope da bi zaradio koru hleba.

kada su ovakvi debilni ratardi poslanici, bolja je varijanta da cute i ne *****ju ......lakse se dise....:roll:
Ne slazem se.
No, kakav narod takvi predstavnici, ne. I ti si takav kao oni, imajuci u vidu da si Srbin.
 
Dakle gospodo forumasi zamolio bih vas da nakratko ustanete od kompa dodjete do najblizeg tv prijemnika,upalite ga i prebacite na RTS2.Sta vidimo.U skupstini ima ljudi taman toliko da ih na prste prebrojite.Kartice su u uredjaju,a ponosnog vlasnika kartice ni da vidimo ni da cujemo.E sad da li imate neki dobar predlog kako da privucemo desnicare i levicare da rade svoj posao.Ali na demokratski nacin!:dash:

Jedino ako mi platish...:mrgreen:
 
Чиме ли се ви можете похвалити ?
Можда предлогом доношења новог закона о комуналној полицији...
Нема паметнијег од овог предлога......има се, може се.
Е државо јадна !
За годину две , неће имати куче зашто да вас уједе,
што пишете из ината а знате како сте сваки дан све сиромашнији.

Далеко је Шведска
 
Ma jok bre...otkud ti to....:think::think:....znas onaj vic o rahmetli Cobiju...elem, otisao on u posetu Kini i poveo celu familiju i na razgovoru sa rukovodstvom Kine,kaze njemu Cing Cang Cung..."druze predsednice sto su vam lepi ovi blizancici"...a Cobi njemu..."ma nisu blizanci ,Marijica je starija od Markica"...a Kinez njemu...."u druze predsednice,kako ste ovog skota mogli da kresete dva puta"...e to isto vazi i za Natu.....:eek::sad2::hahaha::rotf:

Богами ово за Нату је истина, лепо каже колегиница ;)
А виц је врхунски, један од најбољих које сам чула. (мада сам симпатисала Слобу). :lol:
 
:D......ne mogu da verujem da je nekome hvala bogu sto mora da se ubije od sljake da bi nesto zaradio, umesto da dzabalebari ko covek...........:D

jel tebi dobro???;)
Treba da se radi i da se za taj posao adekvatno plati.

Da smo pedesetih prešli na kapitalizam, već sedamdesetih bismo bili najbogatija zemlja Evrope.

Stajanje u redu za deterdžent, prašak i hranu, nestašice papira 1978 i intervencija SAD-a 1979 (kad su nas spasili od bankrotstva (drugi put u istoriji SFRJ)), par nepar za benzin 1980, su meni dovoljan dokaz katastrofalne ekonomske politike SFRJ.
Srbija, Makedonija i BiH su tri zemlje u kojima se danas gore živi nego za vreme SFRJ. Trenutno stanje u Hrvatskoj stagnira, ali biće bolje.
Naš zašto? Zato što više nema Slovenije i Hrvatske koje su punile dve trećine budžeta u centralu.

Bosanskosrpskomakedosko svršavanje na titovu katastrofalnu ekonomsku politiku je danas prisutno u tim zemljama samo iz dva razloga:
1. Ratna razaranja
2. Lopovluk političara (seti se milijardi koje je Sloba prebacivao na Kipar).
Dakle ne zato što je SFRJ bila ekonomski gigant (naprotiv), nego zato što su te tri zemlje još gote.

Lako je bilo živeti na grbači Slovenaca i Hrvata.
 
A kada smo mi to presli na kapitalizam?I dalje je najcrnji komunizam(tj NAJCRVENIJI:mrgreen:)............
A kad vec gledamo u proslost ajd da vidimo nase vladare:
Tito-Diktator
Cosic-Pion
Sloba-Titov naslednik-elem diktator
Kostunica-Neobavesten
Tadic-......
zakljucak-:dash:
 
Poslednja izmena:
A kada ih nateramo da sede u sali, onda ima da rade, će sve da pršti...

Ma imam sjajnu ideju u vezi toga-Svakome po prsluk oblozen eksplozivom(sa kontrolisanom eksplozijom(samo subjektu da naskodi)).....stavimo im ono cudo za ograniceno kretanje(ne znam tacno uglavnom kako se zove......ali npr ako pokusaju da predju preko izlaza iz sale kabum:lol:)....da vidis kako bi radili......nikome ne bi palo napamet rec da pisne dok ne stigne red na njega!

I
E a sta je sa vadikalima?Nesto ih nema.Mirno u skupstini!
Sta je sa njima?Zar im nije istekla kazna!?
 
Poslednja izmena:
Ma imam sjajnu ideju u vezi toga-Svakome po prsluk oblozen eksplozivom(sa kontrolisanom eksplozijom(samo subjektu da naskodi)).....stavimo im ono cudo za ograniceno kretanje(ne znam tacno uglavnom kako se zove......ali npr ako pokusaju da predju preko izlaza iz sale kabum:lol:)....da vidis kako bi radili......nikome ne bi palo napamet rec da pisne dok ne stigne red na njega!

А ако хоће у ве-це?
 
Treba da se radi i da se za taj posao adekvatno plati.

Da smo pedesetih prešli na kapitalizam, već sedamdesetih bismo bili najbogatija zemlja Evrope.

Stajanje u redu za deterdžent, prašak i hranu, nestašice papira 1978 i intervencija SAD-a 1979 (kad su nas spasili od bankrotstva (drugi put u istoriji SFRJ)), par nepar za benzin 1980, su meni dovoljan dokaz katastrofalne ekonomske politike SFRJ.
Srbija, Makedonija i BiH su tri zemlje u kojima se danas gore živi nego za vreme SFRJ. Trenutno stanje u Hrvatskoj stagnira, ali biće bolje.
Naš zašto? Zato što više nema Slovenije i Hrvatske koje su punile dve trećine budžeta u centralu.

Bosanskosrpskomakedosko svršavanje na titovu katastrofalnu ekonomsku politiku je danas prisutno u tim zemljama samo iz dva razloga:
1. Ratna razaranja
2. Lopovluk političara (seti se milijardi koje je Sloba prebacivao na Kipar).
Dakle ne zato što je SFRJ bila ekonomski gigant (naprotiv), nego zato što su te tri zemlje još gote.

Lako je bilo živeti na grbači Slovenaca i Hrvata.


Mnogo si ti to uprostio , bajo..........u celoj SFRJ se podjednako ( nije ) radilo.......i tesko da je iko ziveo na grbaci slovenaca ili hrvata.........

Respektabilne firme, su bile rasute od triglava do djevdjelije.....od slovenackog Elana, do makedonskog "alkaloida".........to nisu bile firme "gubitasi" kako danasnji shatro menageri, objasnjavaju ovo cudo od propale ekonomije koju su napravili iskljucivo nesposobni politicari i sposobni lopovi...............

Da je trebalo preci na kapitalizam i uci u EZ i NATO jos onomad dok je rahmetli Tito bio ziv, to je tacno..........ali , glavna prepreka na tom putu su bili upravo srpski , makedonski , crnogorski i bosanski kadrovi, koji su imperativno bili protiv bilo kakvog priblizavanja SFRJ zapadu........a i danas su , kako vidim.........:think:

Elem, nevolja ove jadne kvazi drzave koja se poziva na kajmak kao najvazniji proizvod i koja crpi drzavnost iz svih poraza kroz koje je prosla je upravo to, sto ni danas nema spremnosti da se uvede kapitalizam u srbiju..........ovo nije kapitalizam , ovo je gnojavi cir , nikada vidjen u ekonomiji , u istoriji covecanstva.............drzava bandita i lopova , je jos i postojala ............ali drzava bandita i lopova koje podrzava sirota gologuzija nije vidjena do sada..........
 
Ma imam sjajnu ideju u vezi toga-Svakome po prsluk oblozen eksplozivom(sa kontrolisanom eksplozijom(samo subjektu da naskodi)).....stavimo im ono cudo za ograniceno kretanje(ne znam tacno uglavnom kako se zove......ali npr ako pokusaju da predju preko izlaza iz sale kabum:lol:)....da vidis kako bi radili......nikome ne bi palo napamet rec da pisne dok ne stigne red na njega!
A šta sa onim koji spavaju, čitaju novine, igraju igrice...
 
Al bi Vjerica shjedela!:hahaha::mrgreen:

Него! :per:
Уствари, свакоме треба обећати оно што му је потребно и да видиш како ће да раде пуном паром ;) На пример оном Миливојевићу за сваку успешну недељу могу да дају нове игрице за лаптоп, Вјерици печено прасе, Томи да дозволе да посети кабинет премијера да види какав је осећај, Лидији одлазак код фризера итд. :lol:
Прихватамо предлоге и сугестије, предлажите даље па да им пустимо на мејл. :super:
 
A šta sa onim koji spavaju, čitaju novine, igraju igrice...

BOOM.png
....:cool:

Него! :per:
Уствари, свакоме треба обећати оно што му је потребно и да видиш како ће да раде пуном паром ;) На пример оном Миливојевићу за сваку успешну недељу могу да дају нове игрице за лаптоп, Вјерици печено прасе, Томи да дозволе да посети кабинет премијера да види какав је осећај, Лидији одлазак код фризера итд. :lol:
Прихватамо предлоге и сугестије, предлажите даље па да им пустимо на мејл. :super:

:rotf:....A Cvetkovicu dozvolimo da zaista bude premijer na jedan dan:rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top