Zašto ste na forumu?

Boris.Sajkas

Primećen član
Poruka
704
kao što i sam naziv teme kaže, zanima me zašto ste na forumu, zašto postujete, zašto provodite toliko vremena na forumu itd?

baš sam dosta razmišljao i ne znam šta bih odg. na ova pitanja...stvarno ste dosta vremena potroši na ovaj način. neko ima po 100 postova u toku dana, to je jako mnogo, bar ja tako mislim...ipak ako trošite 2 sata dnevno mora da ima neki razlog, pa me zanima koji je!?
 
Ukljucujem se kad mislim da imam nesto da kazem, da pomognem nekome, da zamolim za pomoc, kad se uzelim virtuelne komunikacije sa nekim forumasima koji su na mene ostavili dobar utisak i sl, ali se desava da to ne uspem da uradim u kratkom vremenu te se trudim da se sto bolje ogranicim.

Mislim da forum ima kvaliteta, ali ne mislim da samo njemu treba da se posvetim. E, sad, nekad se covek zanese pa malo omasi granicu :aha:.
 
sve ovo stoji, samo što bi ja tu negde uglavio i reč "usamljenost"...
Missim...ako ti je do komunikacije i iskazivanja mišljenja, imaš prijatelje, kolege, drugove, blog...

postoji i faktor usamljenosti, pomalo....možda
al postoji i msn i sl facebook i take stvari za usamljene, al ja radije idem na forum jer je to sve u jedno, i rasprava, imaš i pp i sve, all in one
 

Back
Top