Apel BG vozačima

Becky Thatcher

Domaćin
Poruka
3.587
Stalno mi se dešava kad s detetom u rukama prelazim ulicu na pešačkom prelazu na kome nema semafora da se vozač iz prve trake zaustavi i propusti nas dok onaj iz druge jurne tik uz nas.

Vozite katastrofa, ne pazite ništa, parkirate se loše, zauzmete ceo trotoar ko da ste jedini na svetu...

Mrzim vas :heart:
 
Ima i gora varijanta.
Kada pesak krene sa detetom van prelaza pa mu idiot u levoj traci stane....digne mi se kosa na glavi u ocekivanju da neko iz sledece trake ne pokupi i pesaka i dete.
Iskreno, ja bih roditelje koji prelaze van pesackog prelaza vukuci dete za ruku osudio na lopatu...sad, da l` u ruke, da l` po guzi, svejedno...
 
Dobro, ima ona druga tema ali hajde...
Ja bih iskreno zabranio saobracaj u krugu dvojke...ne postoje vise nikakva pravila u vezi parkiranja koja se koliko toliko postuju. A najgore je sto vecina vozaca kao da se rodila u kolima pa i do prodavnice na cosku ide kolima. O parkiranju ispred kafica i onaj bezobrazluk ispred "Kalenic"-a ne bih ni komentarisao.
Krivac : komunalna inspekcija, saobracajna policija, vozaci....tim redosledom...
 
Dobro, ima ona druga tema ali hajde...
Ja bih iskreno zabranio saobracaj u krugu dvojke...ne postoje vise nikakva pravila u vezi parkiranja koja se koliko toliko postuju. A najgore je sto vecina vozaca kao da se rodila u kolima pa i do prodavnice na cosku ide kolima. O parkiranju ispred kafica i onaj bezobrazluk ispred "Kalenic"-a ne bih ni komentarisao.
Krivac : komunalna inspekcija, saobracajna policija, vozaci....tim redosledom...

Ma da a nema ko ne komentariše Pančevce i žene vozače :manikir:
 
Šta tek rade biciklistima...Čovek vozi po sred puta,ali po sred puta u ulici koja je široka najviše metra,možda ni toliko.Nemaš gde da se pomeriš..Šabani šabanišu na motorima,užas jedan:roll:
 
Mozemo i o motorciklistima. Ljudi, pa oni se provlace pri brzini 60km/h izmedju leve i srednje kolone automobila na autoputu ?
Generalno, da bi imali vozacku kulturu, moramo imati opstu, biti pismeni i pre svega moramo imati mogucnost odlaska u inostranstvo. Videti kako se tamo ljudi ponasaju u saobracaju, na autobuskim stanicama ( kod nas je stampedo), kako se ponasaju u metrou..
 
niste svi takvi, ali stvarno ima bahatih vozača. to što je beki navela u uvodnom postu je tačno, a tačno je da se i dešava pešacima bez dece...
naime, nebrojeno puta mi se desilo da prelazim ulicu na zeleno svetlo, a gospoda vozači skreću u tu istu ulicu koju ja prelazim, ne zaustavljajući svog cenjenog ljubimca...još me mrko gledaju što sam na pešačkom prelazu.....
 
Mozemo i o motorciklistima. Ljudi, pa oni se provlace pri brzini 60km/h izmedju leve i srednje kolone automobila na autoputu ?
Generalno, da bi imali vozacku kulturu, moramo imati opstu, biti pismeni i pre svega moramo imati mogucnost odlaska u inostranstvo. Videti kako se tamo ljudi ponasaju u saobracaju, na autobuskim stanicama ( kod nas je stampedo), kako se ponasaju u metrou..
Dovoljno je videti tupava lica wannabe gangstera iz P.L.M.,gde im je do juče đed jurio bikove i ovce pa i oni to imaju u genima...''Seljački proleteri'',tvorevina komunizma, uništavaju ovaj grad od 45-e godine:roll:
 
Tačno je da su Beogradski vozači nenormalno bahati i prema pešacima i prema ostalim vozačima.Zato mi vožnja daleko više prija kad se vozim van Beograda ili još bolje,van Srbije.Osećam se neuporedivo sigurnije i staloženije.
 
Sad sam se ispucao na temi parking servisa, pa ću ovde da kažem samo dva tri reča: Kakvi bre pančevci, beograđani su šampioni neuke, bahate, opasne, nevaspitane, itd. vožnje, odnosno ponašanja u saobraćaju. Ovde uključujem sve kategorije - tramvaje, autobuse, trolejbuse, automobile, motore, bicikle i pešake.:bye:
 
ima i pesaka koji jure kao muve bez glave..., mene nervira njhova strategija kao - ja sam pesak sta mi neko moze, ima da stane kad krocim nozicom van trotoara... - stil razmiljanja FUJ
To razmisljanje je podjenako bzv. kao i vozaci koji gledaju samo sebe.
 

Back
Top