Letovanje u Turskoj

Ma, nisam ranije primetila ovu ponudu....imam i ja nesto malo lira, pa ako nekom trebaju neka se obrate prvo Masi a Masa ce vam dati moj kontakt
Mislim da ukupno imamo oko 20 evra
haha
Anonymous:
el trebaju nekom turske lire? imam neke zaostale..mislim da je to oko 7.5 evra
pa ako oce neko neka pishe ovde na "jagodica" ili na icq 19098949..ko se prvi javi dobije..iz bgd sam
 
PAZNJA,PAZNJA...Moj Vam je savet nikako Turska. Narocito ne sa agencijom TRAVEL EXPERT-reklamira je Ivan Zeljkovic-Milioner. Cista prevara. Ono sto smo platili nismo dobili jer slike koje smo gledali su iz nekog drugog hotela. Agenciju drzi neki turcin-proverite preko agenije za privredne registre i tipicna turska politika ono sto ne vredi prodati po sto vecoj ceni. Aranzmani preskupi usluga, apartmani, lokacije ravne 0. Platili smo hotel 4* a zatekli prljav hotel, restoran kao studentska menza, macke se setaju restoranom,razbacane cipele na recepciji, radnik koji nam je nosio prtljag posluzivao nam je hranu koja je kao pomije, skoro niko nezna engleski pa nemozes da objasnis sta ti je potrebno. Mesto koje smo bukirali je Alanja-Konakli hotel San Marin.Platili smo sobu sa balkonom, hotel pored mora a sve to je ostalo samo na slikama koje smo gledali pre polaska, jer nista od toga nismo dobili. Da stvar bude jos gora kada smo kasnije usli na njihov sajt videli smo da hotel ima 3* a oni ga prodaju kao 4*. Iza hotela je trzni centar slican bloku 70 a da bi dosao tamo prelazis magistralu koja nema semafor, pesacki pa je pravi ruski rulet doci do tamo. Nisu hteli da prihvate nase primedbe i trazili su ako zelimo da menjamo hotel doplatu za drugi u iznosu od 500-700e. Ljudi koji su se tu zatekli iz Srbije su nam rekli da je ista prica bila i sa njima i da nam nema pomoci. Medjutim imali smo srece jer zena koja je bila sa nama radi na RTS-u i spremili smo izjave za dnevnik pa se agencija uplasila i odmah nam nasla adekvatnu zamenu. Moj je savet OPREZ. Ako vec mora Turska samo sa proverenim agencijama i nemojte da vas reklame zavaraju...Prijatan odmor
 

Back
Top