ekonomija
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: ekonomija

srednjoskolka
    Guest

Podrazumevano ekonomija

Interesuju me iskustva studenata koji su upisali ekonomiju,a zavsili su gimnaziju.Da li veliki problem predstavlja to sto nisu upoznati sa strucnim predmetima i da li su u velikom zaostatku u osnosu na one koji su zavrsili ekonomsku skolu?

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Nikakav problem nije. Cak je i prednost jer si razvila odredjene logicke sposobnosti sa jedne strane, i svesna si toga da pocinjes od nule i da moras da ucis, sa druge strane. Znam dosta onih koji su zavrsili srednju skolu i na prvoj godini su se zanosili i razmisljali "Ma ja ovo sve znam, ovaj ispit sam imao kao predmet u srednjoj skoli". I naravno, uvek su padali.
    Samo hrabro, gimnazija je najbolje obrazovanje koje si mogla da dobijes pre nego sto upises fakultet, narocito ako je neka od boljih u pitanju.

lady me!
    Guest

Podrazumevano Re: ekonomija

Citat Original postavio srednjoskolka
    Interesuju me iskustva studenata koji su upisali ekonomiju,a zavsili su gimnaziju.Da li veliki problem predstavlja to sto nisu upoznati sa strucnim predmetima i da li su u velikom zaostatku u osnosu na one koji su zavrsili ekonomsku skolu?
    Aposolutno nemas razloga da se plasis da ces u necemu zaostajati za onima koji su zavrsili ekonomsku skolu. To sto si zavrsila gimnaziju ti moze biti samo prednost, jer imas siroko znanje iz razlicitih oblasti. Nijedan od predmeta koji ces uciti na ekonomiji nije takav da ti je potrebno neko predznanje u njegovom savladavanju. Potrebno ti je samo da zagrejes stolicu i nista vise. :wink:
    Srecno!

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

E zaboravih jos nesto:
    videces koliko ce tebi biti lakse da polozis matematiku i ostale kvantitativne metode, dok ce ovi iz srednje skole muku muciti sa tim ispitima.
    Joj, ma bice tebi super!

slfnge
    Guest

Podrazumevano

Da li neko moze da mi kaze koji predmeti se polazu za prijemni na ekonomskom faksu?

vesna85
    Guest

Podrazumevano

Ja polazem matematiku i filozofiju a imas jos neke strucne predmete koje mozes da polazes umesto toga,...

JeLeNaBg
    Guest

Podrazumevano

Gimnazija je prednost! Uostalom videces!!

Slične teme

1. Ekonomija u Bg-u
    Autor Ru_bi_tch u forumu Arhiva
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.09.2005., 16:04
  2. ekonomija
    Autor smaragd u forumu Ekonomija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.07.2005., 14:34
  3. EKONOMIJA
    Autor GORDANAG u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 0