Kako prolaze savremeni muskarci na BALKANU?

GrkicD

Početnik
Poruka
18
Pitam se do koje mere danas trebas biti savremen, a da ne dobijes noz u ledja od devojke, i to onda kad se najmanje nadas? Zasto vecina devojaka zloupotrebi dobrotu muskarca, misleci ''kakav mlakonja'', a kad nalete na nekog baju koji ih posle odredjenog vremena prevari i ostavi, placu na sve strane, i onda pljuju po muskarcima? Da li je to u zenskoj psihologiji, ili je to posledica podneblja na kome zivimo? Pitam se zasto devojke ne postuju ono sto im se pruza?
 
GrkicD:
Pitam se do koje mere danas trebas biti savremen, a da ne dobijes noz u ledja od devojke, i to onda kad se najmanje nadas? Zasto vecina devojaka zloupotrebi dobrotu muskarca, misleci ''kakav mlakonja'', a kad nalete na nekog baju koji ih posle odredjenog vremena prevari i ostavi, placu na sve strane, i onda pljuju po muskarcima? Da li je to u zenskoj psihologiji, ili je to posledica podneblja na kome zivimo? Pitam se zasto devojke ne postuju ono sto im se pruza?

1.Hm...savremen muskarac na Balkanu - tesko naci takvu kombinaciju.....a prolaze ko' bubreg u loju evo odmah da ti kazem
2.Situacija vazi i za zene i za muskarce
3. Mislim da donekle ima veze sa kulturom podneblja na kojem zivimo. Generalno, nasi momci nisu galantni prema devojkama, osecajni, nezni, puni razumevanja ....(svaka cast izuzecima i pozdrav za njih :wink: )i desava se sledece: naidjes na nekoga ko je takav i odmah pomislis da tu nesto nije u redu, da on bas i nije sav svoj (kako to mislis da li zelim, volim, hocu, necu....zar precutni dogovor nije MORAS :?: :? )- mozda zvuci glupo, ali poznajem devojku koja je izasla sa tipom koji je bio super prema njoj, ljubazan do bola i ona mi je rekla da je sve to nekako plasi, jer bas i nije za ocekivati da se tip tako ponasa i ona prosto ne zna kako da mu uzvrati na njegovu paznju
4.Dalje, sto se tice psihologije, imas ljude koji nesvesno traze partnera koji im ne odgovara i tretira na nacin koji ce dovesti do raskida, jer te osobe u stvari ne zele da se vezuju...
5.iiiii.........i verovatno more nekih drugih razloga, nesredjenih licnosti i sl.
 
GrkicD:
Pitam se do koje mere danas trebas biti savremen, a da ne dobijes noz u ledja od devojke, i to onda kad se najmanje nadas? Zasto vecina devojaka zloupotrebi dobrotu muskarca, misleci ''kakav mlakonja'', a kad nalete na nekog baju koji ih posle odredjenog vremena prevari i ostavi, placu na sve strane, i onda pljuju po muskarcima? Da li je to u zenskoj psihologiji, ili je to posledica podneblja na kome zivimo? Pitam se zasto devojke ne postuju ono sto im se pruza?

A sta je to savremeno u tvojoj prici :roll: :shock:
 
GrkicD:
Pitam se do koje mere danas trebas biti savremen, a da ne dobijes noz u ledja od devojke, i to onda kad se najmanje nadas? Zasto vecina devojaka zloupotrebi dobrotu muskarca, misleci ''kakav mlakonja'', a kad nalete na nekog baju koji ih posle odredjenog vremena prevari i ostavi, placu na sve strane, i onda pljuju po muskarcima? Da li je to u zenskoj psihologiji, ili je to posledica podneblja na kome zivimo? Pitam se zasto devojke ne postuju ono sto im se pruza?

Kao prvo, savremen i dobar nisu isto.
Kao drugo, imas milion primera tipa: devojka voli momka, sve mu pruza, ne pomislja ni na koga drugog i ... pafff ... razocarenje - zatice ga sa drugom. Naravno takvih primera imas i u zamenjenim ulogama. Dakle, ne mozes na osnovu pojedinacnih primera da generalizujes stvari.
 
eh, za par vekova, ako budemo imali srece, zivecemo u rezervatima kao banke sperme. skrivacemo se po sumskim gudurama od zenskih kanibala. proklinjacemo nase muske pretke koji su poverovali i primili se na zensku obmanu po imenu - ljubav. tu je bio pocetak naseg kraja.
ostace mozda samo drevni zapisi, tajni neunisteni spisi, kakvi su nekad bili muskarci pre nego sto je nastupila era zenske giljotine muskosti
 
random_cloud_form:
eh, za par vekova, ako budemo imali srece, zivecemo u rezervatima kao banke sperme. skrivacemo se po sumskim gudurama od zenskih kanibala. proklinjacemo nase muske pretke koji su poverovali i primili se na zensku obmanu po imenu - ljubav. tu je bio pocetak naseg kraja.
ostace mozda samo drevni zapisi, tajni neunisteni spisi, kakvi su nekad bili muskarci pre nego sto je nastupila era zenske giljotine muskosti


Ti se to šališ, ili si mnogo čitao Toševskog?
 
GrkicD:
Pitam se do koje mere danas trebas biti savremen, a da ne dobijes noz u ledja od devojke, i to onda kad se najmanje nadas? Zasto vecina devojaka zloupotrebi dobrotu muskarca, misleci ''kakav mlakonja'', a kad nalete na nekog baju koji ih posle odredjenog vremena prevari i ostavi, placu na sve strane, i onda pljuju po muskarcima? Da li je to u zenskoj psihologiji, ili je to posledica podneblja na kome zivimo? Pitam se zasto devojke ne postuju ono sto im se pruza?
Devojke najviše vole kad su nesrećno zaljubljene. To je tako romantično !
 
Znate sta? Citajuci ove vase postove, ja se pitam u sta se sve to u Srbiji pretvorilo, kakvi su to postali muskarci, kakve su to zene? Ja sam 89 otisla na Cubu, ovde su sasvim drugaciji odnosi. Ovde muskarci vole zene i zene vole muskarce, a ja imam utisak da se vi mrzite medjusobno. Ili su na ovom forumu sve sami isfrustrirani i razocarani likovi. Malo se vise volite, a malo manje budite rivali. Zna se kakva je muska, a kakva je zenska priroda. Ponasajte se u skladu sa tim, kakav feminizam, kakva zenska prava? Zene imaju puna prava u skladu sa svojom prirodom. Najmocnija devojka je nezasticena i slaba devojka. Niko ne voli muskarace. Pare kao motiv za vezu? Ovde ljudi nemaju prebijene pare, pa ipak uglavnom ljubav igra glavnu ulogu u musko-zenskim odnosima. Razmisljala sam da se vratim u Srbiju, ali mi se sve cini da ipak necu.
 
MiaMartinez:
Znate sta? Citajuci ove vase postove, ja se pitam u sta se sve to u Srbiji pretvorilo ....
.... Razmisljala sam da se vratim u Srbiju, ali mi se sve cini da ipak necu.
Ma slobodno se ti vrati, draga Mia, i u Srbiji je isto kao i na Kubi. I ovde muškarci vole žene, a i žene vole muškarce. Ništa se ti ne sekiraj u vezi toga. A ove razgovore na forumu shvati kao neko neko nadmudrivanje i prepucavanje izdaleka.
Nije forum isto što i real life.
 
svaka devojka trazi muskarca koji ce biti nezan i fin i slazem se da je veoma cudno kad na balkanu nadjes nekog takvog, odmah pomislis da nesto nije u redu sa njim. a muskarci misle da ako su previse dobri da su mlakonje, sto naravno neke devojke iskoriscavaju do maksimuma, mada ima i ovih i onih, ne moze da se kaze da ima samo jednih, a ne drugih!!!
ljubav postoji ako imate srce!!!!
 
Ma znam ja da u ljudima postoji ljubav, i da smo svi od krvi i mesa, i da svi umemo da volimo. Ali problem je u tome sto se nalazimo u vremenu u kome se menjaju mnoge stvari u odnosu na one tradicionalne, a sa njima i musko-zenski odnosi. Zene danas imaju mnogo veci stepen slobode u odnosu na pre par godina, sto je sasvim OK, ali mislim kao da su pogresno shvatile ulogu finog i postenog muskarca. Necu da generalizujem stvari, ali to je prosto tako. Neko je pitao sta se podrazumeva pod pojmom savremen.Ja mislim da savremen muskarac pre svega mora da izbaci sve svoje predrasude o tradicionalnim musko-zenskim odnosima, i da se ophodi prema zeni kao sto se ona ponasa prema njemu. Medjutim,danas kad se nesto tako dogodi u glavama vecine zena proradi ona sujeta:''Ma sa njim nesto nije u redu, pa on je mlakonja, ma nacicu ja istog takvog ali da bude malo bogatiji...
 
random_cloud_form:
ha ha, apotekarko,ma tosevski je optimista dok ja kazem da se zenski pol sve vise ponasa po gorstak principu - there can be only one. valjda ce se naci neki prorok iz holivuda da snimi sf film o 3.svetskom ratu kao borbi izmedju polova

svako dobro


Javlja mi se da ćeš iskoro naći neku pufnastu i umiljatu cicu pa ćeš onda morati da brišeš ovo što si napisao.
Al sam ti zapretila a? :wink:
 
MiaMartinez:
Znate sta? Citajuci ove vase postove, ja se pitam u sta se sve to u Srbiji pretvorilo, kakvi su to postali muskarci, kakve su to zene? Ja sam 89 otisla na Cubu, ovde su sasvim drugaciji odnosi. Ovde muskarci vole zene i zene vole muskarce, a ja imam utisak da se vi mrzite medjusobno. Ili su na ovom forumu sve sami isfrustrirani i razocarani likovi. Malo se vise volite, a malo manje budite rivali. Zna se kakva je muska, a kakva je zenska priroda. Ponasajte se u skladu sa tim, kakav feminizam, kakva zenska prava? Zene imaju puna prava u skladu sa svojom prirodom. Najmocnija devojka je nezasticena i slaba devojka. Niko ne voli muskarace. Pare kao motiv za vezu? Ovde ljudi nemaju prebijene pare, pa ipak uglavnom ljubav igra glavnu ulogu u musko-zenskim odnosima. Razmisljala sam da se vratim u Srbiju, ali mi se sve cini da ipak necu.
Mozda si u pravu a mozda i nisi. Sve zavisi iz kojeg ugla promatras stvari. Vidis ja sam prije nekoliko godina bio na Cubi, tamo sam vidio nesto sto nikad u zivotu nisam vidio i to je svakodnevna pojava. Setas se plazom u sumrak, idila, vidis zaljubljeni par i ubjeden si da je u pitanju savrsena romansa, a onda ti oni pridju i tip ti ponudi svoju ribu za saku dolara bez problema kao da je to najnormalnija stvar na svijetu, nema veze sto si sa svojom djevojkom ponudice ti je za threesome.
Dali je to prava ljubav- mozda, oni se toliko vole da im ne smeta da na taj nacin zarade nesto para. A mozda i nije, mozda on nju laze da je voli a iskoristava je kao svoju licnu kurvu. Sta je tu istina tko bi ga znao?
U svakom slucaju ne mozes tek tako usporedjivati cubanski mentalitet sa nasim balkanskim...
 

Back
Top