...jedna baka...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jedna baka je danas krenula na put.
spakovala je svoje kofere, ali je shvatila da joj ništa od tih stvari neće trebati.
odlučila je da ponese samo par uspomena i ceger pun ljubavi.

jedna zvezda grand parade je rekla: volim tužne hepi endove....
jedna druga, prava zvezda će zasijati večeras premijerno.
molim astronome da je u brojanju ne preskoče, daju joj lepo ime i ucrtaju je u kartu neba.

:heart:
 
glavno pitanje je, da li vi sebe u ljubavi sputavate zbog vetjinskim sudom ustaljenih normi...?:rumenko:
Па... нисам размишљала на ту тему, али највероватније да да...
То зависи и од тога како си васпитан.
Неке норме и правила понашања усвојиш још кад си сасвим мали...
 
...jedna me je baka danas u liftu zamolila, ili da kazzem namolila da joj opipam sisu da vidim da li ima neshto neobichno...
...kazze da sumlja ali nije sigurna, a nema nikoga, samo mene valjda, kao instant pipacha eventualnih hormonskih ili nekih drugih poremetjaja u razvoju sise usled bolesti...
...i nisam imo kud, saustavila je lift i pitala cvrkutavim glasom, poluuplakana...:(
...i pipao sam, i nisam znao da li sam napipao neshto ili kopchu od prslucheta, svejedno sam joj rekao da nema nishta...
...znachilo joj je...
...mislim da sam uchinijo dobro delo, ali kao nusefekat toga je usledila umene erekcija...:rumenko:
...jedva sam to sakrijo, nedajbozze da je baka videla pomislila bi da sam kojekakav pervertit, i ondak to ne bi bilo dobro delo...
...i sad shta tu ima chudno, nishta, zamoli te starija gospodja da joj pomognesh, i ti to i uradish...
...bitnno je da vetjina misli da je to nenormalno i sad tje da me osude...
...prokleeti sud vetjine...
...a svidela mi se, ima plave ochi i nezznu kozzu...:rumenko:
...glavno pitanje je, da li vi sebe u ljubavi sputavate zbog vetjinskim sudom ustaljenih normi...?:rumenko:
Sputavamo se :rumenko:
 
Odgovor na glavno pitanje: X puta mi je muka od drustveno prihvatljivih merila jer se cesto ne uklapaju u ono sto meni odgovara (a valjda je to neka poenta kvalitetnog zivota, ne pricam o ekstermima), ali do sad nisam imala afinitet prema dekama, a jos manje prema bakama :mrgreen:. Ti ako volis, baka se ne buni - uzivajte. Bar ne moras da brines da ce baka da ostane bremenita ;). I pazite da lift zaglavite izmedju spratova da ne dobijete voajere :per:. Osim ako bas sa njih u drustvu volite da se seksate, ondak se ne mesam u vas izbor :aha:.
 
Poslednja izmena:
...jedna me je baka danas u liftu zamolila, ili da kazzem namolila da joj opipam sisu da vidim da li ima neshto neobichno...
...kazze da sumlja ali nije sigurna, a nema nikoga, samo mene valjda, kao instant pipacha eventualnih hormonskih ili nekih drugih poremetjaja u razvoju sise usled bolesti...
...i nisam imo kud, saustavila je lift i pitala cvrkutavim glasom, poluuplakana...:(
...i pipao sam, i nisam znao da li sam napipao neshto ili kopchu od prslucheta, svejedno sam joj rekao da nema nishta...
...znachilo joj je...
...mislim da sam uchinijo dobro delo, ali kao nusefekat toga je usledila umene erekcija...:rumenko:
...jedva sam to sakrijo, nedajbozze da je baka videla pomislila bi da sam kojekakav pervertit, i ondak to ne bi bilo dobro delo...
...i sad shta tu ima chudno, nishta, zamoli te starija gospodja da joj pomognesh, i ti to i uradish...
...bitnno je da vetjina misli da je to nenormalno i sad tje da me osude...
...prokleeti sud vetjine...
...a svidela mi se, ima plave ochi i nezznu kozzu...:rumenko:
...glavno pitanje je, da li vi sebe u ljubavi sputavate zbog vetjinskim sudom ustaljenih normi...?:rumenko:

Ne,jel bila dobra bakica ima baka po 45 godina a dobre ko zmaj :) Missim kakve su cice,ajd opisti taj dozivljaj mislim malo opisi baku,mora biti dobra kad ti se digo! Da vidimo kakva je baka :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top