KFOR

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
nije mi jasno nesto... da li su srbi za smanjenje/odlazak KFOR-a ili ne. ovde na forumu,forumasi stalno kukaju, kfor ovo kfor ono... kada se govori o smanjenju onda vrh srbije pocinje... sta bre hocete???? da ima kfor-a na kosovu ili da ga nema

Šutanovac: Smanjenje Kfora ugrožava bezbednost Srba
Međunarodni Radio Srbija - Pre sat i 24 minuta

Srbija smatra da ne treba ishitreno smanjivati snage Kfora na Kosmetu zato što bezbednost još nije osigurana u potrebnoj meri kada je reč o kosmetskim Srbima i drugim nealbancima, izjavio je na ministarskom zasedanju NATO u Briselu srpski ministar odbrane Dragan Šutanovac. Šutanovac se sastao s generalnim sekretarom NATO i šefovima misija više članica Alijanse i preneo im zabrinutost Beograda zbog namere da broj vojnika Kfora bude smanjen. Koliko je god moguće treba zadržati postojeći broj pripadnika Kfora imajući u vidu da Srbi i drugi nealbanci imaju najveće poverenje u te snage kad je reč o bezbednosnim strukturama na Kosmetu, objasnio je Šutanovac. O mogućem smanjivanju i prelasku Kfora u "fazu odvraćanja" raspravljali su ministri odbrane NATO u Briselu, ali će konačnu odluku doneti šefovi diplomatija Alijanse.
 
nije mi jasno nesto... da li su srbi za smanjenje/odlazak KFOR-a ili ne. ovde na forumu,forumasi stalno kukaju, kfor ovo kfor ono... kada se govori o smanjenju onda vrh srbije pocinje... sta bre hocete???? da ima kfor-a na kosovu ili da ga nema

Sta tebi nije jasno.pogotovo iz ovog dela?:dontunderstand:
Srbija smatra da ne treba ishitreno smanjivati snage Kfora na Kosmetu zato što bezbednost još nije osigurana u potrebnoj meri kada je reč o kosmetskim Srbima i drugim nealbancima, izjavio je na ministarskom zasedanju NATO u Briselu srpski ministar odbrane Dragan Šutanovac.
 
nije mi jasno nesto... da li su srbi za smanjenje/odlazak KFOR-a ili ne. ovde na forumu,forumasi stalno kukaju, kfor ovo kfor ono... kada se govori o smanjenju onda vrh srbije pocinje... sta bre hocete???? da ima kfor-a na kosovu ili da ga nema

Да га нема, наравно ...

На Косово и Метохију треба да се врате Српске снаге безбедности ...

:ok::ok::ok:
 
nije mi jasno nesto... da li su srbi za smanjenje/odlazak KFOR-a ili ne. ovde na forumu,forumasi stalno kukaju, kfor ovo kfor ono... kada se govori o smanjenju onda vrh srbije pocinje... sta bre hocete???? da ima kfor-a na kosovu ili da ga nema

..Ниси укапирао,:roll:

Да твоји "борци за независност" не користе више за живи зид
жене и децу,
боље нека се послуже са припадницима КФОР-а
биће "атрактивније" за вас!!!:hahaha:


.

.
 

Back
Top