pitanja...

kako?

  • policajac, na primer, moze odma' da oseti da li ga lazete ili ne...

    glasova: 0 0,0%
  • poslala/o bi' neko mladje dete da pita umesto mene...

    glasova: 0 0,0%
  • ja bi' sama pitala/o, a rekla/o bi' da nekog drugog zanima...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    1
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
interview.gif


poslala bi' mu na prepad ove "sve za ljubaf"... njima nema da laže... i sve ostane zabilježeno, crno na bijelo... missim, to, e da...
 
DakleN, uvek pitam baš onu osobu o kojoj se interesujem, znači u ovom slučaju ako bi to bila prva osoba onda bih nju pitala a ako bi to bila druga osoba onda bih nju pitala a ako bi bila (kao što uglavnom i jeste) neka treća osoba, onda bi' probala i nju da pitam ali nisam sigurna da li bih od nje dobila odgovor, ali dobro, to su sad već sitnice, jer mislim, šta ako nismo u najboljim odnosima sa tom trećom osobom, a npr. nešto nas silno interesuje u vezi nje, a ne možemo pitati npr. četvrtu ili tamo neku, levu, petu ili tako nešto, jer bi to onda bilo već prevelika mogućnost za širenje kruga osoba koje su upletene u te rabote... ehehehehe... :)
Zapravo, pitala bih slučajnog prolaznika da li možda zna koliko ima sati :D

A jednom (daaaaaaavno to beše, posle mog sedmog rođendana, jer tad sam dobila prvi sat na poklon, za polazak u školu) sam bila napolju da se igram i rekla mi mama da dođem do 6 kući i ja stalno gledala na sat i stalno sam imala još vremena i pao već i mrak a ja još uvek imala vremena i onda sam tek shvatila da sam odavno zakasnila... zaboravila da navijem sat, on kasnio i kasnio i na kraju i stao a ja prekasno shvatila a nisam htela da pitam prolaznike iako mi je bilo čudno kako to tako sunce zalazi a još uvek je pola 6... posle je tata vodio jedan duuuuuuuug razgovor sa mnom na tu temu... i nije bilo strašno... hihihihi :D
 
Poslednja izmena:
evo sad malo ozbiljno...
kad me interesuje nešto o nekome - pitam lično i otvoreno,
kad me ne interesuje - ne interesuju me ni priče sa strane

volim da znam ono što hoću i mislim da treba da znam,
i ne volim da znam ono što ne treba da znam i što se mene ne tiče...
tako nekako...
 
evo sad malo ozbiljno...
kad me interesuje nešto o nekome - pitam lično i otvoreno,
kad me ne interesuje - ne interesuju me ni priče sa strane

volim da znam ono što hoću i mislim da treba da znam,
i ne volim da znam ono što ne treba da znam i što se mene ne tiče...
tako nekako...

Baš to sam i ja rekla, samo možda ne toliko razumljivo :)

Osim onog dela sa prolaznikom i satom, to se stvarno desilo i par dana sam bila čudno plava posle toga, heh.. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top