Prepotentni frajer

Poruka
16.002
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?
 
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?

Meni takvi ne prilaze :besna:
Šta da radim? :eek:
 
Sta mislite o prepotentnim frajerima, koji misle da su ne znam zasto, Bogom dani, da se svaka devojka lozi na njih?
Meni cesto prilaze takvi, posebno su tu isticu sportisti, koji su poznatiji po pojavljivanju u zenskim casopisima, nego po svojoj igri. Ipak, nisu samo oni, glumci, pevaci, spomenula sam i jednog politicara, ali je tema bila zakljucana, posto je moderator simpatizer (a mozda i clan) stranke, kojoj je gospodin pripadao.

Da li vas nerviraju? Kakva su vasa iskustva?

U zivotu mi nisu prilazili... Ali, i da pokusaju, dobili bi preko njuske... Nisam ja od te fele...
 
Ogledalo kaže da nema nijedna lijepša od mene :manikir:

E, to tvoje ogledalo laze, razbi ga molim te. Idi smaraj na nekom drugom mestu.

Meni su prilazili ovo sada popularni kosarkasi sto igraju po Americ. Obavezno dave kako imaju milione, kako tamo devojke umiru za njima. Najgore od svega je sto sam ja bogatija od njih i deusevno i materijalno.
Jao, a kad pocnu da se razmecu koga znaju. Ja samo znam Medjika Djonsona i Sekila Onila, oni su snimali neke reklame i imali sidu, pa se izlecili. Ja ih pitam, a je l' znate njih, a oni se odmah izgube, manji od makovog zrna.
 

Back
Top