carska pašteta

W

www mira

Gost
CARSKA PAŠTETA
500 gr. pilećeg belog mesa, 500 gr. pileće džigerice, 5 tvrdo kuvanih jaja,150 gr. putera,1 glavica crnog luka,, 1 kašičica senfa,so i bibera po ukusu. Belo meso i džigericu izdinstati na malo masnoće. Kada je gotovo ohladiti dodati puter, iseckan crni luk,senf,barena jaja pa sve to dva puta samleti na mašini za mlevenje mesa. Posoliti i pobiberiti po ukusu. Formirati u željeni oblik. Posuti sa sitno seckanim prepečenim lešnicima. Služiti hladno uz tost, krekere i dr.
Probajte, odlična je.
 
Ja sam probao noćas dok se još nije ohladila i kada je Mira zaspala. Ne mogu da odolim. Ima li neka dobra dijeta sa paštetama,pečenim pilićima,ribom i prasetinom.
 
neša:
Ja sam probao noćas dok se još nije ohladila i kada je Mira zaspala. Ne mogu da odolim. Ima li neka dobra dijeta sa paštetama,pečenim pilićima,ribom i prasetinom.
Sve dijete na tu temu su MRAK. Uredno ih upražnjavam (uglavnom dok i meni žena spava). Nego, zašto se Neša i Mira lepo ne učlane pa da se razbijamo od DIJETA: :wink:
 
Ja se probudim i otvorim frižider a paštete nema. Neša reče da i ti snosiš deo virtuelne krivice pa sam onda ovo pročitala i sve mi je jasno. Samo "mala kasno pali" pa mi nije jasno gde i zašto da se učlanimo-objasni.
Da li misliš ovde na krstaricu ili na klub debelih što mi "nikako nismo" ali nema veze.
Pa gde su obećani recepti-čekam.
Mira i Neša
 
www mira:
Ja se probudim i otvorim frižider a paštete nema. Neša reče da i ti snosiš deo virtuelne krivice pa sam onda ovo pročitala i sve mi je jasno. Samo "mala kasno pali" pa mi nije jasno gde i zašto da se učlanimo-objasni.
Da li misliš ovde na krstaricu ili na klub debelih što mi "nikako nismo" ali nema veze.
Pa gde su obećani recepti-čekam.
Mira i Neša
Jeste, ovde na Krstaricu, nismo svi ovde debeli. :wink: Koja vrsta recepata, posebne želje, ako počnem da kucam sve što znam završiću u bolnici polomljenih prstiju. :lol:
 

Back
Top