Nindža - Ratnica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Danas je specijal veče, po neka forumašica bi da se opeče.
Kako kiša pada?
Na dole i u kapima, večeras + grmljavina ( ko živi u srednjem Banatu, ima trenutno priliku da gleda prvoklasan light show na nebu ), me je inspirisila da pomognem mladim i ne tako mladim forumašicama.
Moja pomoć jeste bazirana na ideji emisije Nindža ratnici ali to ni malo neće umanjiti draž moje zamisli i nesebične pomoći .

Drage dame, da bi ste bile shvaćene, prihvaćene, voljene i sexualno zadovoljene, morate ići sledećim spletom okolnosti ( hoću reći, da nešto morate žrtvovati, da bi vas, prvoklasni izdanci muške populacije, voleli, prihvatili, razumeli i sexualno zadovoljili )

Dalje u prošlosti nema išta, jer je prošlo.
Dakle, krećete od prve etape prepreka :

1.( prva ) etapa je etapa alkohola
Sve se dešava unutar strip bara, samo za žene.
Izbor pića je raznovrsan i zadovoljava sve vaše prohteve. Nalivate se ko krmača ( žargonski po narodski ) ali toliko da izdžite test.
Baš onakvi kakve ste oduvek zamišljale muškarce, izlaze na binu i kreću sa performansom (i opremljeni naravno, sa prihvatljivo velikim penisima )
Sve dame u lokalu vrište, pevaju, urlaju, divljaju, a samo vi nemo posmatrate, zakopane na stolici. Vaš je zadatak, da se ne pomerate, ne smejete i da ćutite ( da se dolivate alkoholom, to smete )
Ako ste izdržale sve to i onesvestile se od prekomernog uzimanja alkohola, prošle ste u drugu etapu ( 2. )

2. ( druga ) etapa je etapa shopinga( da dolijem ulja, rasprodaja svih vama, potrebnih i nepotrebnih stvari )
Ova etapa se odvija na lokacijama popularnih i skupih radnji ( naka bude uži centar Beograda )
Vaš je zadatak ulazeći iz radnje u radnju ( vremenski se odvija od 9 am do 21 pm ), sledeći :
Da ne kupujete i ako ste za početak dobile 500 eura. Ulazeći iz radnje u radnju, vama se povećava kupovna moć za svaku radnju po 500 eura.
Ako ste izdržale 12. - časovno razgledanje i uštedele sve pare koje ste dobile, prošle ste u treću ( 3. ) i najtežu etapu, a ona sledi, čim malo razmislim i zapalim pljugu ( pauza u pisanju, pr.au.)

3.( treća ) etapa je etapa telefona.
Ova etapa traje nedelju dana i za to vreme, javljate se na telefon ( zove vas i mama i drugarice, pune raznih informacija, što bitnih, što još bitnijih ) ali vi se javljate na telefon i odgovarate sa : " Nemam vremena, žurim. ; rečenicom i tako punih 7 dana ( ni upotreba mobilnih telefona i računara nije dozvoljena, jer se svaki vid komunikacije završava sa gore, prostom i pomenutom rečenicom )

Dakle dame moje, forumašice moje, biće čudo od vas jednog dana.
I pošto si postala Nindža - Ratnica i stekla pravo na ljubav, iskrenost, poverenje, razumevanje i sexualno zadovoljenje, forumašice moja, želim ti svu sreću ovoga sveta.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top