Kako ste podnosili devojcice?

absonic:
Znate onaj period kada devojcice ulaze u pubertet a i decaci i to....koji to bese razred 5,6
kako ste podnosili devojcice?
Ne znam kako je sada,ali ljudi:
devojcice iz mog odeljenja su ubijale od batina decaka samo zbog nekih malih sala i opaski kao npr.
"lepe ti carape"

Au....mada moje drugarice i ja smo bile nasilne u 2. razredu.Secam se kad je jedna od nas uhvatila druga za tregere od pantalona i posteno ga olupala o zemlju.

Jadnicak :( ,sada mi ga je nekako zao,mada nam je to bila osveta za cak i najmanje zezanje.

PS.Ovo sa tregerima je samo delic onoga sta smo im radile!
 
absonic:
Znate onaj period kada devojcice ulaze u pubertet a i decaci i to....koji to bese razred 5,6
kako ste podnosili devojcice?
Ne znam kako je sada,ali ljudi:
devojcice iz mog odeljenja su ubijale od batina decaka samo zbog nekih malih sala i opaski kao npr.
"lepe ti carape"
Nikad mi to nije bilo jasno... Uticaj hormona? :lol: Ne znam, kako god- uvek je jadno sve to delovalo. Cupanje za kosu, grebanje, sutanje, pljuvanje :shock: ... ne prilici nikome, a pogotovu ne devojci... m jadno...
 
Alexandra9:
absonic:
Znate onaj period kada devojcice ulaze u pubertet a i decaci i to....koji to bese razred 5,6
kako ste podnosili devojcice?
Ne znam kako je sada,ali ljudi:
devojcice iz mog odeljenja su ubijale od batina decaka samo zbog nekih malih sala i opaski kao npr.
"lepe ti carape"
Nikad mi to nije bilo jasno... Uticaj hormona? :lol: Ne znam, kako god- uvek je jadno sve to delovalo. Cupanje za kosu, grebanje, sutanje, pljuvanje :shock: ... ne prilici nikome, a pogotovu ne devojci... m jadno...
nemas ti pojma Alex :P
 
mortishaaa:
Black_Swan:
Mhm,pa mi se i sad tucemo!Dobro u prvom razredu smo to zvali rat,a sad sutka...
I bas je strava.

A kako se podnosimo-pa ja se iskreno vise druzim sa decacima jer su detinjastiji i zabavniji!
heh.. decaci su uvek bolji drugovi od devojcica :wink:
inace.. ja nemam koga da bijem.. :cry: ne mogu ove koje imam, jer su.... :roll: veliki :shock:
nema to veze... :wink:

Sada sam se setila jednog dogadjaja iz osnovne. :lol: Secas li se onih reklama za pantalone ,legend'?... kako god...

Decki su paa... preterali. Jedan drug me se nikako nije hteo otkaciti. Lepo sam mu rekla: ,Ostavi me vise, inace cu te oboriti nasred hola... da li zelis da te jedna mala devojchica izblamira?''
On se nasmejao... nije verovao... ( :lol: )
Anyway... kada je sledeci put zalepio samar na moju zadnjicu, podmetnula sam nogu iza njegovih i sa jednim laganim dodirom se pruzio celom duzinom... Nije bitna snaga vec tehnika...
 
Alexandra9:
mortishaaa:
Black_Swan:
Mhm,pa mi se i sad tucemo!Dobro u prvom razredu smo to zvali rat,a sad sutka...
I bas je strava.

A kako se podnosimo-pa ja se iskreno vise druzim sa decacima jer su detinjastiji i zabavniji!
heh.. decaci su uvek bolji drugovi od devojcica :wink:
inace.. ja nemam koga da bijem.. :cry: ne mogu ove koje imam, jer su.... :roll: veliki :shock:
nema to veze... :wink:

Sada sam se setila jednog dogadjaja iz osnovne. :lol: Secas li se onih reklama za pantalone ,legend'?... kako god...

Decki su paa... preterali. Jedan drug me se nikako nije hteo otkaciti. Lepo sam mu rekla: ,Ostavi me vise, inace cu te oboriti nasred hola... da li zelis da te jedna mala devojchica izblamira?''
On se nasmejao... nije verovao... ( :lol: )
Anyway... kada je sledeci put zalepio samar na moju zadnjicu, podmetnula sam nogu iza njegovih i sa jednim laganim dodirom se pruzio celom duzinom... Nije bitna snaga vec tehnika...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
elem.. i to sto kazes.. ali ipak ne smem ja ove moje decake :lol:
 
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
Black_Swan:
Mhm,pa mi se i sad tucemo!Dobro u prvom razredu smo to zvali rat,a sad sutka...
I bas je strava.

A kako se podnosimo-pa ja se iskreno vise druzim sa decacima jer su detinjastiji i zabavniji!
heh.. decaci su uvek bolji drugovi od devojcica :wink:
inace.. ja nemam koga da bijem.. :cry: ne mogu ove koje imam, jer su.... :roll: veliki :shock:
nema to veze... :wink:

Sada sam se setila jednog dogadjaja iz osnovne. :lol: Secas li se onih reklama za pantalone ,legend'?... kako god...

Decki su paa... preterali. Jedan drug me se nikako nije hteo otkaciti. Lepo sam mu rekla: ,Ostavi me vise, inace cu te oboriti nasred hola... da li zelis da te jedna mala devojchica izblamira?''
On se nasmejao... nije verovao... ( :lol: )
Anyway... kada je sledeci put zalepio samar na moju zadnjicu, podmetnula sam nogu iza njegovih i sa jednim laganim dodirom se pruzio celom duzinom... Nije bitna snaga vec tehnika...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
elem.. i to sto kazes.. ali ipak ne smem ja ove moje decake :lol:
ma u srednjoj su uglavnom zreliji... mada... to nije slucaj u mom razredu...
 
Alexandra9:
ma u srednjoj su uglavnom zreliji... mada... to nije slucaj u mom razredu...
hihihihi... znam o cemu pricas :roll:
ovi moji...
sutka svaki dan :lol:
(al ne vzbz, nego polegaju svi redom jedan na drugog)
jao... :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sad sam se setila... 8)
dogadjaj iz prvog razreda gimnazije
jedan dan.... jedan sutka...
decaci jedan preko drugog na katedru, a ostali samo pristizu i onako spektakularno skacu na vrh gomile :lol:
elem... taj trenutak... :lol: :lol: :shock: :shock: lol:


kvrcc... krrrrrcccc...

ode katedra :oops: :roll:
 
bleach:
Alexandra9:
ma u srednjoj su uglavnom zreliji... mada... to nije slucaj u mom razredu...
hihihihi... znam o cemu pricas :roll:
ovi moji...
sutka svaki dan :lol:
(al ne vzbz, nego polegaju svi redom jedan na drugog)
jao... :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sad sam se setila... 8)
dogadjaj iz prvog razreda gimnazije
jedan dan.... jedan sutka...
decaci jedan preko drugog na katedru, a ostali samo pristizu i onako spektakularno skacu na vrh gomile :lol:
elem... taj trenutak... :lol: :lol: :shock: :shock: lol:


kvrcc... krrrrrcccc...

ode katedra :oops: :roll:
jao da...
gooomiiilaaaaaaa!!!!!!...
To je bilo kod mene, ali u osnovnoj... sada imamo 9 decaka u razredu... :lol:
Jedino devojke da prave gomilu... ali... neka hvala... :lol: 8)
 
bleach:
Alexandra9:
ma u srednjoj su uglavnom zreliji... mada... to nije slucaj u mom razredu...
hihihihi... znam o cemu pricas :roll:
ovi moji...
sutka svaki dan :lol:
(al ne vzbz, nego polegaju svi redom jedan na drugog)
jao... :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sad sam se setila... 8)
dogadjaj iz prvog razreda gimnazije
jedan dan.... jedan sutka...
decaci jedan preko drugog na katedru, a ostali samo pristizu i onako spektakularno skacu na vrh gomile :lol:
elem... taj trenutak... :lol: :lol: :shock: :shock: lol:


kvrcc... krrrrrcccc...

ode katedra :oops: :roll:

Pa tako nekako i ovi nasi decaci :wink:
Ma jos su gori
 
Kod mene je bila sledeca situacija:
Ove manje lepe(da ne kazem ruzne)su uvek bile druzeljubive,a ove naj ribe u odeljenju to su bili (kako smo ih mi decaci nazivali) Konani Varvarini,mislim-spasavaj se ko moze
Znam Bila je jedna devojcica i svi decaci u 6. su hteli da je smuvaju i pala je opklada ko je smuva i ona to potvrdi ovaj dobija po sladoled od svakog decaka.
Ja se s njom sprijateljim i na kraju ne odolim i lupim nesto tipa "Ma malo si mi bubuljicava,sta ti mislis,a".Tada sam posteno dobijao batine.
 
doskora sam sa mojim "ortacima" iz razreda bila naj naj, a onda-paf! valjda sve to postane seljak u tim godinama, ne znam...
al kad sam bila mladja, svi decaci su me najvise gotivili od svih devojcica, a ja sam ih i najvise tukla...mogla sam da se pobijem sa svakim zbog bilo cega...najveca je fora bila kad decko cmizdri a ja sa pravim mrtva ladna...ono, suze mi tu, al ne moze-tad sam mnogo polagala i verovala u ponos...pih!
 

Back
Top