e sad ovakoooo

to bi izgledalo ovako.. pa zar nije odgovor ocigledan?:confused:
 

Prilozi

  • sherri1.jpg
    sherri1.jpg
    17,3 KB · Pregleda: 30
  • jennifer-lopez.jpg
    jennifer-lopez.jpg
    21,9 KB · Pregleda: 21
nemamo feministkinje ( : priličan br. naših devojka je građeno baš tako, gore ima, pa onda tanak struk, pa se onda šire od kukova naniže, mislim u ime pozadine....ne znam, to mi se ne sviđa. aj, kad moram vako naslepo, pre ću pre da se opredelim da ima stomačić. kako tepa b. vilis onoj u petparačim pričama ( : al naravno, zna se - važno i najvažnije je - dima dobru dušu.. ( : ( i dobre noge...)
 
Poslednja izmena:
Jel to pitanje da li vise volite kurolomke ili drusne...?

Ku.rolomke su one sto i kad hodaju izgledaju kao da su u bulju stavile pola metra stapa, pa su im gluteousi izbaceni na spolja i na gore, onda imaju S pa im stomak izlazi napred a kicma ide vertikalno...
I naravno da kad hodaju vise mesaju , jer takav polozaj dovodi do geganja karlice..

Drusne su one koje skoro da imaju razliku kukova i struka 10cm ne vise...dimenzije ne moraju da se razlikuju , tj ne mora drusna da bude 2m i 100kg...to se nekad zvalo dinaritski tip zene, kao dalmatinke...one su drusne, a obicno neuhranjene i bledunjave su bile ove druge S...Kazem neugranjene, zato sto im ruke tako izgledaju , ne zato sto su stvarno ili telo sto im tako izgleda...
Pogledas ruku i vidis skoro kosti.
 
Pa po meni je bolje da je tako nego da imaju pivski stomak.... :)
namaju žene piv. 100mak...ne bi trebalo... ( :
al pupu može i da reguliše, a kancalarijsko doope teško... ( :
gomila tih nesavršenosti, uslovno rečeno nesavršenosti, devojke prikrivaju dijetama, tako da imamo armiju anoreksičnih, za koje samo slutimo kako bi izgledale, odnosno kako su u stvari građene.. : (
 
Ti izgleda ciljano gledaš samo đubre na televiziji a pamtiš najgore od najgoreg :kafa:

Ti si to iznenadjena terminom....Cak im i prija da se zamisljaju da su sa tim kvalitetom...
Znam da neki tako definisu sponzoruse, kad imaju taj S stav, sljastecu torbicu (obicno ne cipele to je rezervisano za one iz predgradja).
Ja ne...Po polozaju i obliku hm..hm... neke zene vise vole i odgovara im nemisionarska poza...da ne sirim sad teoriju i praksu. U svakom slucaju sve sto radite ostavlja trag na vasem telu...od felacija do najcesce poze u seksu, jos ako krenete mladi, pa ste u razvoju, to se i vise vidi...

Nije dzaba kod "strucnjaka" prihvacen stav da do 22,23 mogu da nabilduju sise svojoj ljubimici, i to na prirodan nacin, bez silikona ili nekih sredstava....samo ako hoce....

Ne smem statisticki da uzimam relevantno moje iskustvo, jer ipak vrsim selekciju, pa mozda dajem prednost onima ili ovima....u svakom slucaju se procena potvrdi kad otvoreno diskutujemo nas vise natprosecno ljubavno angazovanih....
 
namaju žene piv. 100mak...ne bi trebalo... ( :
al pupu može i da reguliše, a kancalarijsko doope teško... ( :
gomila tih nesavršenosti, uslovno rečeno nesavršenosti, devojke prikrivaju dijetama, tako da imamo armiju anoreksičnih, za koje samo slutimo kako bi izgledale, odnosno kako su u stvari građene.. : (

Pa kancelarijsko dupe je najlakše stesati, samo vežbanje i kretanje:neutral:
 
e, ne...kako će ako ima široke qqove da sredi palačinkasto doope?? takva joj je građa...eo, recimo, sad sam bio na modi i tamo je neko stavio fotku one bekamove žene. žena je loše građena....noge 2mm široke, bolesne, al ima qqove..da je teža 10kg, ličila bi na čeljade, al baš bi bila široka...niska je..takva je - patkasta..urnisah ženu fubalera ( :
al dobro, ko se kome dopada, stvar ukusa...
 
M, zapravo, često izgleda kao da neko ima "široke kukove", zapravo ih i ima, ali fora je u tome što kosti nisu široke nego se nataloži salo sa strane. Od sedenja. Može to da se skine, u najvećem broju slučajeva.....
 
Pa kancelarijsko dupe je najlakše stesati, samo vežbanje i kretanje:neutral:

Nije istina. Ako neko ima kancelarijsko dupe, onda ga ima zato što puno sedi, a da ne mora toliko da sedi ne bi ga ni imala. Nisu sve žene sa velikom guzom lenjivice, već im je posao takav da moraju mnogo da sede. E sada, budi tako organizovana da možeš dnevno da radiš najmanje 8h za stolom, radiš vežbe i krećeš u toj meri da možeš da anuliraš ono sedenje, a imaš i druge obaveze, a ne samo da misliš o svojoj figuri. A i interesovanja. Nije valjda da vas samo preokupia fizički izgled. Koliko neko treba da je prazan ako ga samo telo zanima?
 
Nije istina. Ako neko ima kancelarijsko dupe, onda ga ima zato što puno sedi, a da ne mora toliko da sedi ne bi ga ni imala. Nisu sve žene sa velikom guzom lenjivice, već im je posao takav da moraju mnogo da sede. E sada, budi tako organizovana da možeš dnevno da radiš najmanje 8h za stolom, radiš vežbe i krećeš u toj meri da možeš da anuliraš ono sedenje, a imaš i druge obaveze, a ne samo da misliš o svojoj figuri. A i interesovanja. Nije valjda da vas samo preokupia fizički izgled. Koliko neko treba da je prazan ako ga samo telo zanima?

Upravo tako....

ja juce videh jednu zenu koja ima pivski stomak i tanke nogice
i drugu koja ima veliku guzu a uzak struk... i pitam ja komsiju mog s kim sam pila kafu sta se njemu
vise svidja....
 

Back
Top