Ukus...

Mako

Primećen član
Poruka
715
Partnerka mi je par puta spomenula da, kad pijem pivo u toku dana, da je ukus moje sperme uvece malo gorci...

A jeste li vi devojke imale iskustva sa ovom pojavom i da li znate sta jos moze da utice na promenu ukusa/mirisa sperme ?
 
probaj sok od ananasa!!!!!
ovo nije sala, negde sam procitao rezultate nekih istrazivanja i ananas definitivno deluje najpozitivnije na ukus.
ono sto ukus kvari su alkohol, cigarete, ljuta ishrana...
 
Nemate vi ni gram mozga! O kakvim sve stvarima ljudi nece diskutovati... ccc...

Ono za pivo josh mogu i da 'svarim', jer je hmelj dosta gust pa moze malo teze da se razlozi, tako da se moze zadrzati u penisu, pa da posle 'zagorca' sve sto prolazi kroz isti...

A sto se ostalih stvari tice... moja teorija koja moze da ima uporiste u nauci, je da se to desava zato sto 80% ukusa zavisi od mirisa... Kad jedete beli luk, pojedine supstance (one 'najsmrdljivije'), se kondenzuju u znojnim zlezdama, tako da uskoro pocnete celi da 'zaudarate' na isti... Isto vazi i sa ostalom hranom... Da ne pominjem da se struktura izmeta definitivno menja, pa samim tim i smrad istog... a posto su anus i penis vrlo blizu, ima i tu uticaja...

I kad sve stavite na vagu, uz malo truda, mozete priustiti svojoj partnerki to zadovoljstvo da sisa rum punc sa aromom jagoda... E sad, formula za to bi bila vrlo komplikovana... ali, 'there is no such a thing as impossible'...

A sad, nikad necu shvatiti kakvo je zadovoljstvo devojkama da 'piju' spermu... No, to cu ostaviti na vama da utvrdite...

Poz.
 
moja semena technost je kontinuiranog kvaliteta....organoleptichka ispitivanja ne pokazuju nikakve znakove promene povezane sa konzumacijom hrane il pitja....e imam ideju...flashiranje sperme...nije losha ideja...prodajemo u pakovanju od 5ml...naprichamo neshto o belanchevinama...pa u saradnji sa bozhen kozmetikom pratjeno medijskom podrshkom bk korporacije...lansiramo slogan..."oqsite zachetje"...ishlo bi ko alva....
 
Nije mi jasno sto se prose*ravate, kad vec svi dobro znamo da nachin zivota (alkohol, cigarete..) utichu na kvalitet sperme, a i na ukus takodje. Pivo ima najveci uticaj na ukus iste, nisam probao, ali povecava gorchinu i bljutavost, daje neprijatnu aromu...
 
Incognito:
I kad sve stavite na vagu, uz malo truda, mozete priustiti svojoj partnerki to zadovoljstvo da sisa rum punc sa aromom jagoda... E sad, formula za to bi bila vrlo komplikovana... ali, 'there is no such a thing as impossible'...

U bre Inco, sad si me zaintrigirao!:lol:
E stvarno, a da nema nekog ko zna ovu recepturu? ;) :lol:
 
Incognito:
Nemate vi ni gram mozga! O kakvim sve stvarima ljudi nece diskutovati... ccc...

Ono za pivo josh mogu i da 'svarim', jer je hmelj dosta gust pa moze malo teze da se razlozi, tako da se moze zadrzati u penisu, pa da posle 'zagorca' sve sto prolazi kroz isti...

A sto se ostalih stvari tice... moja teorija koja moze da ima uporiste u nauci, je da se to desava zato sto 80% ukusa zavisi od mirisa... Kad jedete beli luk, pojedine supstance (one 'najsmrdljivije'), se kondenzuju u znojnim zlezdama, tako da uskoro pocnete celi da 'zaudarate' na isti... Isto vazi i sa ostalom hranom... Da ne pominjem da se struktura izmeta definitivno menja, pa samim tim i smrad istog... a posto su anus i penis vrlo blizu, ima i tu uticaja...

I kad sve stavite na vagu, uz malo truda, mozete priustiti svojoj partnerki to zadovoljstvo da sisa rum punc sa aromom jagoda... E sad, formula za to bi bila vrlo komplikovana... ali, 'there is no such a thing as impossible'...

A sad, nikad necu shvatiti kakvo je zadovoljstvo devojkama da 'piju' spermu... No, to cu ostaviti na vama da utvrdite...

Poz.

He, he..Inco..ti zaboravi da ih posavetujes da je sok od ananasa -prava stvar-.... :wink: ....Pa ima da trazi i repete..... :wink:
 
Mako:
Partnerka mi je par puta spomenula da, kad pijem pivo u toku dana, da je ukus moje sperme uvece malo gorci...

A jeste li vi devojke imale iskustva sa ovom pojavom i da li znate sta jos moze da utice na promenu ukusa/mirisa sperme ?
Ovo je tacno... Sperma je zaista gorca, nakon konzumiranja piva... :?
 
Ma ananas je uvek dobrodosao, al' zasto se zadrzati na istom?

Rekoh ja, uz dovoljno slobodnog vremena, eksperimentisanja raznoraznim napitcima i hranom, mogu se postici neverovatni ukusi ;)

edit:
... pa cak i boje :lol:
 
Incognito:
Ma ananas je uvek dobrodosao, al' zasto se zadrzati na istom?

Rekoh ja, uz dovoljno slobodnog vremena, eksperimentisanja raznoraznim napitcima i hranom, mogu se postici neverovatni ukusi ;)

edit:
... pa cak i boje :lol:

WOOOW..Moracemo podhitno da vidimo da se otvori -SPERMANA-(umesto -kafana)...sa vise ukusa i boja..... :wink:
 

Back
Top