dva umrezena racunara

dzj1:
Imam dva racunara direktno vezana preko ethernet
kartica. Da li neko zna kako da istovremeno na oba
racunara pustim prezentaciju u Powerpoint-u, ili
da sa na oba monitora gleda film sa dvd-a?
Hvala.

Ima neki program MaxiVista 1.0.14
Evo sta kaze njegov NFO fajl:
----
MaxiVista allows you to use any PC as an extended display of your primary PC. This will double your effective desktop area so that you can work more efficiently. Even if you already have a Multi-Monitor solution you may use MaxiVista to add yet another PC as an additional monitor. Because two PCs are involved, MaxiVista is a package of two software programs:
1. The Server Program on the Primary PC which viewing range you would like to extend
2. The small Viewer Program on the Secondary PC acts as the Secondary Display
----
Googlaj malo i nacices demo
Inace mislim da ne radi na W98
 
stormbringer:
probaj sa Symantec PC Anywhere
valjda se tako zove, on sluzi necemu drugom, ali moze da odradi to
A moze i NetMeeting da odradi perfektno. Ja ga koristim godinama. Pozoves drugi racunar, serujes desktop i radi sta hoces. Mozes sa racunara A da pokazujes desktop na racunaru B ili da prezumes kontrolu SVEGA na raunaru B.
I obratno...
Sve kombinacije rade odlicno i preko mreze, mada ja to korsitim za vezu preko interneta
 
treba ti nesto sto pusta streaming video.... ono cudo sto pravi real media format (real producer valjda) bi trebao da ima mogucnost pustanja na streaming... :wink:

ah da... streaming ti se koristi kod recimo gledaja tv-a preko neta ili slusanja radija.... prosto ti tada ne downloadujes ceo fajl pa ga gledas vec player pusta materijal kako stize :wink:
 

Back
Top