Moje kreacije

Majche, evo upload-ovala sam neke časopise sa pregršt lepih ideja za šivenje :)
sigurno ćeš naći nešto zanimljivo... ;)
Fajlovi su relativno mali 10 - 25 MB

Linkovim - prva dva su u *.pdf formatu:

http://www.***********/document/4anwaNCQ/Apes_women_tops_2010.html
http://www.***********/document/T51AIW9c/Dada_skirtsdresses_2010.html
http://www.***********/file/9Ul0lfen/OS-2_2010.html
http://www.***********/file/GnYRLbIt/SK9_2010_Aut-Wint_Korea_Wear.html

A poslednja dva su u *dvju formatu pa ti treba i ovaj mali programčić koji ima jedva 1MB:

http://www.***********/file/_VRaTnNv/WinDjView-subpix-103-r5-Setup.html

Pogledaj pa javi da l' si nešto našla ili treba da bacim još koji link... :bye:
 
Poslednja izmena:
:zaljubljena:
i da...ne mogu da skontam kako je ovo radjeno:think:
za one gore i kontam, nafaltane su i to je to, ali ova...
a diiiiiiiiiiiivna je:heart:

Pa i ova
attachment.php
ti je samo faltana, ali na poseban način:

Kroj za ovakvu suknju izgleda kao lepeza, pa se prvo falta jedna dublja preklopljena unutrašnja falta, onda preko nje druga i treća (gledano odozdo) samo su one svaka malo pliće od predhodne...
E, al' sam ga objasnila, do moga... :zcepanje:
Pokušaću da nacrtam pa da postavim skicu...
 
ovi su za suknje ili mozda neshto drugo:think:
prvi je krupno-rebrasti tegljivi somot, to ce biti obichna uska suknja, ni do kolena, ni minjak, neshto izmedju...ne znam kakav detalj da bude...
drugi je neki shtofic, od toga planiram suknju i sakoic, ali nishta jako ozbiljno...e sad..za suknju imam neke ideje, okachicu kasnije...ne znam samo da li ce i kako taj model meni da stoji... a za sako-blejzer nemam ni najmnju ideju:confused:
i ovaj treci koji me muchi, pa me muchi...cigla boja, mekan je jako, nije shtof, ne znam kako se zove i ne znam shta cu sa njim:dash: hocu neku kao shtrebersku suknju:lol: jer me ta shara asocira na shkolske uniforme, ali nikako da se dogovorim sama sa sobom
predloge potkovane slikama, molim:rtfm:

Od ovog kariranog mozes onu tulip suknju sto ti se svidja. Imam ja jednu bas kariranu, mogu da uslikam da vidis kako izgleda.
Meni su tulip suklnje omiljene:)
 
hvala zene:cmok:
samo sad nemam vremena da pregledam sve to:(
ali od nedelje kad se bacim:zper:
mene samo brine da li ce meni taj kroj tulip suknje da stoji, jer ne mogu da se otmem utisku da to stoji samo visokim mrshavicama:confused:
a ja suprotnost, em sam niska em nisam ko pritka...mislim ne bunim se, ali imam i kuk i struk, a chini mi se da taj kroj samo josh vishe "pravi" kukove, ili se varam?
videla danas na da vas vidim danas, winx imala suknjicu:) shkotsku, ne bi mi palo na pamet da je tako nazovem, a tako je logichno...od tog kariranog cu mozda tako neshto, ali malo duze, do pola butina, malo krace:think:
shta mislite?
 
Celog zivota sam sanjala o tome da se bavim modnim dizajnom....da sijem ne umem, niti sam imala neku zelju da naucim, iskreno, ali zato mogu da crtam od jutra do mraka. Naravno, znam da se ne svodi sve na crtanje, tako da volim da se ukljucim i u sve "dodatne poslove", od nabavke materijala, preko proba, korekcija itd....
imam sezdesetak svecanih haljina koje su uradjene po mojim idejama, ali avaj, iako sam ekonomista po struci, nemam zicu za biznis i prodaju, tako da one stoje u koferu.
Imala sam neke revije, a videcu da ovde postavim i slike nekih haljina.
Ako neko hoce uzivo da ih vidi, sutra, 09.10., u 19h pocinje humanitarno vece u okviru kojeg ce biti odrzana modna revija, a moci ce da se vide i mnoge druge stvarcice iz rucne radinosti (moje haljine sila je profi krojacica, naravno). Sve ovo se desava u svecanoj sali opstine Vozdovac, Ustanicka 53, ulaz je 150 dinara, a sav prihod je namenjen Udruzenju osoba sa invaliditetom. Usput, ako znate neku devojku koja bi da se oproba kao manekenka, javnite;)
 
od ovog zelenche ce biti ovakva bluzica, a od onog "na curke" ne moze na duge rukave jer sam je previdela kad sam kupila materijal:(uzela ga proletos josh, mislila shiti neku tunikucu bez rukava pa uzela samo metar:rida:
pa sam morala da se presaltam na polukratak rukav, kao ova koshulja sa mashnom sve isto samo kratak rukav...kako vam se chini:think:
 
pa sad za pochetak nishta:lol:
nashla mi mama neku vunicu na kojoj moze lepo da se vidi sve shto treba da mi pokaze, pa sad teram samo klot-frket da dobijem osecaj:)
inache zatezem mnogo, ali valjda treba malo prakse
mislim da ce mi prvi pravi projekat biti shal za cerke od moje bivshe koleginice, pa da se ne brukam:rumenka:
sad samo klot-frket,klot-frket:strika:
pokazala mi mama i jedan rad za shal, nije komplikovano i skontala sam sve, ali moram i da mislim shat sam uradila i shta sledece i da shtrikam, a to mi je za prvi susret sa iglama i previshe:lol:
 
hehehehe, samo nastavi... :ok:

evo ja prekjuče kupila jednu bež meliranu vunicu meni za džemperić,
i jednu crnu mlađoj ćeri, koja hoće ponovo da se oproba u štirkanju... treba joj šal i rukavice bez prstiju...
 
Uzela neki carsav da secem i smorila se koliko su mi tupe makaze. Moram da kupim jedne kako treba. Kad bi nasla one krojacke, teske :)
Ajde okaci,bas me zanima kako je ispalo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top