Reći ili prećutati?

Muža/momka vaš dobre drugarice videli ste sa drugom devojkom/ženom.Jasno je ko dan da mu ona nije sestra, drugarica već da tu ima nečega.....(ajde recimo videli ste da se ljube ili tako nešto.....)
Hoćete li joj reći ili prećutati?

Ja jednom videla.
Sedeli iza mene u busu, ona njemu u krilu. Ja precutim to drugarici, on joj kaze kako sam ga ja videla sa drugaricom, kao nije bilo mesta pa mu sela u krilo. :roll:
I ona mene napadne kakva sam ja to drugarica kad nisam htela da joj kazem.
A sled.put ako mi se desi...pravim se da nisam videla. Za'ebi
 
Muža/momka vaš dobre drugarice videli ste sa drugom devojkom/ženom.Jasno je ko dan da mu ona nije sestra, drugarica već da tu ima nečega.....(ajde recimo videli ste da se ljube ili tako nešto.....)
Hoćete li joj reći ili prećutati?

Naravno da ću prećutati,to je njihov problem jednom prilikom sam imala sličnu situaciju i na kraju sam ja ispala krivac,tako da se više u takve stvari nemešam.
 
Bila u takvoj situaciji ... videla dečka svoje najbolje drugarice sa drugom .... rekla joj ..... ona je ispitala situaciju i utvrdila da se njen momak uporedo godinu dana zabavlja sa još jednom devojkom ..... raskinula sa njim .... nas dve smo i dan danas najbolje drugarice.

Uvek sam za istinu. Ne bih mogla da je gledam u oči, a da joj prećutkujem tako važan ''detalj''.
 
mda...pretece me linda...
prvo fotografisati..svi imamo mob jel' tako...
a sa takvim nepobitnim dokazom...ucenjivati...
i ili ce sam reci...( zeni)
ili cu ja napokon ici na Tajland...


svasta..pa naravno da sam pri kupovini prvo gledala piksele, a onda sve ostalo..
telefon sluzi prvenstveno za TO.. :)
da mi vidis samo fotoalbum.. 8) ..
mmmmmmmmmmm..bice lepih putovanja u narednom periodu..
a tamo na plazi ja.. svoje vec naplatila :mrgreen:

ne bih nikad rekla..

a meni nisu ni trebali da kazu..vec sam znala da me nevernik vara..
i onako je cela ta prica posle svega nevredna spominjanja..zloupotrebljena faza moje slabosti..
 
Poslednja izmena:
Muža/momka vaš dobre drugarice videli ste sa drugom devojkom/ženom.Jasno je ko dan da mu ona nije sestra, drugarica već da tu ima nečega.....(ajde recimo videli ste da se ljube ili tako nešto.....)
Hoćete li joj reći ili prećutati?

О, Боже, сваких пар месеци расправљамо на ову тему....како вас већ није сморило? :roll:
 
Muža/momka vaš dobre drugarice videli ste sa drugom devojkom/ženom.Jasno je ko dan da mu ona nije sestra, drugarica već da tu ima nečega.....(ajde recimo videli ste da se ljube ili tako nešto.....)
Hoćete li joj reći ili prećutati?

...А наша етика по овом питању може лако да се преиспита ако замислимо обрнуту ситуацију:
. дали бисмо момку наше најбоље другарице пријавили да смо ту нашу најбољу другарицу видели у таквој ситуацији?
- да ли бисмо свом зету пријавили да имамо назнаке да се наша сестра швалера?
- да ли бисмо снаји рекли да смо затекли брата како се мува са неком?

Ако смо тако поштени и ако смо за истину изнад свега и по сваку цену, онда би одговор на сва ова питања требало да буде ДА! ;):mrgreen:
 
Muža/momka vaš dobre drugarice videli ste sa drugom devojkom/ženom.Jasno je ko dan da mu ona nije sestra, drugarica već da tu ima nečega.....(ajde recimo videli ste da se ljube ili tako nešto.....)
Hoćete li joj reći ili prećutati?
Прећутати, осим ако већ нисам упућена у то да им је брак екстремно лош и да он њу малтретира.

У супротном, можда је та мини авантура нешто што им спашава брак/везу....а ако није само авантура, сазнаће она и без мог мешања.
 

Back
Top