Izjava predsjednika Crnogorske Partije
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 119

Tema: Izjava predsjednika Crnogorske Partije

Ističe se
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Izjava predsjednika Crnogorske Partije

Izjava predsjednika Crnogorsake partije povodom brutalnog napada na odbornika Crnogorske partije

U subotu, 06. juna, nije pretučen samo odbornik Crnogorske Partije. Tog dana poslata je jasna i brutalna poruka našem narodu u Srbiji da ne treba da računa da smo ravnopravni gradjani i nacionalna manjina u ovoj državi. Ovo je gnusna poruka koju mi odbacujemo i samo je učvrstila sve nas da još jače i istrajnije zastupamo interese crnogorske nacionalne manjine u Srbiji. Očekujemo da će i zvanični organi države Srbije i pokrajine Vojvodine osuditi ovaj incident.
    Ovaj incident je direktna posljedica svakodnevnih poruka u javnosti kojima se negira posebni nacionalni identitet Crnogoraca u Srbiji. Mi sve te pokušaje, kao i ovaj pokušaj zastrašivanja odbacujemo.
    Nažalost, ovaj poslednji dogadjaj je samo potvrda da danas NIJE LAKO BITI CRNOGORAC U SRBIJI. Posebno ako želite da se tako i deklarišete i ako želite da baštinite vrijednosti svoje kulture, svog naroda i ako želite da zastupate svoja politička prava.
    Ovaj posljednji napad je prevršio mjeru, jer predstavlja direktnu prijetnju cjelokupnoj Crnogorskoj nacionalnoj manjini u Srbiji da ne smije i da ne treba da traži svoja politička prava. Ovo je poruka da smo gradjani, sve dok ne kažemo da smo etnički Crnogorci i da imamo i svoje sopstvene političke interese.
    Prijetnje: Što se tiče prijetnji upućenih meni, susretao sam se sa njima od samog početka mojih aktivnosti. Naime, zastupanje crnogorskih nacionalnih interesa je prije desetak godina bilo opasno i u samoj Crnoj Gori. Mislim da se svaki patriotski orijentisani gradjanin i Crne Gore našao u sličnoj situaciji u vremenu koje je prethodilo referendumu. Ja sam to prihvatio kao dio posla kojim se bavim, ustvari zato se i bavim ovim poslom - jer želim da dodju vremena kada će Crnogorci u Srbiji slobodno, bez posljedica, moći reći ko su, čiji su vjernici i kojim jezikom govore.
    To je u suštini, samo borba za demokratiju i ravnopravnost.

Nenad Stevović,
    Predsjednik CP
    Beograd, 08.06.2009./sa Montenegro.org.au

Oni bi da predstavljaju i srpsku vecinu a i manjine u srbiji.
    oni i kad se tuku medju sobom predstavlja se da su problem srbi a samim tim i srbija..
    kad je obrnuto ovaj medju etnicki problem se ne postavlja.
    posebno je dirljiva recenica u kojoj se naglasava "da nije lako biti crnogorac u srbiji"

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano Re: Izjava predsjednika Crnogorske Partije

NIJE LAKO BITI CRNOGORAC U SRBIJI
    Разумем ја њега.Овде мора да се ради.

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

nije lako biti ni Srbin na Kosovu
    ni Srbin u Hrvatskoj
    ni Srbin u Crnoj Gori

ni u jednoj zemlji u nasem okruzenju nije lako biti Srbin ali su uvek ugrozene manjine u Srbiji
    more usta ih bolela!
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    ni Srbin u Hrvatskoj
    ni Srbin u Crnoj Gori

ni u jednoj zemlji u nasem okruzenju nije lako biti Srbin ali su uvek ugrozene manjine u Srbiji
    more usta ih bolela!
    Да ниси у овом болдованом заборавио једно "У" и једно "О" !?

"more У usta ih Оbolela!"

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ма какви, бре, Црногорци??? Ови Милови то свакако нису - ево их негде око 1900.године око Скадра:

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Obećava milo-van (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Ovaj desno je neki albanac-malesor

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio milo-van Pogledaj poruku
    Ovaj desno je neki albanac-malesor
    Али овај лево је прави Милојевић у сукњи и женским ципелама...

п.с.

Петар други Петровић - Његош :
    Народност ми србинска,
    ум и душа славјанска.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

mi srbi iz srbije treba prvo da vidimo kakav je nas polozaj od 45 e do danas.
    vrlo je zanimljivo da svi su nesto nezadovoljni nama iz srbije al kako god okrenes trk u srbiju i niko se ne vraca tamo.
    kada doodju ovde opet bi da ukazu da tamo odakle su otisli postoji problem srpski ili kakav vec, al ne vracaju se da pripomognu svojima.
    i tako svi su ugrozeni jedino mi iz srbije nismo a sa nasom imovinom se namirise citavi gradovi i sela brdovitih delova sada vec bivsih jugo drzava.
    da li je i jedna bivsa jugo drzava dala ovoliko drzavljanima drugih drzava koliko je dala srbija?
    da li je i jedan autohton drzavljanin srbije dobio bilo sta kod crnogoraca ?
    i ne valja im srbija,srbi iz srbije i srbi iz srbije uvek krivi i kad oni vladaju srbijom.

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Koga zabole sta prica predsednik partije nepostojece nacije...Ukoliko mu nije dobro u Srbiji, neka se vrati u Crnu Goru i neka sa sobom povede celu bulumentu milogorskih trutova koji preko veze zive na grbaci Srbije i srpskog naroda.
    U Srbiji treba da ostanu samo Srbi iz Crne Gore t.j. ljudi koji su sacuvali obraz i cast i ostali ono sto su im i pretci bili - Srbi.
    Ove nakaze koje su komunisti izmislili 1945. (crnogorci po nacionalnosti) treba sve vratiti odakle su dosli ili odakle su ih komunjare naselile.
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio gradac5 Pogledaj poruku
    Izjava predsjednika Crnogorsake partije povodom brutalnog napada na odbornika Crnogorske partije

U subotu, 06. juna, nije pretučen samo odbornik Crnogorske Partije. Tog dana poslata je jasna i brutalna poruka našem narodu u Srbiji da ne treba da računa da smo ravnopravni gradjani i nacionalna manjina u ovoj državi. Ovo je gnusna poruka koju mi odbacujemo i samo je učvrstila sve nas da još jače i istrajnije zastupamo interese crnogorske nacionalne manjine u Srbiji. Očekujemo da će i zvanični organi države Srbije i pokrajine Vojvodine osuditi ovaj incident.
    Ovaj incident je direktna posljedica svakodnevnih poruka u javnosti kojima se negira posebni nacionalni identitet Crnogoraca u Srbiji. Mi sve te pokušaje, kao i ovaj pokušaj zastrašivanja odbacujemo.
    Nažalost, ovaj poslednji dogadjaj je samo potvrda da danas NIJE LAKO BITI CRNOGORAC U SRBIJI. Posebno ako želite da se tako i deklarišete i ako želite da baštinite vrijednosti svoje kulture, svog naroda i ako želite da zastupate svoja politička prava.
    Ovaj posljednji napad je prevršio mjeru, jer predstavlja direktnu prijetnju cjelokupnoj Crnogorskoj nacionalnoj manjini u Srbiji da ne smije i da ne treba da traži svoja politička prava. Ovo je poruka da smo gradjani, sve dok ne kažemo da smo etnički Crnogorci i da imamo i svoje sopstvene političke interese.
    Prijetnje: Što se tiče prijetnji upućenih meni, susretao sam se sa njima od samog početka mojih aktivnosti. Naime, zastupanje crnogorskih nacionalnih interesa je prije desetak godina bilo opasno i u samoj Crnoj Gori. Mislim da se svaki patriotski orijentisani gradjanin i Crne Gore našao u sličnoj situaciji u vremenu koje je prethodilo referendumu. Ja sam to prihvatio kao dio posla kojim se bavim, ustvari zato se i bavim ovim poslom - jer želim da dodju vremena kada će Crnogorci u Srbiji slobodno, bez posljedica, moći reći ko su, čiji su vjernici i kojim jezikom govore.

Nenad Stevović,
    Predsjednik CP

oni i kad se tuku medju sobom predstavlja se da su problem srbi a samim tim i srbija..
    posebno je dirljiva recenica u kojoj se naglasava "da nije lako biti crnogorac u srbiji"
    Svaka mu čast! Potpuno je u pravu.
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    Koga zabole sta prica predsednik partije nepostojece nacije...Ukoliko mu nije dobro u Srbiji, neka se vrati u Crnu Goru i neka sa sobom povede celu bulumentu milogorskih trutova koji preko veze zive na grbaci Srbije i srpskog naroda.
    U Srbiji treba da ostanu samo Srbi iz Crne Gore t.j. ljudi koji su sacuvali obraz i cast i ostali ono sto su im i pretci bili - Srbi.
    Ove nakaze koje su komunisti izmislili 1945. (crnogorci po nacionalnosti) treba sve vratiti odakle su dosli ili odakle su ih komunjare naselile.
    E, isto tako, ovi Srbi iz CG, ukoliko im nije dobro u CG, a to na sva zvona pričaju i kukaju kako je loše, neka se vrate u Srbiju

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ма какви, бре, Црногорци??? Ови Милови то свакако нису - ево их негде око 1900.године око Скадра:

Sto ima suknju.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    E, isto tako, ovi Srbi iz CG, ukoliko im nije dobro u CG, a to na sva zvona pričaju i kukaju kako je loše, neka se vrate u Srbiju
    oprosti ali tesko da moze da se poredi.
    Srbi Crnu Goru nastanjuju od pamtiveka, pre nego sto je crnogorska nacija uopste i nastala a ove iz lovcenca su komunjare uvezle pocetkom pedsedtih godina XX veka i nasili li ih na tudju zemlju i tudja imanja...zaista nema nikakvih dodirnih tacaka.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Pa ovi sadasnji Milogorci su Srbi samo sto su eto oni uvek isticali to sto su iz tog regiona pa kao Crnogorci ali su po nacionalnosti Srbi.....To ti ko sto Zemunci uvek kazu da su Zemunci a ne Beogradjani mada su Beogradjani.
    E onda su komunisti odradili svoje pa eto napravise nacije muslimana i crnogoraca.E sad ko nije imao ni grama mozga primio se na to a ko je bar malo mozga imao nije.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Pa ovi sadasnji Milogorci su Srbi samo sto su eto oni uvek isticali to sto su iz tog regiona pa kao Crnogorci ali su po nacionalnosti Srbi.....To ti ko sto Zemunci uvek kazu da su Zemunci a ne Beogradjani mada su Beogradjani.
    E onda su komunisti odradili svoje pa eto napravise nacije muslimana i crnogoraca.E sad ko nije imao ni grama mozga primio se na to a ko je bar malo mozga imao nije.
    i "makedonaca'

Moderator Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

On ti dođe nešto kao Andrija Mandić...

Znači on potpuno u pravu, a ovi tvoji šire mržnju? Heheh

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Sto ima suknju.
    Isto kao i brkove. Da liči na majku
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku
    Isto kao i brkove. Da liči na majku
    poso crnogorac na plazu, pogleda iza sebe a ono cela familija za njim i kaze "de ste bre posli, neko treba da ostane kuci da **** oca!"

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gradac5 Pogledaj poruku

Nenad Stevović,
    Predsjednik CP

Srbi nemaju prava u CG,kao gorci ovde.

Nemaju oni prava da govore kojim jezikom pricaju,to utvrdjuje nauka i istorija,govore srpskim jezikom.

I naravno da crnogorci ne postoje niti su ikad postojali.

Ovaj Gorac je placen da siri nacionalnu mrznju.

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Разумем ја њега.Овде мора да се ради.

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    ni Srbin u Hrvatskoj
    ni Srbin u Crnoj Gori

more usta ih bolela!

PatriJoto.

Sto bi isli u Srbiju kada je crna gora njihova dedovina,kao sto to nije ovim gorcima ovde
    Srbi su uvek bili u CG,dok ovi sto imaju ijekavski govor nisu oduvek bili u Srbiji.

Citat Original postavio Slaven777 Pogledaj poruku

Stim' da cinjenice govore u prilog tome da je Mandic u pravu.

Ali ovo je jos jedan dokaz brzog prelaska iz kounizma u fashizam kod ziketa i ostalis instant goraca.

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Dinkic ne vredi petarde ,a kamo li metka

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sax83 Pogledaj poruku
    Dinkic ne vredi petarde ,a kamo li metka
    Pogresan klik

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    Pogresan klik

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    oprosti ali tesko da moze da se poredi.
    Srbi Crnu Goru nastanjuju od pamtiveka, pre nego sto je crnogorska nacija uopste i nastala a ove iz lovcenca su komunjare uvezle pocetkom pedsedtih godina XX veka i nasili li ih na tudju zemlju i tudja imanja...zaista nema nikakvih dodirnih tacaka.
    Ne, komunisti su stvorili Srbe u Crnoj Gori. Tačnije, započeo Aleksandar, završili komunisti

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Slaven777 Pogledaj poruku

Na osnovu čega zaključuješ da on dođe nešto kao Andrija Mandić? Ja mislim da nema veze sa Andrijom Mandićem

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne, komunisti su stvorili Srbe u Crnoj Gori. Tačnije, započeo Aleksandar, završili komunisti
    A reci mi kada cete da oslobodite Beograd od zlih srba koji su vam ga okupirali

Slične teme

1. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 06.04.2009., 23:09
  2. 1.000.000 Kava Za Predsjednika
    Autor loken u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.03.2009., 21:49
  3. Milka Canić za predsjednika Srbije
    Autor zike u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 12:08
  4. Ukrainska premijerka optužuje Predsjednika Juščenka