Albanci oteli Kursadzije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Glumci koji čine čuvene „Kursadžije" prošle nedelje postali su žrtve skrivene kamere „Nemoguća misija". Posle predstave koju su održali u Kosovskoj Mitrovici, ekipa glumaca krenula je za Beograd, ali ih je na izlasku iz grada presrela grupa Albanaca koja ih je kidnapovala.

- Sve je delovalo toliko stvarno i zastrašujuće da nam uopšte nije bilo svejedno - naveo je glumac Bane Vidaković, koji u „Kursadžijama" glumi Slovenca. - Naoružani maskirani ljudi su nas transportovali u neku napuštenu kolibu u planinama između Mitrovice i Zvečana i tamo nas držali nekoliko sati. Pomislio sam sve najgore i razne scene su mi prošle kroz glavu. Navodno su za nas tražili otkup, a ja sam toliko bio sluđen da nisam ni shvatio o koliko para se radi. Kada su nam rekli da je u pitanju skrivena kamera, odali smo im priznanje jer nas nije lako namagarčiti. Prihvatili smo šalu jer se i sami šalimo na tuđ račun, ali smo im obećali da će jednog dana uleteti i u našu „misiju" - rekao je Vidaković za Press.

Ovo je, inače, prva skrivena kamera koja je snimljena na Kosmetu.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=68244&sectionId=41&view=story

:mrgreen:

Shteta shto ih stvarno nisu oteli....:hahaha:
 
cim sam procitao "izmedju mitrovice i zvecana" znao sam da od toga nema nista.
kao sto rekoh par puta, toliko znaju o kosovu da su poverovali da ce ih albanac napasti na tom putu... a ne mozete ih naci ni za lek u toj okolini
 
Da su pametni, tuzili bi te budale koji su organizovali tu skrivenu kameru. Bez ikakvog razloga su ih bukvalno kidnapovali i cuvali nekoliko sati u nekoj kolibi. Jos su ih na smrt prepali. Mogli bi lepu lovu da izvuku id tih cobana budala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top