Svakoj zeni neophodan..

Stvarno bi neko ko ima iskustva sa krojacima u ns da se javi jer je meni hitno potreban jedan, dva-ili vise:mrgreen:

Mini, baš danas sam bila u krojačkom salonu, odnela lanene pantalone na sužavanje. Devojka koja radi je zaista odlična, vrsna u svojoj struci.
Šije pojedinim dizajnerima za Fashion week, predana je poslu, nadasve odlična.
Čak je i kao osoba prijatna, topla i raspoložena za zezanje. :)
Reče mi da je u gužvi i da će mi lone biti gotove za 10ak dana. Vredno je čekanja...
Njen krojački salon je na bulevaru Oslobođenja 33, učiniće ti se da ta zgrada pripada bulevaru Kralja Petra jer je zaista uvučena, ali nije tako.
Nadam se da će ti pomoći. :)

Znam i za krojački salon u Pap Pavla "Mališa", tamo nikada nisam išla, ali čuh da je dobar.
:cao:
 
Jao taman mi je blizu :) A jel znas kakve su cene sivenja otprilike?Ne bih bas ni da me oderu pa da ispadne da sam mogla za te pare da kupim gotovo:confused:

Nisam sigurna, ali pitaću je kada budem išla na probu, pa ću ti javiti. :)
Pretpostavljam da nije preskupa jer zatrpana je poslom.
Recimo, juče mi je rekla da bih bolje prošla da mi je sašila lanene pantalone, bile bi kvalitetnije i jeftinije, nego što mi ove moje prepravlja, kroj je loš (glupi, glupi Mng :ljutko: ), te shvatih da nije skupa. :)
 
Мини, ја могу да ти препоручим салон Бајшански у Лупусу, код њих баш често носим на сужавање, скраћивање, замену цибзара,... Све ово што сам навела кошта око 300-400 динара.
 
Па да, ја сам одавно баталила идеје о шивењу по мери, јер се не исплати. Ајде још некако да имаш кројача од поверења, који познаје твоје мере и стил, али овако, на неки ризик - боље да купим. Пробам и видим, а не мачка у џаку.

Ја каква сам, вероватно би ми било глупо да се буним ако ми неко сашије како не треба, па не бих то никад ни обукла.
 
Mini,
Bila sam danas kod Vesne. Sivenje pantalona je 1000 din. a haljina od 1200 din.
Ne znam sta zelis siti, pa sam pitala samo za pantalone i haljine. :)

Meni je savrseno uradila lanene pantalone. Isla sam po ovom uzasnom pljusku po njih ali vredi zaista. :)
 
Ja za sada poznajem samo jednog teskog idiota, pa ga necu pominjati..... al posto imam novog u kraju tj. starog za kog ja nisam znala ranije, ima ga preporucim kad budem sledeci put sredjivala cipele....ako bude povoljan i kvalitetan
 

Back
Top