Kataloška prodaja kozmetike

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Kakva su vaša iskustva,pretpostavljam da ste svi isprobali Oriflame,Avon,itd.
Ja sam uglavnom pozitivna iskustva imala sa Oriflajmom,dok mi je Avon jako nekvalitetan.Probala sam dosta stvari,ubedljivo mi je najgora bila jedna njihova maskara od koje su mi se trepavice užasno proredile :confused:
 
Vidiš, meni je Avon maskara bila extra! Još sam je uzela na sniženju. Ne sećam se kako se tačno zvala, al sam bila zadovoljna. I šamponi advance techiqes su mi bili baš dobri.
Od Oriflame maske sam dobila alergiju, tj alergijsku kijavicu i bilo je strašno:sad2:, mada su svi koji su je probali bili zadovoljni. Izgleda da je sve individualno.
Nikad ne bih kupovala senke, rumenila, karmine i sl. jer mislim da boja nikad nije ista kao na slici.
 
Kakva su vaša iskustva,pretpostavljam da ste svi isprobali Oriflame,Avon,itd.
Ja sam uglavnom pozitivna iskustva imala sa Oriflajmom,dok mi je Avon jako nekvalitetan.Probala sam dosta stvari,ubedljivo mi je najgora bila jedna njihova maskara od koje su mi se trepavice užasno proredile :confused:

dosta sam koristila njihovu kozmetiku..
iz obe marke su mi bas kvalitetni bili sjajevi za usne, lakovi za nokte,
Avon - losioni za tijelo (preporucujem Little Black Dress, fenomenalan je) i maskare

ostalo iz tih marki mi je bilo cisto sranje...sjene za oci ne kupujte ni pod tackom razno...
 
Koristila sam dosta Avonovih proizvoda ranije i ne mogu reci da su nesto specijalno ali mi nisu mnogo ni odmogli.Maskare su im uglavnom sve dobre imam jednu njihovu senku koju bas cesto koristim i dosta dugo mi traje:)Sa oriflejmom nemam bas neka poziotivna iskustva mada ga nisam toliko ni koristila.Imala sam neki puder od koga mi se jako osulo lice i peklo na obrazima.Mislim da se giordani zove.U pocetku je bio dobar al posle par nanosenja napravi mi minsko polje od lica:thumbdown:
 
Za avon sam radila 5 godina i onda sam se smorila a nisam vise ni imala vremena da se cimam oko toga.
Imala sam dosta njihove kozmetike i dan danas koristim njihov serum za suve krajeve i odlican je.
Koristim i njihove kuglice za lice i stvarno su ok.
Maskare su im takodje dobre ali to opet zavisi od osobe do osobe.
Nekome odgovara nekome ne.
Tako je i za oriflame, nesto mi odgovara nesto ne. Cetka za nanosenje rumenila giordani je odlicna.;) lakovi su isto ok.
 
Kakva su vaša iskustva,pretpostavljam da ste svi isprobali Oriflame,Avon,itd.
Ja sam uglavnom pozitivna iskustva imala sa Oriflajmom,dok mi je Avon jako nekvalitetan.Probala sam dosta stvari,ubedljivo mi je najgora bila jedna njihova maskara od koje su mi se trepavice užasno proredile :confused:

Avonovu kozmetiku uglavnom dugo sam koristila Oriflame kozmetuku ali ne odgovara mojoj koži.
 
Sviđale su mi se kupke iz obe kolekcije. Od Oriflame su mi se baš svidele mackalice za stopala, i lak za nokte, a u odnosu na drugu kozmetiku su super povoljni. Maskara mi nije bila nešto. Od Avona isto mackalice za stopala i jedan sjaj za usta su mi se svideli, ovo ostalo od lakova i karmina sam bila razočarana zbog boja. I ružičasti pužići za razdvajanje prstića na nogama:lol:
 
Ja obozavam vocne sprejeve za telo iz Avon-naturals kolekcije-trosim ih kao da ih pijem :) Ponekad kupim i nesto od sminkice, sjaj npr. Nikad se nism pokajala, prirodna, povoljna i nezna kozmetika za adolescentski dzep :)
Znam o chemu prichash. Za AVON sam pochela da "raduckam" maltene samo zbog toga. Obozhavam ih. I te votjne sprejeve (jagoda i guava - NJAM!) i "Senses" kolekciju glova za tushiranje.
Ne shminkam se, ali njihovom shminkom su mi mushterije zadovoljne, uglavnom lakovima za nokte (idu k'o alva)!
 
a da li neko ima iskustva sa prodajom i korišćenjem HEMEL kozmetike

Imam sa koriscenjem: koristila sam ulje za telo, kremu za ruke i pete, i onu za lice. Proizvodi su sasvim ok (ako ti se svidja miris biljaka i meda), ali nisam mogla da se naviknem na nanosenje na vlaznu kozu, i zato sam ih na kraju batalila... od ovih stvari koje sam probala, najbolja je krema za pete.
 
Kakva su vaša iskustva,pretpostavljam da ste svi isprobali Oriflame,Avon,itd.
Ja sam uglavnom pozitivna iskustva imala sa Oriflajmom,dok mi je Avon jako nekvalitetan.Probala sam dosta stvari,ubedljivo mi je najgora bila jedna njihova maskara od koje su mi se trepavice užasno proredile :confused:

Vec sam negdje napisala, nase lice nije dzemper koji kad nam se ne svidja vise sutnemo u kut ormara ili bacimo u smece....
Za kozmetiku opce ne smatram neke ovdje sto ste nabrojili, ...ne vjerujem u kataloske prodaje...dok ne probam, ne taknem, ne stavljam na svoje jedno jedino lice:)
 
Vec sam negdje napisala, nase lice nije dzemper koji kad nam se ne svidja vise sutnemo u kut ormara ili bacimo u smece....
Za kozmetiku opce ne smatram neke ovdje sto ste nabrojili, ...ne vjerujem u kataloske prodaje...dok ne probam, ne taknem, ne stavljam na svoje jedno jedino lice:)

ja nisam toliko iskljuciva. ne bih kupovala sminku ili kreme na pijaci, ali sve ove firme - avon, oriflame, hemel - su ogromne firme sa imenom i prezimenom, ne moze nista strasno da ti se desi... u najgorem slucaju ti ne odgovara krema.
 
Naravno kao novouključena u komentarisanje da dam i ja svoj doprinos.Avon kozmetiku sam koristila i sem parfema na sve ostalo sam imala alergiju u vidu svraba i suzenja očiju.Oriflam samo neke proizvode i bila skroz ne zadovoljna,Došla sam do onoga što mi apsolutno odgovara jer je prvo prirodno,lepo izgleda,odličnog sastava,jeftina,dugotrajna i ono što me je najviše privuklo BEZ ALERGIJE ćak i ima pozitivnog dejstva na zdravlje.A najlepše je što je to naša ŠROPSKA firma.super su proizvodi
 
Kakva su vaša iskustva,pretpostavljam da ste svi isprobali Oriflame,Avon,itd.
Ja sam uglavnom pozitivna iskustva imala sa Oriflajmom,dok mi je Avon jako nekvalitetan.Probala sam dosta stvari,ubedljivo mi je najgora bila jedna njihova maskara od koje su mi se trepavice užasno proredile :confused:

koristim 'avon' već 5-6- godina...ne sviđaju mi se gelovi za tuširanje, ali su im kreme odlične, kao i antiridi...koristim, takođe toaletne vode, bodi sprejove i celu spa kolekciju (kako mi šta zatreba)...dakleM, time sam zadovoljna.
ovo ostalo kupujem u parfimerijama
 

Back
Top