Najbolji clan na ovom forumu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ranije vec o tome nesto tipkala ...dakle, to je nas forumski Sokrat Ms, koja kvari omladinu ovde sireci pozitivizam i svasta nesto (bez brige "vreme kukute" je proslo)
Ali volim ja da citam i druge npr. Divlju-u-srcu, Anakin, Hektora (eh, kako lepo izgledaju Hektor i Anakin jedno pored drugog, ovako :lol: ),Djenku...pa su tu onda svi oni tranzitni... svako misljenje ima svoju tezinu samo su razliciti stilovi izlaganja, debatovanja...
A sad bih htela da iskoristim ovu priliku da se zahvalim svim biracima koji su glasali za mene i opciju koju zastupam i da cestitam pobedniku Ms (krece talasanje gomile i klicanje Ms Ms Ms) :wink: 8)
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
Ja sam ranije vec o tome nesto tipkala ...dakle, to je nas forumski Sokrat Ms, koja kvari omladinu ovde sireci pozitivizam i svasta nesto (bez brige "vreme kukute" je proslo)
Ali volim ja da citam i druge npr. Divlju-u-srcu, Anakin, Hektora (eh, kako lepo izgledaju Hektor i Anakin jedno pored drugog, ovako :lol: ),Djenku...pa su tu onda svi oni tranzitni... svako misljenje ima svoju tezinu samo su razliciti stilovi izlaganja, debatovanja...
A sad bih htela da iskoristim ovu priliku da se zahvalim svim biracima koji su glasali za mene i opciju koju zastupam i da cestitam pobedniku Ms (krece talasanje gomile i klicanje Ms Ms Ms) :wink: 8)

Vidi me kako rastem Ms :D


p.s. hvala, hvala svima koji glasaše za mene, ali nisam ja najbolja, ima boljih...odbijam da primim nagradu 8)

Vidite samo Kojota, kako je LEP FILOSOF, svuda gura REP i jurca za BIBLIJSKOM POBEGULJOM ANAKIN...Zar nisu lep filosofski par... :D
 
Jekyll_doesnt_Hyde:

A? :shock: De me nađe :?

Evo, i ja glasam za ms, :) na koju sam tek odnedavno počeo da obraćam pozitivnu pažnju.
Naime, MS baš i nije najsrećnije odabran nick, mene je isprva stalno podsećao na omrznuti MicroSoft, pa je tako i jedan deo opšteg anti-M$ odiuma bio, sasvim neopravdano, usmeren ka našoj uvaženoj forumašici.

Ergo, ljudi, pažljivo birajte nick.

Inače, ima još mnogo finih ljudi ovde, da sad ne ponavljam, pisao sam to negde ranije...
 
Đenka:
Jekyll_doesnt_Hyde:

A? :shock: De me nađe :?

Evo, i ja glasam za ms, :) na koju sam tek odnedavno počeo da obraćam pozitivnu pažnju.
Naime, MS baš i nije najsrećnije odabran nick, mene je isprva stalno podsećao na omrznuti MicroSoft, pa je tako i jedan deo opšteg anti-M$ odiuma bio, sasvim neopravdano, usmeren ka našoj uvaženoj forumašici.

Ergo, ljudi, pažljivo birajte nick.

Inače, ima još mnogo finih ljudi ovde, da sad ne ponavljam, pisao sam to negde ranije...


Ljudi, samo polako sa prozivkama, uobraziću se... :oops:
A što se tiče Majkro Soft kreme, koristim je pored Nivee Q10 za zatezanje ekrana :D
 
Ajd sad pitanje za sve:(možda je glupo ali ajde) o vama se u suprelativu izjasni neko sa foruma koga...ukratko, ne podnosite.
Da li će se vaš stav o toj osobi promeniti... ili bar ublažiti taj stav...
(i da razjasnim za svaki slučaj...nisam to na ovom forumu doživela, samo se pitam)
 
Nije glupo, naprotiv. :)

Ako se neko, ko je po mom mišljenju negativan, o meni pozitivno izjasni, obavezno ću preispitati razloge zbog kojih sam ga stavio na "crnu listu". Ako ume da ceni moje istupanje na ovom forumu (koje, normalno, smatram pozitivnim), onda ni on ne može da bude sasvim loš, jer ceni iste vrednosti kao i ja.

Ili kratko - preispitaću svoj odnos prema njemu. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top