SLOVENIJA vs hrvatska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mladidemokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
474
:per: Za koga navijate u ovom sukobu.
Ja navijam za Janeze ,neka razguze ustase i neka im usi uvrcu.
Slatke su to muke dok gledam sta im Slovenci rade svaki dan.
Pre neki dan bio mi u gostima prijatelj iz Maribora.
U prolazu je ide iz Atine pa svratio da me obidje.
Bilo smo u restoranu,pa rec po rec prodje vreme ,mora dalje na put .
Vidim na zadnjem sedistu puna kesa sa smecem,reko daj izbaci to ovde u kontejner zasto to vuces u autu.A onda cuh zanimljivu opasku,kaze meni Slovenac,smece skuplajm ceo put i cim predjem u hrvatsku sve cu da bacam po putu, necu ni kap benzina da kupim kod njih,ne mogu ocima da ih vidim. E tako rade patriote.:per:
 
Ti slovenci se u zadnje vreme mnogo usiliše . Nije im dosta sto kradu od Hrvata obale nego jos hoce i da crtaju nove gravice Balkana . Pa "ko visoko leti nisko pada " tako je i ubica Milošević hteo pa je završio iza rešetaka u Hagu ( nek mu je teška zemlja ) .
Uzeće im braća Hrvati i to malo mora što imaju na kraju .
 
naravno za bracu slovence
herojska drzavica koja se stojichki i ponosno brani od neo fashistichkih ataka agresivne velikohrvatske hegemonije
janezi imaju moju punu moralnu podrshku protiv tih divljih suseda sa juga
 
ti hrvati da stvarno zele da dozive moralnu katarzu zapitali bi se u chemu je njihov problem kad imaju nereshena granichna pitanja sa svim susedima i od svih zele da zakinu teritoriju
tako da..putuj EU i nemoj rachunati na NDH
 
:per: Za koga navijate u ovom sukobu.
Ja navijam za Janeze ,neka razguze ustase i neka im usi uvrcu.
Slatke su to muke dok gledam sta im Slovenci rade svaki dan.
Pre neki dan bio mi u gostima prijatelj iz Maribora.
U prolazu je ide iz Atine pa svratio da me obidje.
Bilo smo u restoranu,pa rec po rec prodje vreme ,mora dalje na put .
Vidim na zadnjem sedistu puna kesa sa smecem,reko daj izbaci to ovde u kontejner zasto to vuces u autu.A onda cuh zanimljivu opasku,kaze meni Slovenac,smece skuplajm ceo put i cim predjem u hrvatsku sve cu da bacam po putu, necu ni kap benzina da kupim kod njih,ne mogu ocima da ih vidim. E tako rade patriote.:per:


Naravno za HR:heart:.Prijatelj ti je bolestan u glavu samo radi toga sto baca smece po cesti.
Na kraju ce se slusati sta medjunarodni sud kaze ostalo je spekulacija i navijanje:cool:
 
Ti slovenci se u zadnje vreme mnogo usiliše . Nije im dosta sto kradu od Hrvata obale nego jos hoce i da crtaju nove gravice Balkana . Pa "ko visoko leti nisko pada " tako je i ubica Milošević hteo pa je završio iza rešetaka u Hagu ( nek mu je teška zemlja ) .
Uzeće im braća Hrvati i to malo mora što imaju na kraju .

Ma tebe bi za susjeda volio imati,ma koje vjere ili nacije bio:cool:
 
:per: Za koga navijate u ovom sukobu.
Ja navijam za Janeze ,neka razguze ustase i neka im usi uvrcu.
Slatke su to muke dok gledam sta im Slovenci rade svaki dan.
Pre neki dan bio mi u gostima prijatelj iz Maribora.
U prolazu je ide iz Atine pa svratio da me obidje.
Bilo smo u restoranu,pa rec po rec prodje vreme ,mora dalje na put .
Vidim na zadnjem sedistu puna kesa sa smecem,reko daj izbaci to ovde u kontejner zasto to vuces u autu.A onda cuh zanimljivu opasku,kaze meni Slovenac,smece skuplajm ceo put i cim predjem u hrvatsku sve cu da bacam po putu, necu ni kap benzina da kupim kod njih,ne mogu ocima da ih vidim. E tako rade patriote.:per:

Srusice se CRO od par komada tetrapaka :lol:

To samo totalni debili rade, pokazuju kolike su kukavice, nek to napravi dok polako prolazi pored patrole HR policije, ili bilo kojeg prolaznika, ha, ne verujem da bi brzo izasao sa traumatologije...
 
Nije im dosta sto kradu od Hrvata obale nego jos hoce i da crtaju nove gravice Balkana . Pa "ko visoko leti nisko pada " tako je i ubica Milošević hteo pa je završio iza rešetaka u Hagu ( nek mu je teška zemlja )

zanimivo kada s epočijo ovake teme


ovi mali janezi bit čejo pobednici ovog sranja na balkanu
i znaš zašto? što jedino slovenci učinili su najmanje sranja i imajo istino na njihovi strani.

to je što pričam uvjek

hrvatska politika i narod su ko ljudi koji imajo bmw ali svaki dan jedejo samo doručak.
1989 godine bili su *najžešči* srbi sa veliko srbijo.
1995 nakon oluje bili su *najžešči* hrvati sa NDH pretenzijami
tada su janezi bili pičkice koje nemaju jaja za ratovat.

ali sada u 2009?
srbi nemaju crne gore kosova i vojvodina ide. po europi bira se desnica
hrvatska prodala skore sve strancima za razvijenje države ali sveeno ide u bankrot

a slovenci?
opet kao 1990 godine ima sve više ljudi koji radijo zajedno i bes rata dobit čejo cono B kod umaga
zašto? što hrvati nemaju 5 % prava do ove zemlje.

ovi janezi koji nisu imali *muda da upale metak* ali sveeno nisu lizali dupe njemcima kao ustaši dobit čejo ne smao nezavisnot nego i što jim j ebilo 50 godina prije ukradeno sa strane hrvatske.

*ko visoko leta nisko pade*? ja bi se upitao jeli ima logike da kao hrvat upotrebljaš ovo.
cheers and peace out
 
:per: Za koga navijate u ovom sukobu.
Ja navijam za Janeze ,neka razguze ustase i neka im usi uvrcu.
Slatke su to muke dok gledam sta im Slovenci rade svaki dan.
Pre neki dan bio mi u gostima prijatelj iz Maribora.
U prolazu je ide iz Atine pa svratio da me obidje.
Bilo smo u restoranu,pa rec po rec prodje vreme ,mora dalje na put .
Vidim na zadnjem sedistu puna kesa sa smecem,reko daj izbaci to ovde u kontejner zasto to vuces u autu.A onda cuh zanimljivu opasku,kaze meni Slovenac,smece skuplajm ceo put i cim predjem u hrvatsku sve cu da bacam po putu, necu ni kap benzina da kupim kod njih,ne mogu ocima da ih vidim. E tako rade patriote.:per:

Krasan ti je prijatelj!!!


Baš zbog toga neće dobiti ni cm našeg teritorija...Slovenci su najveće šuge u bivšoj Jugi..
 
Krasan ti je prijatelj!!!


Baš zbog toga neće dobiti ni cm našeg teritorija...Slovenci su najveće šuge u bivšoj Jugi..

samo da imajo hrvati ocjeno kvalitete mora kod rijeke*odlichno*

ali za 5 dana tamo bes razloga dobiješ salmonelo i infekcijo
 
Slovenci ce da na finjaka hrvate potuku i uzmu sve sto budu hteli pri tome ne mislim samo na ono malo mora koje ce bit samo pocetak.
Slovenija je vrlo uticajna u medjunarodnim krugovima i nema tako sramnu i zlocinacku proslost kao ustase.hrvati su u tom sukobu osudjeni na propast. ( hrvat se pise malim , najmanjim slovom )
 
Poslednja izmena:
Iz razgovora sa Slovencima koje sam upoznao prosle godine cuo sam bas zanimljivih ideja kako ce hrvate blokirati u svim medjunarodnim institucijama i izdejstvovati da im oni sami daju sve sto budu trazili.
Slovenci su uglavnom pravi vlasnici velikog dela hrvatske privrede preko koejkakvih domacih eksponenata i imaju moc da paralisu njihovu ekonomiju i da sa ekonomskim temama zablesave stanovnistvo dok oni budu krojili granicu negde oko zagreba i veceg dela obale....:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top