Астро - фотографије неба, Сунца, Месеца, звезди, облака и појава

DSC_7115_filtered-1.jpg


DSC_7087_filtered-1.jpg


DSC_6863-1.jpg


DSC_6815-1.jpg
 
Nije pobrljavio nego kod smanjivanja fotografija ja im smanjim i DPI i jos ih osiromasujem da bi im smanjio velicinu da se ne bi predugo ocitavali. Imam sporiju konekciju pa fotografije koje drugi ubacuju dosta dugo ocitava.
Kod fotografije gde se vidi zrak svetlosti malo sam preterao sa obradom i koristio sam filter i sve upropastio.
Mrzi me da se ubacujem u detaljnija sredjivanja jer ih obicno sredjujem za drugi sajt i tu mi odlazi dosta vremena.
 
lepo gigo, stvarno lepo.
pogotovo mi se svidja obrada.

ije pobrljavio nego kod smanjivanja fotografija ja im smanjim i DPI i jos ih osiromasujem da bi im smanjio velicinu da se ne bi predugo ocitavali. Imam sporiju konekciju pa fotografije koje drugi ubacuju dosta dugo ocitava.

ja vise puta apelovao da se ubacuju samo thumbovi...to je jedan od razloga zasto relativno retko posecujem ovaj forum, ne mogu da cekam 100 godina da mi se ucita stranica...
 
O Canon powershot aparatima kao io samom Canonima mislim sve najbolje. Moj prvi digitalac je upravo bio Canon A75 3,2 MP. Kupio sam ga pre 3-4 godine i bio sam jako zadovoljan iako je imao manje piksela i bio skuplji (na crno) nego ovi sada koji imaju vise piksela i bolje chip itd.
Kad budem imao vise vremena ubacicu neke stare oblake i to apstraktne varijante koje sam radio sa Canon A75. Uglavnom su bili u oranz varijanti i nesto u crvenoj i sepia varijanti.
Sta planiras da kupis. Mogao bi DSLR. Slucajno sam upoznao coveka (koji je trenutno na moru) koji mi je rekao da prodaje Nikon D70 (telo) za 320eu.
Nije ga mnogo koristio (ispucao je cini mi se 2000 ili 3000 fotografija). Ne bavi se fotografijom nego ga je koristio samo u sobi za studijska snimanja.
 

Back
Top