Астро - фотографије неба, Сунца, Месеца, звезди, облака и појава

Dulle_Bagljas:
he he vidi se u onoj gore lici mi na snupija he he :)

Evo ga slon Cira. :-P


slonyd7.jpg
 
...eve ga josh...dodushe sve matoro...I da pohvalio b sve radove ali bih izdvojio ove Anabojeve...kao malo drugachije,bez ikakvih hard filings ostali...?chisto diskutujemo,onako...


By fotoronin at 2007-07-03


By fotoronin at 2007-07-03


By fotoronin at 2007-07-03


By fotoronin at 2007-07-03


By fotoronin at 2007-07-03


By fotoronin at 2007-07-03

@Divlja-malo sam se poigrao sa Tvojom fotkom,sredio malo levelse i boje...otprilike ovako...mozda moze i bolje ali...


By fotoronin, shot with Canon PowerShot A710 IS at 2007-07-03
 
Natasha, popodne sam neplanirano otisao za Novi Sad i nisam stigao da ti odgovorim
Nemam MSN pa ako ti nije problem mozes mi slati poruke. Ako slucajno zazivi MSN ja cu ti javiti.

Hteo sam da ti odgovorim i zasto nisam pokrenuo temu sa oblacima.
Mislim da ima vise razloga. Jedan od njih je da za sada uopste ne zelim da pokrecem teme jer nisam siguran koliko cu da posecujem ovaj sajt tj. nisam bio siguran koliko cu uopste imati vremena. Prosle godine sam se ulogovao jer sam hteo da saznam nesto vise o temi "zaradite na fotografijama". Nista drugo me nije zanimalo. Tek pre koji mesec sam poceo malo vise da posecujem ostale teme i postalo mi je interesantno.
Ne secam se sta je bilo u pocetku ali mislim da sam pokusavao da pomognem tamo gde ljudi nisu mogli da izaberu foto-aparat ili ko zna sta i tako blablablabla mic po mic ja se primio (kao baba na penziju).
Za sada je dobro ovako.
 
Vidim ja da ovde ima lep izbor oblaka ghost,anaboj ,divlja (podivljala-pozitivno) lepi oblaci nema sta.
Nisam danas nista stigao pa cu nadam se sutra poslati vecu kolicinu (nisam za te varijante da bombardujem stranice sa fotografijama ali Natasha i Dule su krivi sto cu samog sebe da poreknem).
Sada je 3:04 i mora da se spava
LAKU NOC
 
Gigo:
Mislio sam na REAKCIJE. Ne znam da podesim opcije pa ne mogu obrisati gluposti koje napisem.


:lol:


Gigo, u okviru svakog tvog posta, desni donji ugao postoji opcija "izmeni" i "citiraj". Kad hoces da obrises post, kliknes na "izmeni" i kad ti se otvori novi prozor, na vrhu imas opciju "obrisi post", cekiras i pritisnes odmah ispod opet "obrisi post" i gotovoooo...:razz:
 

Back
Top