Сузе су ОК ... или нису?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Сузе су ОК ... или нису?

Aktivan član другарица (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Question Сузе су ОК ... или нису?

Кратко и јасно - да ли мислите да је нормално и друштвено прихватљиво да имамо уплакане политичаре? Да ли оправдавате да плачу у јавности или мислите да је то само јефтин трик за придобијање политичких поена и пажње јавности?

Не причам о плакању на сахранама са којих се игром случаја емитује снимак (као када су сахрањивали Ђинђића или Слобу) већ причам о плакању пред медијима и у време радног времена.
    Примера је јако пуно, ево само свежијих :
    1. Зоран Красић назива Ивану Дулић Марковић усташом након чега она добија нервни слом и пролива сузе у ТВ преносу. Да је мене неко назвао усташом вероватно бих умрла од смеха што је човек пао тако ниско да ми на тај начин узвраћа или бих евентуално касније тражила његову одговорност. Али плакање зато? Признајем да ми је у старту било жао жене јер сам мислила да је то из неког разлога страшно погодило. После сам сазнала да је неуравнотежена и да плаче за сваку ситницу.
    2. Генерал Делић, човек који је био на Косову '99, очајан због распада странке даје изјаву очију пуних суза. Наводно му је јако тешко што је до расцепа дошло, и даље обожава Шешеља али ипак мора да оде из странке где је маргиналац у другу где ће бити неки фактор.
    3. Тома, Јоргованка и екипа су искључени из СРС. Излазе из Магистрата и дају изјаву сасвим смирени мада реално имају разлога да буду нерасположени. Потом приказују снимак из унутрашњости Магистрата, у кадру Наташа Јовановић пролива сузе као да је неко умро.
    4. Драма Гордане Поп Лазић у Скупштини. Тома ју је прво смарао причом о неким љубавницама и тада није пустила ни сузу. Пар месеци касније је опет докачио причом о оном дизању ногу и жена је опуштено реплицирала и отишла на паузу. На тој паузи су јој вероватно рекли да не би било лоше да направи драму и она после два сата почиње да јеца за говорницом, са све белом марамицом којом брише сузе.
    5. Девојчица погинула у аутобусу на екскурзији. Жарко Обрадовић треба да да изјаву као министар просвете. Изговорио је две речи а онда почео да цмиздри пред камерама. Разумем да му је жао али нпр. у удесу оног авиона на релацији Бразил-Француска је страдало 228 људи па нисам видела да је Саркози плакао кад је замољен да изјави саучешће породицама.

Да ли сам једина којој је ово тотално ненормално и дегутантно? Мислим да ово себи никада не бих дозволила да сам на месту некога од горе поменутих.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Сузе су ОК ... или нису?

Да се ја са комунистима сложим!
    “Mors tua, vita mea”

nikadvise90te nije na forumu
    Изазван догађајима-доста ћутања и одобравања
    Aktivan član nikadvise90te (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

Чист маркентишки трик, па они би сви своје г**но појели да остану на власти.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Al ovaj Obradovic je toliko licemeran...missim ginu ljudi svakodnevno u saobracajnim nesrecama...

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Naravno da je u pitanju samo marketing. Pokušavaju da nam pokažu kako su oni pre svega ljudi i da su u politici najmanje zbog lične koristi, a najviše zbog nas, (šatro) samo kod pametnih ljudi te krokodilske suze ne prolaze.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Primećen član
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Sto ne kazete istinu, da,je politika q....!??>A q.... nista lakse nego pustiti suzu!>Mada logika i nije najsigurniji put do istine, !!>

Primećen član
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Torente je car,skoro uvek je u pravu!!>

Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio djole 87 Pogledaj poruku
    Sto ne kazete istinu, da,je politika q....!??>A q.... nista lakse nego pustiti suzu!>Mada logika i nije najsigurniji put do istine, !!>
    Отприлике је тако.
    Разумем да политичари понекад плачу. И они су људи. Разумем и да камера то може случајно да сними, дешава се. Не могу да схватим плакање у Скупштини јер сви знају да се емитује у директном преносу. Ако је неко потрешен може да изађе да се среди а ако одлучи да остане у сали и још да се јави за реч и запомаже онда је то по мом мишљењу јако јефтино и јако подло.
    Такође не разумем плакање као што је оно Обрадовићево и Делићево. Ни један ни други нису ишли у директном преносу и могли су да замоле да понове снимак кад су се већ расплакали.

Primećen član
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

OBRISI SUZA I VERUJ.....

boba je legenda.

Aktivan član dudavuda2006 (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Što se mene tiče - baš me briga da li plaču, i ako plaču iz kog tačno razloga.

Postaje žalosno kada su rezultati njihovog političkog delovanja - bogu za plakati.

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Ima jedna ruska/moskovska:
    Москва сузами не верит
    Ne treba nam plačip**ka političar. Valjda smo od Jovića pa na ovamo naučili da nam mekušci u politici nisu potrebni tj da su nesposobni za takav posao.

estler nije na forumu
    Blago onom ko se ne mora ni uniziti ni povisiti da bi bio neko ...
    Iskusan estler (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    907

Мора да мисле на ону...."падање на сузе"....па ако прође-прође ....
    Нека плачу,мање ће да п....е

Додуше, код нас доста много горе ствари пролазе.

Има ту 50% неуравнотежених а алавих посланика,
    што показују на други начин.

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne podnosim ljude koji ne umeju u javnosti da vladaju svojim emocijama ni u svakodnevnom zivotu a ne na politickoj javnoj sceni.
    Od svih navedenih primera plakale su samo zene, muskarcima su samo zasuzile oci, sto znaci da su te zene samo dale adut onima koji misle da je svaka zena samo za spanske serije i kutlacu.

Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio **-katarina-** Pogledaj poruku
    Ne podnosim ljude koji ne umeju u javnosti da vladaju svojim emocijama ni u svakodnevnom zivotu a ne na politickoj javnoj sceni.
    Od svih navedenih primera plakale su samo zene, muskarcima su samo zasuzile oci, sto znaci da su te zene samo dale adut onima koji misle da je svaka zena samo za spanske serije i kutlacu.
    Са болдованим се слажем апсолутно. После им је ђаво крив када их зезају по тој Скупштини Плакао је и Обрадовић и то онако најстрашније. Генерал је само имао сузне очи, ипак се најбоље држи. А био је и у ДСС-у један што је вечито правио патетичну фацу и деловао као да ће бризнути у плач. Беше Лончар ...

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio другарица Pogledaj poruku
    Са болдованим се слажем апсолутно. После им је ђаво крив када их зезају по тој Скупштини Плакао је и Обрадовић и то онако најстрашније. Генерал је само имао сузне очи, ипак се најбоље држи. А био је и у ДСС-у један што је вечито правио патетичну фацу и деловао као да ће бризнути у плач. Беше Лончар ...
    Ti si bas detaljna i primecujes sve te sitnice. I ja sam uglavnom takva. Neke stvari koje drugima prodju neprimetno meni budu odlucujuce za konacno misljenje. Jedna od njih je i to kako ko uspeva zadrzati mirnocu u govoru, ponasanju i izrazu lica.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Političari koji plaču nemaju šta da traže u politici,bar što se mene tiče.Izabrali su da se bave jednim prljavim zanimanjem i od njih ne očekujem emocije,samo licemerje.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Кратко и јасно - да ли мислите да је нормално и друштвено прихватљиво да имамо уплакане политичаре? Да ли оправдавате да плачу у јавности или мислите да је то само јефтин трик за придобијање политичких поена и пажње јавности?

Не причам о плакању на сахранама са којих се игром случаја емитује снимак (као када су сахрањивали Ђинђића или Слобу) већ причам о плакању пред медијима и у време радног времена.
    Примера је јако пуно, ево само свежијих :
    1. Зоран Красић назива Ивану Дулић Марковић усташом након чега она добија нервни слом и пролива сузе у ТВ преносу. Да је мене неко назвао усташом вероватно бих умрла од смеха што је човек пао тако ниско да ми на тај начин узвраћа или бих евентуално касније тражила његову одговорност. Али плакање зато? Признајем да ми је у старту било жао жене јер сам мислила да је то из неког разлога страшно погодило. После сам сазнала да је неуравнотежена и да плаче за сваку ситницу.
    2. Генерал Делић, човек који је био на Косову '99, очајан због распада странке даје изјаву очију пуних суза. Наводно му је јако тешко што је до расцепа дошло, и даље обожава Шешеља али ипак мора да оде из странке где је маргиналац у другу где ће бити неки фактор.
    3. Тома, Јоргованка и екипа су искључени из СРС. Излазе из Магистрата и дају изјаву сасвим смирени мада реално имају разлога да буду нерасположени. Потом приказују снимак из унутрашњости Магистрата, у кадру Наташа Јовановић пролива сузе као да је неко умро.
    4. Драма Гордане Поп Лазић у Скупштини. Тома ју је прво смарао причом о неким љубавницама и тада није пустила ни сузу. Пар месеци касније је опет докачио причом о оном дизању ногу и жена је опуштено реплицирала и отишла на паузу. На тој паузи су јој вероватно рекли да не би било лоше да направи драму и она после два сата почиње да јеца за говорницом, са све белом марамицом којом брише сузе.
    5. Девојчица погинула у аутобусу на екскурзији. Жарко Обрадовић треба да да изјаву као министар просвете. Изговорио је две речи а онда почео да цмиздри пред камерама. Разумем да му је жао али нпр. у удесу оног авиона на релацији Бразил-Француска је страдало 228 људи па нисам видела да је Саркози плакао кад је замољен да изјави саучешће породицама.

Да ли сам једина којој је ово тотално ненормално и дегутантно? Мислим да ово себи никада не бих дозволила да сам на месту некога од горе поменутих.
    Nisi.......to je vise nego odvratno!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Političari koji plaču nemaju šta da traže u politici,bar što se mene tiče.Izabrali su da se bave jednim prljavim zanimanjem i od njih ne očekujem emocije,samo licemerje.
    Nemoj tako. Možda ljudi plaču - licemerno

Gazija nije na forumu
    Nije bitno sa koje si strane drug,ako im i danas verujes, onda si lud
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

.
    Mislim da je jedino u ovome bilo neke doze iskrenosti i zaljenja... A i ybg i politicari su ljudi,imaju emocije...Prva 4 sto su nabrojala su bile neke manipulacije ali ovaj ministar prosvete mi je izgledao nekako iskren ...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dudavuda2006 Pogledaj poruku
    Nemoj tako. Možda ljudi plaču - licemerno
    Svakako.Nemam sažaljenja prema političarima,pogotovo ženama političarima na visokim funkcijama.

Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Како сам само успела да заборавим Љиљану Несторовић која је плакала јер је Вук Обрадовић наводно покушао да је силује.
    Тек то је било бедно ...

Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Gazija Pogledaj poruku
    Mislim da je jedino u ovome bilo neke doze iskrenosti i zaljenja... A i ybg i politicari su ljudi,imaju emocije...Prva 4 sto su nabrojala su bile neke manipulacije ali ovaj ministar prosvete mi je izgledao nekako iskren ...
    Не кажем ја да он није искрено плакао али кажем да је свесно дозволио да се камерман врати на телевизију са том траком. Није ишао уживо, могао је да сними из почетка будући да је изјава требала да траје пола минута али било му је драже да народ види како плаче. Њему сигурно јесте жао али сигурно му и прија да из те ситуације извуче корист.

Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Svakako.Nemam sažaljenja prema političarima,pogotovo ženama političarima na visokim funkcijama.
    Da vidiš ni ja. S izuzetkom naše Maje - žene su katastrofa u politici.

estler nije na forumu
    Blago onom ko se ne mora ni uniziti ni povisiti da bi bio neko ...
    Iskusan estler (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    907

Како сам само успела да заборавим Љиљану Несторовић која је плакала јер је Вук Обрадовић наводно покушао да је силује.
    Тек то је било бедно ...

А можда се уплашила да неће бити силована

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dudavuda2006 Pogledaj poruku
    Da vidiš ni ja. S izuzetkom naše Maje - žene su katastrofa u politici.
    Daleko od toga da smatram da žene ne treba da se bave politikom.Ali gledajući ove naše jadnike od političara te žene koje stanu pored njih izgledaju u startu potrošeno.Pogotovo žene ministri.One sve ostavljaju katastrofalan utisak,kao neki privesci.

Slične teme

1. Албанци нису Илири
    Autor Istocni Vetar u forumu Istorija
    Odgovora: 1623
    Poslednja poruka: 18.02.2013., 14:14
  2. Срби нису агресори !
    Autor estler u forumu Politika
    Odgovora: 228
    Poslednja poruka: 05.04.2009., 02:50
  3. ШТЕТА ШТО ИХ НИСУ ПРЕБИЛИ!
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 268