EXTERNA MEMORIJA

Pitanje je zasta ti zaista treba veliki prostor i koliko predvidjas da ce ti trebati u blizoj buducnosti?
Ako stvarno pricamo o 6TB za arhiviranje, to bi trebao da bude ozbiljan sistem, da te posle ne boli glava, ako nesto ode dodjavola. I plus, naravno, to bi bilo skupo ko ochi. Sve zavisi dal' se tebi tako nesto isplati.
 
Pitanje je zasta ti zaista treba veliki prostor i koliko predvidjas da ce ti trebati u blizoj buducnosti?
Ako stvarno pricamo o 6TB za arhiviranje, to bi trebao da bude ozbiljan sistem, da te posle ne boli glava, ako nesto ode dodjavola. I plus, naravno, to bi bilo skupo ko ochi. Sve zavisi dal' se tebi tako nesto isplati.

Upravo ako ce ti bas sluziti za arhiviranje moras da uzmes nesto naj naj naj mada ti ni to nece biti velika sigurnost...ja licno nisam zagovornik arhiviranja tako velike kolicine podataka na jednom mestu...da mi rikne jednog dana takav i da mi propadne 6Tb podataka vaznih ili nevaznih pa ne da bih se ubio nego...Po mom misljenju dobar stari dvd jos radi posao...i ako propadne disk 4.5 gb se mnogo lakse nadoknadi...
 

Back
Top