Second-hand garderoba

pretekla si me ....kupujem i nije me blam da nosim ...nemam nikakve predrasude sto se toga tice......desi se da ponekad u SH - du kupim komad koji mi zaista legne.....cak sam htela i da otvorim ....ali nisam uspela da uvezem .....sada je vec kasno ....
 
Second-hand je u mom gradu poprilično siromašan.
Ja inače obožavam da idem tamo,šta sve ne može da se nađe :D a nemam frku od nošenja tih stvari,to su često jako lepe i kvalitetne stvari,ali nije ih lako naći-bar ovde,jer treba da kopaš po mnogo odvratnoj robi,da bi došao do lepog komada...a cene su stvarno smešne :)
 
Second-hand je u mom gradu poprilično siromašan.
Ja inače obožavam da idem tamo,šta sve ne može da se nađe :D a nemam frku od nošenja tih stvari,to su često jako lepe i kvalitetne stvari,ali nije ih lako naći-bar ovde,jer treba da kopaš po mnogo odvratnoj robi,da bi došao do lepog komada...a cene su stvarno smešne :)

u kom si ti gradu? .....nemoras da mi odg.....
 
nisam nikad, ali ne zato sto mi smeta vec zato sto je ovde izbor poprilicno siromasan
sve se svodi na neke preterano sljastece stvari, ili neke bunde koje moraju da se krpe
mada ni ne volim da kopam 5 dana da bi dosla do neceg sto valja
 
kupujem i nosim bez problema.

ove pantalone su second hand...:D
 

Prilozi

  • user13610_pic38135_1243691538.jpg
    user13610_pic38135_1243691538.jpg
    21,7 KB · Pregleda: 109
Kupujete li,i da li vam je neprijatno da nosite već nošenu odeću?

ne nije mi neprijatno...sa par drugarica sam bliska i razmenjujemo odecu tipa ja nesto kupim pa ne nosim i dam njoj ili obrnuto...
a sto se second hand-a tice nemam nista protiv...ali ne vidjam ih...bese jedan u mom kraju pa zatvorili...i kad ih vidim nemaju bas primamljivu odecu za mene...malko je za matorije..mrtvacke boje i tako to...kad bih naletela na nesto sto mi se svidi ne bi se bunila
pa u inostranstvu je to normalno...ali tamo posto je to normalno ima i veci izbor...kod nas se omladina stidi toga pa su ciljna grupa starije generacije :(
 
ne kupujem, jer mi je nekako bzv u tim radnjama..ima neki miris..bljak:confused:
ali mi se desilo da se par puta kompletno odusevim nekim komadom odece kod keve, da bi mi ona rekla da je kupljeno tamo, za smesne pare:eek::dash:
onda se iznerviram, i kazem kako cu i ja..al dzaba:roll:
al nekad se smiluje pa mi da nesto sto mi se bas svidi:lol:
 
Ne kupujem. Ima tu dobrih i kvalitetnih stvari, ali ja ne bih mogla da nosim nesto sto je neko nepoznat pre mene nosio. :confused:

Divno je sto verujes da nista od stvari koje kupis u normalnoj radnji/butiku niko nije nosio pre tebe. Ja sam bila sokirana kada sam saznala da postoje zene koje kupe haljinu (a ne skinu etiketu) nose je, i onda je pod nekim izgovorom vrate - i uzmu lovu nazad. (Ovo naravno nema nikakve veze sa mojim odnosom prema SH radnjama, niti prema novoj garderobi, samo onako usput primecujem...)
 

Back
Top