Koga se to plasi Predsednik, (Naroda) ???

Svakog jednog predsednika na svetu stite snajperisti.

To nije nista neobicno.

Americkog stite i sateliti.[/QUOTE]

Hodaju iza njega i prate svaki sumnjivi pokret ?????
:rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha:

sve mi se cini da su i ovog Obamu podmetnuli Amerikancima...za svaki slucaj...ako im bude trebao neki dobar razlog i opravdanje za raznorazne ratove po svetu (nesto kao 11 septembar,a bilo bi providno da bude isto) tu je drama zvana Obama !
 
Da roknu tebe , ako ga(predsednika) slucajno pogledash naopako ???

Како си извео закључак да би се то десило? Председник се шета нормално, комуницира са људима нормално (лично видела више пута) а где су му ти снајперисти је питање, пошто уз њега иду само два бодигарда. Вероватно снајперисти мотре из прикрајка за случај да нешто пође наопако. Тадић није агресиван лик и сигурно неко не би страдао безвезе јер да је тако, оном што је упао у председништво би већ давали месец дана. ;)
 
Како си извео закључак да би се то десило? Председник се шета нормално, комуницира са људима нормално (лично видела више пута) а где су му ти снајперисти је питање, пошто уз њега иду само два бодигарда. Вероватно снајперисти мотре из прикрајка за случај да нешто пође наопако. Тадић није агресиван лик и сигурно неко не би страдао безвезе јер да је тако, оном што је упао у председништво би већ давали месец дана. ;)

:klap::klap::klap::rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha:
Sta reci na ovo ?:gace::gace::gace:
 
Како си извео закључак да би се то десило? Председник се шета нормално, комуницира са људима нормално (лично видела више пута) а где су му ти снајперисти је питање, пошто уз њега иду само два бодигарда. Вероватно снајперисти мотре из прикрајка за случај да нешто пође наопако. Тадић није агресиван лик и сигурно неко не би страдао безвезе јер да је тако, оном што је упао у председништво би већ давали месец дана. ;)

kako nije agresivan...jel se secas one noci posle izbora kada se videlo da moze da se napravi vlada i bez DS,kako je bio iskolacio oci,poceo da se dere i da preti...bio je spreman na sve,cak i da ne ispostuje demokratske principe i volju vecine...tad mi se smucio za sva vremena,zgadio mi se i kao covek i kao predsednik !
 
kako nije agresivan...jel se secas one noci posle izbora kada se videlo da moze da se napravi vlada i bez DS,kako je bio iskolacio oci,poceo da se dere i da preti...bio je spreman na sve,cak i da ne ispostuje demokratske principe i volju vecine...tad mi se smucio za sva vremena,zgadio mi se i kao covek i kao predsednik !

Uh, bas si morao da nas podsecas na to!:( Doduse sad mi nije jasno kako se moglo desiti da vecina zaboravi tu noc i taj snimak. Bio je vise nego bezobrazan. Sta mu bi? :think:
 
Posle Djindjica bilo bi ludo da ne postoje sve te bezbednosne mere, mene iznenadjuje zasto toga pre nije bilo. Te mere imaju i preventivno dejstvo, bilo bi jako lose po Srbiju da dodje i do samog pokusaja (ozbiljnijeg) atentata. I ekonomska i politicka steta. Da ne govorim o zivotu predsednika i strahovima njegove familije.
 
kako nije agresivan...jel se secas one noci posle izbora kada se videlo da moze da se napravi vlada i bez DS,kako je bio iskolacio oci,poceo da se dere i da preti...bio je spreman na sve,cak i da ne ispostuje demokratske principe i volju vecine...tad mi se smucio za sva vremena,zgadio mi se i kao covek i kao predsednik !

Зашто је то била претња? Човек има право да прича шта год жели али никоме у СПС он није наслонио пиштољ на чело и терао их у коалицију. Сами су то желели и договорили још марта прошле године тако да он није морао да прети јер је то било решено и знао је да ће имати коалицију са њима.
 
Posle Djindjica bilo bi ludo da ne postoje sve te bezbednosne mere, mene iznenadjuje zasto toga pre nije bilo. Te mere imaju i preventivno dejstvo, bilo bi jako lose po Srbiju da dodje i do samog pokusaja (ozbiljnijeg) atentata. I ekonomska i politicka steta. Da ne govorim o zivotu predsednika i strahovima njegove familije.
Тачно.
 

Back
Top