Rasprodaje (Kada je gospodin Sale u gradu)
Strana 1 od 22 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 531

Tema: Rasprodaje (Kada je gospodin Sale u gradu)

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5785

Thumbs up Rasprodaje (Kada je gospodin Sale u gradu)

Tema namenjena dvosmernom informisanju o aktuelnim i sezonskim sniženjima i rasprodajama.
    Poslednji put ažurirao/la Bambina : 15.12.2012. u 12:49
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Podrazumevano Re: Rasprodaje

Treba ostati pribran i ne kupovati sve samo zato što je na rasprodaji.Ja zimus ništa nisam kupila jer mi se ništa nije svidelo. Kupujem samo ono što mi se zaista sviđa. Ako neki krš košta 100 din, pre ću da preskočim, nego da se zaletim i kupim samo zato što je jeftino i na sniženju.
    Često žene kupuju sve i svašta, da mi se nađe, samo zato što mu je cena niža. I takve stvari često ostaju neraspakovane i nenošene. Čisto bacanje para.
    Najbolja varijanta bi bila snimiti neki komad odeće/obuće pre početka rasprodaje, i kupiti kad krenu sniženja.

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Ovo kod nas nema ni R od rasprodaje.
    deru nas kako god okrenes.
    Jao,kad se setim proslog leta u Barseloni...kupovala sam majice za 3 eur.
    i sandale u zari za 10.

Zainteresovan član Bu_Rek (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Ja sam par puta u Todoru nasla neke simpaticne stvarcice na snizenju.
    Cini mi se da i sada imaju snizenje. Ima lepih pantalonica.
    Imam neke njihove stvari od pre sto godina i jos uvek su dobre.

Elita Troja (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    614

od kad sam se preselila ovde,srpske rasprodaje su mi blago recno smesne. tek sam vidim kakve smo mi ovce

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

To što pričate nije tačno..
    danas sam u Lee Cooper prodavnici kupio povoljno farmerice ..
    imaju baš veliko sniženje
    Poslednji put ažurirao/la 0077 : 09.06.2009. u 16:46

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio 0077 Pogledaj poruku
    To što pričate nije tačno..
    danas sam u Lee Cooper prodavnici kupio povoljno farmerice ..
    imaju baš veliko sniženje
    ja sam se pre par dana zatekla u LEE Cooperu kad je momak onako baš ko što treba da izgleda, znači oko 190 i najmanje 90 kg bezuspešno pokušavao da navuče bilo koje farmerice iz najnovije kolekcije, čak i neke najveće oistijeće veličine u radnji i nije uspevao. Prodavačice su komentarisale da zaista imaju problem sa mnogim farmericama tj da mogu samo baš baš mršave osobe da ih kupe.
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Nemesis nije na forumu
    Lay beside me, tell me what they've done, speak the words I want to hear to make my demons run
    Buduća legenda Nemesis (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3929

Citat Original postavio miss smart Pogledaj poruku
    Treba ostati pribran i ne kupovati sve samo zato što je na rasprodaji.Ja zimus ništa nisam kupila jer mi se ništa nije svidelo. Kupujem samo ono što mi se zaista sviđa. Ako neki krš košta 100 din, pre ću da preskočim, nego da se zaletim i kupim samo zato što je jeftino i na sniženju.
    Često žene kupuju sve i svašta, da mi se nađe, samo zato što mu je cena niža. I takve stvari često ostaju neraspakovane i nenošene. Čisto bacanje para.
    Najbolja varijanta bi bila snimiti neki komad odeće/obuće pre početka rasprodaje, i kupiti kad krenu sniženja.
    Ovo bih i ja napisala
    Volim rasprodaje,narocito ovde u Atini. Dok su regularne cene snimim i probam sta mi se svidja i 1. ili 2. dan rasprodaje otrcim da uzmem to sto mi se svidja. Dosta stvari sam tako u Mangu uzela i ustedela silan novac
    So close no matter how far, couldn't be much more from the heart ...

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Citat Original postavio donamileva Pogledaj poruku
    ja sam se pre par dana zatekla u LEE Cooperu kad je momak onako baš ko što treba da izgleda, znači oko 190 i najmanje 90 kg bezuspešno pokušavao da navuče bilo koje farmerice iz najnovije kolekcije, čak i neke najveće oistijeće veličine u radnji i nije uspevao. Prodavačice su komentarisale da zaista imaju problem sa mnogim farmericama tj da mogu samo baš baš mršave osobe da ih kupe.
    ne znam..ali znam da moj drug nosi 38 i bez problema je kupio dva para..imali su i br.40 bas iz najnovije kolekcije.koliko sam video imaju bas dosta modela i to u svim velicinama.

Primećen član srecna mama (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

u subotu u tc Usce,noc kupovine od 20 do 24 h

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio srecna mama Pogledaj poruku

toga kod nas nema
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Iskusan
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Hvala za info, moram otići sa ćerom da je častim za prijemni.

Aktivan član gun-d (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

ja kupio Beneton jaknu na rasprodaji,kostala 110 euro ja kupio za 30,kupio Cotton Field majice precenjene sa oko 80 eur 12 eur...i sad se pitam koliko kosta proizvodnja,recimo tih majica?
    Bolje żiveti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi

Učlanjen
    22.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio donamileva Pogledaj poruku

toga kod nas nema
    pa nije Nis toliko daleko valjda
    taman lepo napravis ekskurziju

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Citat Original postavio >NiNa< Pogledaj poruku
    Ovo kod nas nema ni R od rasprodaje.
    deru nas kako god okrenes.
    Jao,kad se setim proslog leta u Barseloni...kupovala sam majice za 3 eur.
    i sandale u zari za 10.
    E evo sta sam pisao pre nesto manje od godinu dana:

Bas se vratih, sto bi nasi rekli ''od preko'' - kad pomenu Springfield, cene su takve da sam rezignirano odbacivao sve sto je skuplje od 10 jura. Ono - lone 10 jura, šulja 7, majice 6... U Pull and Bear-u torba od grubog platna 7, isto toliko i ista takva putna torba. U Delta sitiju sam gledao istu tu torbu, ne znam koliko hiljada je kostala.
    Jedino sam tike platio nesto manje od 50 EUR. Ali ovde su kostale ihahaj.
    Bruka.

U jeeee, sto imam termine - ''šulja, lone, tike, bruka...'' - bas sam mladalacki urbano neobavezan.
    Juce sam ponovo bio u Uscu, naravno ne zbog sebe. Bez obzira na to sto sam covek kojeg nista ne moze iznenaditi, a malo sta moze iznervirati, izgleda da ipak postoji nekoliko stvari koje me, uz ljudsku glupost, uvek mogu izbaciti iz takta.
    Dakle, u tom ebenom Uscu ne postoji odevni predmet koji kosta manje od 50-60 eura. Ma sve je duplo skuplje nego bilo gde u belom svetu.

A izbor je tako budjav da je to uvreda za kupca. Dobro, tu mogu donekle da izuzmem sportske radnje.
    Ostale prodavnice su natrpane kojekakvim glupostima skupljenim s konca i konopca, kao da su se njihovi vlasnici snabdevali kao nekad - krenuli na pancevacki buvljak s ''krmacom'' u rukama, pa pokupili od jednog Kineza jedno, od drugog drugo, od Rumuna trece.
    Ti kao udjes u Fred Peri radnju, ako se ono moze nazvati radnjom i tamo nadjes neka tri modela majica - i to nekakvih kao da su ih krave zvakale. Uz to kostaju onoliko koliko mozes da viknes.
    U Levi's radnji ne znam sta mozes da nadjes, ali znam da ne mozes da nadjes ni teksas jaknu, ni najobicniju teksas kosulju. U celom Beogradu ne mozes da nadjes obicnu tanku ispranu teksas kosulju.
    Ne, necu biti ubedjen da je Levi's prestao da proizvodi ono na cemu je izgradio ime.

Ma necu da kupujem iz principa. Vec je dovoljno onih koji me prave vevericom, ne moraju i ovi.
    Jednog dana, dace Bog, ukinuce nam vize, pa ce narod polako da izmili iz ovog sljivika.
    Nismo mi bas toliko siromasni i nespremni da platimo kao sto je cesto pominjano. Kad smo u stanju da cutke placamo skup benzin, skupu hranu i jos mnogo sta skupo - siguran sam da cemo za sebe uciniti nesto cime cemo biti zadovoljni.

Lepo se sedne u automobil ili bus, pa pravac Grcka. Ili jos bolje, iz Temisvara lete lou kost kompanije, pa za stotinjak eura mozes da odes i da se vratis iz prelepe Barselone.
    Pa lepo vidis grad, vidis svet, osetis se covekom i kupis sta ti treba.
    A sabane bih po kazni placeno slao na takva putovanja. Za to bi trebalo odvajati dinar od poreza.
    Da im malo susret sa svetom i upoznavanje ljudima bude neka vrsta terapije skidanja sa primitivizma i suocavanje sa realnoscu.
    Znam da ce u pocetku biti bolnije od lecenja lopatom, otprilike kao ono slusanje Mocarta u Nadrealistima, ali sam svojim ocima video da su se neki donekle kultivisali.

Naravno, nasi butikasi i uspesni privrednici ce kad dodje do ovoga o cemu pricam da pomalo spuste cene, al' zabole me.

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

sve je to tacno samo kad se jos ne bi osecala kao zadnje goooovno dok trazim vizu

ma necu nigde ni da idem dok se na mene gleda ko na potencijalnog kriminalca

Učlanjen
    22.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Julian Pogledaj poruku

Juce sam ponovo bio u Uscu, naravno ne zbog sebe. Bez obzira na to sto sam covek kojeg nista ne moze iznenaditi, a malo sta moze iznervirati, izgleda da ipak postoji nekoliko stvari koje me, uz ljudsku glupost, uvek mogu izbaciti iz takta.
    Dakle, u tom ebenom Uscu ne postoji odevni predmet koji kosta manje od 50-60 eura. Ma sve je duplo skuplje nego bilo gde u belom svetu.

A izbor je tako budjav da je to uvreda za kupca. Dobro, tu mogu donekle da izuzmem sportske radnje.
    Ostale prodavnice su natrpane kojekakvim glupostima skupljenim s konca i konopca, kao da su se njihovi vlasnici snabdevali kao nekad - krenuli na pancevacki buvljak s ''krmacom'' u rukama, pa pokupili od jednog Kineza jedno, od drugog drugo, od Rumuna trece.
    Ti kao udjes u Fred Peri radnju, ako se ono moze nazvati radnjom i tamo nadjes neka tri modela majica - i to nekakvih kao da su ih krave zvakale. Uz to kostaju onoliko koliko mozes da viknes.
    U Levi's radnji ne znam sta mozes da nadjes, ali znam da ne mozes da nadjes ni teksas jaknu, ni najobicniju teksas kosulju. U celom Beogradu ne mozes da nadjes obicnu tanku ispranu teksas kosulju.
    Ne, necu biti ubedjen da je Levi's prestao da proizvodi ono na cemu je izgradio ime.

Ma necu da kupujem iz principa. Vec je dovoljno onih koji me prave vevericom, ne moraju i ovi.
    Jednog dana, dace Bog, ukinuce nam vize, pa ce narod polako da izmili iz ovog sljivika.
    Nismo mi bas toliko siromasni i nespremni da platimo kao sto je cesto pominjano. Kad smo u stanju da cutke placamo skup benzin, skupu hranu i jos mnogo sta skupo - siguran sam da cemo za sebe uciniti nesto cime cemo biti zadovoljni.

Lepo se sedne u automobil ili bus, pa pravac Grcka. Ili jos bolje, iz Temisvara lete lou kost kompanije, pa za stotinjak eura mozes da odes i da se vratis iz prelepe Barselone.
    A sabane bih po kazni placeno slao na takva putovanja. Za to bi trebalo odvajati dinar od poreza.
    Da im malo susret sa svetom i upoznavanje ljudima bude neka vrsta terapije skidanja sa primitivizma i suocavanje sa realnoscu.
    Znam da ce u pocetku biti bolnije od lecenja lopatom, otprilike kao ono slusanje Mocarta u Nadrealistima, ali sam svojim ocima video da su se neki donekle kultivisali.

Naravno, nasi butikasi i uspesni privrednici ce kad dodje do ovoga o cemu pricam da pomalo spuste cene, al' zabole me.
    tacno tako
    ja sam 90% svoje garderobe kupila negde u inostranstvu i jaaaaaaako su velike razlike i u ceni i u kvalitetu
    ali kad mi nesto zatreba kao npr sad maxi crna i bela suknja otisla sam do usca
    u benetonu je kostala oko 5000,u zari oko 4000 u straivarijusu 1900 -ista
    a sto se tice nasih ljudi i inostranstva,najbolji primer mi je moj kum koji je prosle godine sa svojih 32 godinice prvi put presao granicu. Nisam mogla da verujem koliko to moze da promeni coveka

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Citat Original postavio Julian Pogledaj poruku

Levi'Ss odavno to nije..
    Za nase trziste siju ga u Varazdinu..a i to jako lose.
    Nekada su to pristojno radili..
    Prevara,kao i u 90% robnih marki.

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Veceras je shopping night u Uscu a ja sam trenutno na krsti.. Izgleda da sam odlepila

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

ne draga samo si
    a) sazrela
    b) spržila kartice

nešto mi se javlja (ja sam ko Vidovita Ćorka) da je ovo pod 2

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Nije
    Tata moze u minus..
    Ali meni nista ne treba :lol DakleM pukla sam

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

Citat Original postavio GoddessFlertus Pogledaj poruku
    Veceras je shopping night u Uscu a ja sam trenutno na krsti.. Izgleda da sam odlepila
    nisi propustila ništa bitno
    Једно од људских права је да човек бира и буде биран... Такође, људско прaво је и да се свако креће и да буде кретен...

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    228

pa nije Nis toliko daleko valjda
    taman lepo napravis ekskurziju
    I plati gorivo ili kartu vise neg sto ce potrositi (skoro).

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

U Tom Tailoru u DC je sniženje 50%, ali nisam stigla da uđem da vidim šta je tačno sniženo.

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Drugarica najbolja veceras otisla u Spaniju .. Tamo ce u Mangu, Zari and co da mi pokupuje svasta za male pare.. Jedva cekam da se vrati

Slične teme

1. Najromanticnije mesto u gradu
    Autor Guardian u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 16.08.2003., 18:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •