Koliko verujete brendovanoj robi

Kako kojoj... treba biti pažljiv pri kupovini. Neke kvalitetne stvari sam kupila brendirane i platila dobro .. i traju mi. Najbitnije mi je da kad veća dajem pare za nešto, da mi to dugo traje. Npr. naravno da ću kupiti kvalitetnu obuću, jer mnogo pešačim, bitno mi je da ne izlaze žuljevi. Obuću kupujem u jednom butiku, nije jeftina, a nije ni neki poznat brend, tako da nemam pojma.:neutral:
U poslednje vreme kupujem džins samo jednog brenda, košulje isto, bruseve...Znači ono što ću svakodnevno nositi pa mi nije teško da u to "uložim" i u šta sam se sama uverila da je dobro i kvalitetno.:)
Npr, u nekim radnjama majice koštaju oko 5000din, i da imam, ne bih dala toliko za običnu majicu.:thumbdown:
Opet, neke stvari, kao jednu texas suknju sam kupila za 200 din na buvljaku u Pančevu pre nekih 5 godina i dalje je nosim. Nije se ni malo promenila, razvukla, konci ne vire:whistling:
.
 
Ne verujem brendovanoj robi, vec kupujem ono sto mi se svidja, a ako vec mogu da se pohvalim da sam kupila i nesto skupo, jer je to kao neki stos da brendirano kupuju samo bogati ljudi, onda josw bolje.... mada, da se ne lazemo, da dobijem na poklon neke Gucci cizmice i Pradinu tasnu ne bih se bunila.... koja zena ne voli da oseti luksuz.....to ja onako za sebe.....
 
...sve zavisi gde se kupuje...danas se sve falsifikuje...
product_imagephp-1.jpg
 
Moze da bude ok ali nije pravilo..Posebno danas, kad je kopija na sve strane, i to vrlo pribliznih
originalu

Ne verujem... nisam ovca za šišanje.

Itetako da ne postoji dobra kopija kvalitenog brenda..to cete lako videti po broju i na samoj etiketi..po koncu i krajevima..mnogo cemu..mozda ce neko reci na oko da je video nesto slicno ali nije 100%..nekad je cena ipak merilo za kvatitet
m904000865205bsecondbig.jpg
 
Verujem samo ako kupim u inostranstvu,ovde ne.

Moj stric je u inostranstvu kupio Boss jaknu, protiv kise, i posle par nosenja je pocela da se raspada...
Najbolja drugarica mi zivi u Americi i cesto mi salje markiran ves, nije los, ali nista specijalno, traje kao i svaki drugi jedino su boje zaista lepe i dugotrajnije.
Mislim da je sve to stvar etikete. Inace vecu sumu bih licno izdvojila samo za obucu
 
Ne treba im verovat nesto previse, obicno treba pomirisati prvo ako su reicmo patike osetice se razlika u mirisu gume, treba pogledati kroj, i tako to.. Najbolje da uwek kada odes da nesto probas ako ti se swidi pazljiwo pogledas krojeve, i uopste celokupan izgled.. Mada sa druge strane u sport impulsu ( gde uglavnom kupujem) do sada nisam naisao na fals.. Ali sam cuo da su svercovali fus patike, i prodavali kao original, neke privatne radnje, ne mogu se setim koje
 
Toga ima uvek.Privatnici kupuju od sanera i ubacuju u butike.Isto to se radi i sa svom ostalom robom.Zato se i desi da se covek prevari.LV je kreator koji je jako ,jako kopiran ali svako moze primetiti razliku ako se bar malo razume u neki brend.Uvek sam za to da platim vise za neku,kvalitetnu stvar nego da kupim pet krpica.Proveren kvalitet je proveren kvalitet.
 
Prodaju se etikete na metar, na kojima proizvođač može da napiše šta god mu volja.
Dakle, marku (s tim što postoje već šablonske etikete za najpopularnije robne
proizvođače, pa su takve etikete povoljnije, jeftinije), kvalitet (pamuk, sintetika,
nylon, elastin, vuna,.. šta god poželite)..prema tome samo gledati kvallitet,
upoznati se sa tekstilnim materijalima i to je
način da stvarno izaberete kvalitet.
 

Back
Top