Moda i plaza...

2a0b0xl.jpg


E ovaj srebrni je stvarno ekstra, kao i devojka koja ga nosi.:ok: Ovo je kostim za Kan. :cool:

Prelep model... Samo ja vise volim bez ovih vezica... Ali sve u svemu fantastican je... :heart: I boja...
 
Nemoj, ja sam na faxu bila mršavija nego ikad. Mislim, kad se setim, bila sam k'o dete iz Bijafre, naročito u junskom ispitnom roku! ;)

Super izgledaš i kupaći je extra! :super:

i meni su ispitni rokovi katasrofa, nerviram se i obavezno smrsam 1-2kg ali se to meni bas primjeti posto sam visoka, pogotova na rukama i ramenima.
ali zato u januarsko-februarskom obavezno 1-2kg gore!
 
:lol:
Evo ja i moj naslednik.....inace ovo je moj omiljeni kupaci,nije od ove godine ali ga volim....
5dmqug.jpg

kupaci mi je sladak , ja sam trazila tako neku nijansu ali su mi oblikom bili neprikladni za moju gradju.
a i linija ti je :klap:
naslednik- djecu obozavam tako da nemam sta dodati!

sad kad ugleda tvoj djecaka, u Risanu sam upoznala djecaka od 2 godine koji sa misicima pliva sa mamom daleko u dubinu- posto su mjestani pa je bas slobodan.
prvi dan kad sam otplivala do obale, krv mi se sledila u zilama kad sam ugledala tako malo dijete, kontam zena luda!
kad poslije govori-tako mi plivamo...
 
i meni su ispitni rokovi katasrofa, nerviram se i obavezno smrsam 1-2kg ali se to meni bas primjeti posto sam visoka, pogotova na rukama i ramenima.
ali zato u januarsko-februarskom obavezno 1-2kg gore!

Pa ja se ne nerviram oko ispita, presedim 12 sati za 30-50 strana svaki dan i tako 3 nedelje pred ispit i ne izlazim iz kuce ... I sta drugo da radim nego da jedem kao svinja, a sad zivim sama i ne znam da kuvam pa kupujem suvu hranu:sad2: eto iskukala sma ti se:mrgreen: ugojila sma se 8-9 kg od srednje:neutral::roll: mada mogla bih sad neku mrsavu sliku da postavim da se osecam malo bolje :hahaha:
 
Moji zlatni dani mrsavosti:D

e pa pokreni se, trci, izbaci sokove i slatko, vise supica, nadji koji repet na netu za corbice, piletinu (u komadima) u marketu kupis, skuvas...

stavi ovu slikicu na frizider i eto ti motivacije!
bice ti kasnije tesko da skines.
ja imam dobar organizam, stvarno jedem gluposti-koka kola, slatko, grickaloce, kifle svaku vece skoro- ali mi se ne prima.. i tako od kad znam za sebe a sad su mi 23.
 
E meni su 23 ... hocu hocu, ja lepo kazem, najbolje izgledam kad raskinem sa deckom, riba! A sad sam blize oltaru nego liniji:) Moracu da oblepim stan ovom slikom:D
Blago tebi, kao moja mama ... a ja ... i kupus se lepi :besna:... Malo smo of topic, ali hvala na podrsci:ok:
 

Back
Top