Street style

Pobogu, pa prolaznici su nebitni. Ovde se radi iskljucivo o odevnim kombinacijama. Sta ste digle dreku oko privatnosti, moralnosti, ovog, onog? Ne slikaju se ljudi, nego odeca. Zasto bi to nekom smetalo?:confused::neutral:

pa valjda zato sto je odeca na tim ljudima : |
vidis, meni je bas smetalo kada me je zadrigli matorac slikao,pokusavajuci to da sakrije, iz ko zna kojih motiva i razloga
 
pa dobro, mislim ako ti je cilj da privuces paznju zadriglog matorca onda ok ili bilo kog stranca na ulici kako bi te uslikao opet ok, samo i za to postoji dijagnoza, ali ne bih da je kacim bilo kome na ovom forumu : )
elem, iznela sam svoje misljenje na tu temu, i sada odoh sa nje, a vi nastavite da skljocate i da se trudite da budete uskljocani, uz obavezne komentare : )
 
pa valjda zato sto je odeca na tim ljudima : |
vidis, meni je bas smetalo kada me je zadrigli matorac slikao,pokusavajuci to da sakrije, iz ko zna kojih motiva i razloga

Znas sta, zadrigli matorac nema sigurno bogznakako casne namere kad slika, ali ako neko hoce da ovekoveci kombinaciju ili model zato sto je dobar vizuelni efekat, onda zaista ne vidim problem. Ipak, mislim da nije na odmet lepo pitati. Par puta kad sam pitala da nesto uslikam da bih upamtila model i sasila to isto ili kad mi se svidela neka frizura (pa da pokazem sliku svojoj frizerki), zene su reagovale sasvim prijateljski i jos su mi se srdacno zahvalile na komplimentu.:neutral:
 
@Tara - Znala sam!:lol: Napisah - shalu na stranu.
Nebitno, da, onaj kome to smeta bas bas i ne treba da posecuje ovu temu, bar se nece tripovati da bas njega slika forumas s Krste :lol: Meni je svejedno, ako oce da slika nek slika.Ja se nisam odvazila doduse da budem paparazo:rumenko: ...jos uvek :lol:
 
Znas sta, zadrigli matorac nema sigurno bogznakako casne namere kad slika, ali ako neko hoce da ovekoveci kombinaciju ili model zato sto je dobar vizuelni efekat, onda zaista ne vidim problem. Ipak, mislim da nije na odmet lepo pitati. Par puta kad sam pitala da nesto uslikam da bih upamtila model i sasila to isto ili kad mi se svidela neka frizura (pa da pokazem sliku svojoj frizerki), zene su reagovale sasvim prijateljski i jos su mi se srdacno zahvalile na komplimentu.:neutral:

A da li je tema kačenje samo dobrog vizuelnog efekta? Odakle ti ideja da neće biti kačene slike sa namerom da se prikaže nešto drugo?
 
O boze opet o moralu :roll:
Sta se koga tice dal su drugi moralni ili nemoralni?
Da je slikao neko fotku iz parka za recimo dodatak uz text Nedeljno sportsko popodne, svi bi rekli da je strava.. :roll:

I ovim se stavlja tacka na pricu o moralu.. ko temu smatra nemoralnom ne mora da je prati... komentarisanja same teme vise nece biti..

Nema sta tu da se raspravlj o moralu/nemoralu. To je zakonski uredjeno. Tata mi je fotograf, pa znam kako funkcionise fotografisanje na ulici. Elem, po zakonu na javnom mestu (a ulica je javno mesto), mozes da fotografises bilo koga i te fotografije su vlasnistvo fotografa, on ima autorska prava, moze sa njima da radi sta god hoce (da ih objavi kao svoje umetnicko delo, proda novinama,...) bez ikakvog odobrenja osoba koje su fotografisane, osim sto bez odobrenja tih osoba ne moze da ih koristi u komercijalne svrhe (za reklame). Ponavljam, sve to vazi ako je u pitanju fotografisanje na javnom mestu, onda nema povrede privatnosti, sasvim druga stvar je ako nekog slikas kroz prozor u njegovoj kuci, onda moze da te tuzi za povredu privatnosti.

Ova dva citata su sustina temne :)
 
3639919026_2eb1fed309.jpg
 

Pa ono, nije lose...Cipele mi nisu za dan.Tj, deluju mi ultra neudobno za djiranje po gradu... Pantalonice mi se nimalo ne svidjaju.Gornja polovina mi je ok.A te dve tasne suuuu...zasto?Pretpostavljam da je morala iz nekog razloga da ih ponese, mozda nekom nosila 1 tasnu:think: Verovatno joj nije bila namera da uklapa crnu i belu tasnu sa crno-belom garderobom:confused: Mogla je uzeti 1 tasnu sa dve boje-crnom i belom!Ha!Kakvo epohalno otkrice!:lol:
 
Чини ми се да је ниска. Таквим женама никако не стоје ове пецарошке панталоне јер их још више скраћујуј. Има вишак килограма који сене труди да сакрије и то ми се не допада баш. Ципеле су класичне и штикла није превисока. Уз дуже и за нијансу шире панталоне изгледала би много боље. Чини ми се да је читава комбинација тегет и сад сепитам која је ташна њена... :think:
 
пре неки дан у бусу..нисам је сликала, али сам је приметила:)
фармерице, бела туника са дугим рукавима од веома танког памука, осликаног руком на грудима..нешто онако импресионистички, замагељно.
сечена некако укосо, па један крај дође до колена, а други до пола бутина.
плаве минђушице, и привезак, веома деликатни.
нарано на сребрном ланацу.
коса коврџава, нехајно скупљена у реп, и неколико праменова који падају на лице.
најплавље очи. нежна , тек приметна шминка.
велика мапа за цртеже, преко рамена.
дивно једно створење.
и лепота, и стил, и природно, и све..
савршено.
 

Back
Top