Street style

BJ i sportski stil je stil.
I ona je dosledna u njemu.
Nije dodala nista sto ne treba , nije mesala nista , sportska je od glave do pete a to se retko vidja na ulici.


I odgovorno tvrdim da sa sportskim i te kako mozes da pogresis.
 
Сад видех тему и одмах сам се сетила...
Данас сам видела девојку на станици у центру Земуна:
фина зеленкаста мајчица, фармерке, беле сандале са мало отвореним прстима и у њима црни мрежасти назувци. :eek:
Сад, да питам, да ли се то тако носи сад или да ми буде жао што нисам фотографисала? :confused: :rumenko:
 
inače mirka,sve ove koje si uslikala(mislim na žene) su u tom sportskom fazonu...ja ne vidim neku značajniju razliku između njihovog oblačenja...sem možda ove cure koja nosi šorc umesto farmerica:)
 
Za mene jedino dobro sto sam danas videla je to i nemam nameru sa tobom da polemisem na tu temu pogotovo sto ovo nije tema za to.

Rekla sam sta sam imala na temu devojke sa slike ...za mene ona je odličan 5 ostali su daleko od dobrog.
 
25gw2mb.jpg
kombinacija je jako monotona, igranje na sigurnu kartu ne daje uvijek dobar rezultat
svidja mi se majica though :)
partner je uklopio komade odjece kao neki shkolarac... cetvrti osnovne manje/vise
btw- neko me je vec ispravio ranije, koja je razlika izmedju majice i bluze?
Svidja mi se ova devojka i njen stil.
A pri tom i zgodna je do bola :)
2aoo7d.jpg
jos flasa vode i cista petica
ne mogu da procjenim koliko je zgodna, ali svakako je hrabra u ovom izdanju
doduse, poenta sportskog je u tome da je svrsishodno,
ne da sheta po pisti
:D
 
kombinacija je jako monotona, igranje na sigurnu kartu ne daje uvijek dobar rezultat
svidja mi se majica though :)
partner je uklopio komade odjece kao neki shkolarac... cetvrti osnovne manje/vise
btw- neko me je vec ispravio ranije, koja je razlika izmedju majice i bluze?

jos flasa vode i cista petica
ne mogu da procjenim koliko je zgodna, ali svakako je hrabra u ovom izdanju
doduse, poenta sportskog je u tome da je svrsishodno, ne da sheta po pisti
:D

bluza je sa dugim rukavima a majčica je bez rukava:P

eto i s tobom da se složim...to pokušavam da kažem sve vreme...:)
 
Nema sta tu da se raspravlj o moralu/nemoralu. To je zakonski uredjeno. Tata mi je fotograf, pa znam kako funkcionise fotografisanje na ulici. Elem, po zakonu na javnom mestu (a ulica je javno mesto), mozes da fotografises bilo koga i te fotografije su vlasnistvo fotografa, on ima autorska prava, moze sa njima da radi sta god hoce (da ih objavi kao svoje umetnicko delo, proda novinama,...) bez ikakvog odobrenja osoba koje su fotografisane, osim sto bez odobrenja tih osoba ne moze da ih koristi u komercijalne svrhe (za reklame). Ponavljam, sve to vazi ako je u pitanju fotografisanje na javnom mestu, onda nema povrede privatnosti, sasvim druga stvar je ako nekog slikas kroz prozor u njegovoj kuci, onda moze da te tuzi za povredu privatnosti.
 
Nocas se vratila iz BGa, bila tamo 24h, i usnimila puno prelepih kombinacija:p
Za svaku pohvalu:p i sve to u poredjenju sa austrijancima koji su prilicno nezainteresovani za svoj izgled:roll: cak su neke ribe dosle max skockane u cik zore da predaju za pasos:lol:
 
e,ne mogu a da ne napisem, bila danas do grada na kafi, sa drugaricom i sedimo tako, u basti nekog kafica,sto pored nas sedi neki matori zadrigli lik, stavio mobilni-fotoaparat na sto i krisom slika prolaznike,i ljude koji sede za stolovima, pije svoju kaficu,sam,pa malo malo pogleda sta je uslikao i nastavi tako da neprimetno skljoca okolo slucajne prolaznike, ne znam da li mozete da zamislite koliko je bolesno izgledao... e da, onda mi je na pamet pala ova tema i svi oni koji u zivotu nemaju pametnija posla nego da kada izadju u setnju, na kafu, u shoping slikaju prolaznike i kace njihove slike na net.. i sve mi je to delovalo tako jadno, bas poput zadriglog matorca koji je sedeo tamo...
tuzno....
 

Back
Top