Sta mislite..

Ne verujem, možda partner koji manje vredi ne može ni da ugradi u vezu onoliko koliko joj daje partner koji više vredi.
Nije mi jasno što se toliko zamlaćuješ teorijom, uhvati tvog čoveka i voli ga, dok god možeš.
 
Ne verujem, možda partner koji manje vredi ne može ni da ugradi u vezu onoliko koliko joj daje partner koji više vredi.
Nije mi jasno što se toliko zamlaćuješ teorijom, uhvati tvog čoveka i voli ga, dok god možeš.

Ja ne kazem da je to istina, ali primecujem u nekim vezama. Zamlacujem teorijom? Znaci da ne postavljam vise teme ovde posto je to zamlacivanje teorijom..??
 
Ima raznoraznih veza. Nekad u jednoj istoj u nekoj fazi jedan voli vise, pa malo posle drugi, nekad se uspostavi i balans i tako...sve je to normalno...
Oni koji objektivno "manje vrede", u ljudskom smislu, daju UVEK manje!
 
pa, da imala ja iskustva u bivshoj vezi..`teo on, al` nije mog`o.. jaaadan..
i ja osta nezadovolj(e)na..
ih, da sam znala, da odma` nadjem ove u punoj snazi:)

tako da, to je zahebano, kad zna da manje vredi, a ne moz` da DA..
****..havy..
 
Ja ne kazem da je to istina, ali primecujem u nekim vezama. Zamlacujem teorijom? Znaci da ne postavljam vise teme ovde posto je to zamlacivanje teorijom..??

Ne, pobogu. :) Nego nemoj se toliko opterećivati onim što ovde pročitaš. Muči te nešto, vidi se to, ali bolje je probleme rešavati u praksi sa voljenom osobom, nego ovako teoretski, jer ovde masa nas lupeta gluposti, a i nismo preterano pametni i vešti, da jesmo ne bi ni bili ovde na forumu. :)
 
Ne, pobogu. :) Nego nemoj se toliko opterećivati onim što ovde pročitaš. Muči te nešto, vidi se to, ali bolje je probleme rešavati u praksi sa voljenom osobom, nego ovako teoretski, jer ovde masa nas lupeta gluposti, a i nismo preterano pametni i vešti, da jesmo ne bi ni bili ovde na forumu. :)

Ne opterecujem se, volim da cujem razna misljenja i iskustva-necu ja brze bolje potrcati da uradim sto mi neko savetuje na forumu..sve je to ok. Naravno da probleme resavam u praksi sa voljenom osobom, samo nekad ti treba vremena i teorije da bi dosao do toga da shvatis sta te uopste muci..tj moras prepoznati problem da bi radio na njegovom resavanju.
 

Back
Top