Moram ti reći koliko te volim...

I evo me, imam toliko toga da ti napišem, toliko toga da ti objasnim da bi, kada bih imao vremena, mogao da popunim sve teme koje su ikada napisane. Pošto ipak to ne mogu, mogu bar ovo da ti kažem, volim te toliko da dan bez tvoga glasa nije dan, da noć bez misli o tebi jednostavno ne postoji i da je vreme koje provedem bez tebe samo ona faza života koja je tu da bi me dovela do trenutka kada ćemo biti zajedno. Volim te, i besmisleno je to ponavljati stalno, pa opet me vuče da ti to ponovo i ponovo govorim, hiljadu, milion, bezbroj puta.
 
Za pocetak, moram reci da je tema odlicna iako i u drugim, slicnim temama o ljubavi mozemo reci koliko nekog volimo...
Volim te kao sto nikog volela nisam...Kad nisi sa mnom kao da spavam, ne disem i ne funkcionisem...I stalno si mi u glavi, u mislima, u srcu i ne izlazis...Kao da si voda koju pijem, kao da si Sunce koje me greje, kao da si vazduh koji disem...VOLIM TE...
 
Ti si mi prva misao kada se probudim ujutru i zadnja dok tonem u san....KAda te vidim osetim ono dobro poznato trepenje u stomaku i tada bi samo da te grlim,ljubim,dodirujem,da ti pripadnem,da te volim...Kada nismo zajedno sklopim oci,udahnem duboko i mogu da osetim miris tvoga tela...Osecam te blisko i snazno...Srecna sam sto postojis u mojim mislima,u carstvu mojih cula,sve dok ne utonem u snove u kojima si opet ti...VOLIM TE....
 
d2205f2f0ad84181719688eqt5.gif

Da...hocu i zelim to da ti kazem,opet...i opet...i opet...
I nije besmisleno sto mi ti to govoris...hiljadu...milion...i bezbroj puta....Jer suvise sam dugo zivela bez ljubavi...divne...prave...uzajamne...uzvracene....tvoje...nase...
Dok nisi usetao u moj zivot,nisam ni obracala paznju kako ljubav prolazi mimo mene...kako mi se zivot pretvorio u jedno bezlicno,monotono nista...
Nisam ni sanjala da cu te zavoleti ovoliko iskreno i ovako puno,ali moc ljubavi spoznamo izgleda tek kada nekoga jako zavolimo...ili kada nas neko jako povredi...
Ljubav koju sada osecam prema tebi,znaci mi sve,ceo jedan moj svet...pokretac moga zivota...Pruzas mi sve sto mi treba...pruzas mi zaborav...pruzas mi snagu da za sobom spalim sve mostove koji su me vodili samo do tuge....bola...i ovog imena koji si ti ljubavi promenio u zeljena...
Sa tobom imam sve sto zelim i pruzam ti sve sto ti zelis...jedino sto nemamo je zajednicka proslost...ali mi obecaj ljubavi da cemo je zajedno stvoriti...
Volim te.....:heart:
 
…nije mi dobro kad pomislim koliko sam toga propustila…da si se rodio i rastao negde gde mene nije bilo…da si se igrao bez mene i voleo bez mene…svo to vreme nikada ne mogu nadoknaditi, i to me boli… htela bih da čujem svaku reč i slovo o tome…tvoje prvo razbijeno koleno, tvoje igre sa komšijskom decom, ocene/gluposti iz škole, veliki odmori, ekskurzije… letovanja…jesi li voleo sport…prvo pijanstvo…sve, sve, sve …šta si čitao , šta si pisao …vojska…najsrećniji i najtužnijji momenti iz detinjstva… moraš mi sve reći…sve tvoje gluposti i želje…i nikad me ne ostavljaj , dosta smo već vremena proveli jedno bez drugog…
Znaj, sigurno sam te volela i onda kad te nisam još poznavala...jer svaki tren u tvom životu te je napravio da budeš tačno takav kakav sad jesi… a takav si, da sad bez tebe više ne mogu…volim te…




eto, morala sam ti to reći...
 
Poslednja izmena:
Rodio sam se ponovo onoga momenta kada sam shvatio da me voliš, ljubav sam ti poklonio davno pre toga. Od tada pa zauvek moje će srce pripadati tebi, žao mi je samo što tako malo imam da ti dam, srce koje na sebi ima hiljadu ožiljaka i dušu koja zna da voli, iskreno i bez rezerve. Tvoj sam i ostaću tvoj zauvek, bez obzira da li ćeš me i tada želeti.
 
...volim te i kad sam besna , i kad te grdim...volim te i kad se ljutim , i kad se s tobom smejem...volim te i kad misliš da nemam razloga za to više...uvek te volim...ali 1000 puta ću hteti da odem , i tad te volim, čak možda i najviše...ne daj me ...zadrži me ...a ja ću te voleti sve više i više...
 
Bez tebe...bila bi izgubljena,
tvoja je ljubav cista i iskrena...
tvoje srce...prepuno ljubavi i njeznosti.
Presli smo dug put...
ceka nas jos dio te usamljene ceste...
I ako je tesko to putovanje....
i ako mozda postane jos teze...
mi izdrzat cemo...

Zajedno mi smo jaci...
i jacina ljubavi nase ce nas voditi putem tim
Ja odustati necu...nikad
sve dok imam tebe.
Kad pogledam u oci tvoje tek znam...
sta je iskrena i prava ljubav...
I kad me drzis u svom narucju...
nicim se to uporediti ne moze...
jer tad...tad sam u raju.:heart::heart::heart:
 
Valjda postoje ljudi koji su rođeni jedno za drugo, verovatno srce samo prepozna onu pravu osobu, osobu koja je stvorena za nas, i onoga momenta kada je dobije ostvari svoj mir. Ne znam za vas ostale, znam da sam ja lutao, i grešio, i ponovo lutao i sa svakom novom greškom patio sve više i više, sve do momenta kada sam je sreo. A onda... e pa onda se ceo moj svet promenio i uspeo sam da pronađem svoj mir. Sada mogu da se okrenem i pogledam iza sebe, mogu da kažem "sve je ovo bilo lepo na neki svoj način, trajalo je, završilo se, ostavilo trag na meni koji ne može i koji ne želim da obrišem, sada konačno imam pravu ljubav i svoj mir".
 
Uvek kada ležim pred san, noću, i gledam u tamu iznad sebe vidim tvoje oči kako me odatle posmatraju, znam da tada misliš na mene i toplo mi je oko srca zbog toga. Radost zbog toga i neka stara iskonska tuga zbog toga što nisam sa tobom mi daju neverovatno osećanje koje iz večeri u veče izbriše iz moje glave ceo svet i ostavi samo tebe u centru sveta sazidanog samo od tebe i samo za tebe. I dok lagano tonem u san briše se i zadnja granica između jave i tvog sveta i do jutra sam sa tobom u snovima, bez želje da odatle ikada izađem.
 

Back
Top