Mothman
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Mothman

Ističe se Black_star (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Mothman

Oce neko da mi objasni sta je to mothman,jel bih ga pitao dal su pljuge bolje a jevtinije tamo odakle je,i da li resavaju problem ljudskog stupidluka odje na zemlji.
    http://www.chupacabramania.com/immagini/immagini_creature/mothman_foto.jpg

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: Mothman

Gledao sam davno film o Mothmanu. "Mothmanovo proročanstvo"sa Ričardom Girom u glavnoj ulozi.
    Potrazi, pogledaj ,zanimljiv je i ima zanimljiv kraj-odjavnu špicu.

Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    86

ma znam,gleao sam to odavno...nego ovako,jel ima istine neke.chernobil,11.9...i sto ga privlace nesrece?....

Iskusan Mr. Prot (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    93

Koliko ja znam, Mothman, ili ti čovek-moljac se uvek javljao na mestima gde su se dešavale velike nesreće. Kao što si rekao Černobil... E sad, čitao sam negde da su to u stvari duhovna bića, nešto poput andjela, koja najavljuju nesreću. Oni su na visokom stupnju inteligencije i mogu samo da se pojavljuju kao te neke crne senke i kao glasovi koje čujemo. Ima jedna odlična rečenica u filmu koja najbolje objašnjava odnos izmedju ljudi i njih. Kad Ričard Gir kaže profesoru da je jasno da su oni mnogo napredniji od nas ali zašto jednostavno ne izadju i ne kažu šta hoće? A on kaže:''Mi smo napredniji od bubašvaba, jesi li nekad pokušao da to objasniš nekoj od njih?'' Parafrazirao sam, ali to je suština.
    Looking beyond the embers of bridges, glowing behind us...

Zainteresovan član Royal (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Black_star Pogledaj poruku
    Oce neko da mi objasni sta je to mothman,
    To je bilo njihovo eksperimentisanje (eksperimenti Iluminatskih hibridnih porodica iz vavilona) sa ljudsko bice i mislim muvom.Bas kao sto i ima neki film o tome.
    Zaboravio sam u kojoj je drzavi to bilo,ali im je to bice pobeglo,pa su ga
    ljudi videli,pa su onda morali da ga jure da ga nadju.To je bio samo jedan
    u nizi njihovih odvratnih eksperimenta.Jel sam rekao da ono sto vidite u filmu,to se vec ili radilo ili imaju,samo sto vam kroz filmove to prikazuju.
    Pa ima i neki film sa Dolph Lundgrenom,mislim da se zove,We Come In Peace,u kojem alien kao ubije ljude i gurne neku iglu u pinealnu zlezdu (organ u ljudskom telu koji sluzi za nefizicku realnost) ljudima. To je povezano sa adrenal chrome o kojem sam pisao da se nalazi u pinealnoj zlezdi kad ekstremni strah se produkuje,pa izvade pinealnu zlezdu osobe
    u ritualima,i naprave masu neku koja se daje nekima da piju.Jel sam
    napisao koji su efekti na ljudsko bice koje popije adrenal chrome produkovan od druge osobe?
    Poslednji put ažurirao/la Royal : 08.06.2009. u 17:53

Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    86

pazi,ne verujem u to...
    Covek-muva...Sta ce muva na popristima ljudskih nesreca..
    Sem ako ovog stvora ne privlace, figurativno receno,nasa wnago..?

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Ja mislim da kad god se coveku muvi ide u wc (na veliku nuzdu) ona dodje na zemlju da to obavi.
    I onda se desi neki jad (ne kaze se dzaba "vidi sto si zas..ro" )

to je to, garantovano...
    Moj Kung Fu je jači od tvog Kung Fua!

Iskusan Verbal_Kint (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    134

Više čitam ovaj pdf, no što na njemu postujem... i nekako, svaki put kad ovde dođem zapitam se: Royal, otkud tebi sve ove informacije? Aj' da govoriš 'priča se', 'čitao sam tu i tu', i sl., al jok... već, odsečno, bez trunke sumnje u ono što pišeš: ''taka i taka stvar i to vam je to''... kao da si sve svojim očima video... Pa me zanima, jesi li?
    PLEASE, REVOLUTION.

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Citat Original postavio Royal Pogledaj poruku
    To je bilo njihovo eksperimentisanje (eksperimenti Iluminatskih hibridnih porodica iz vavilona) sa ljudsko bice i mislim muvom.Bas kao sto i ima neki film o tome.
    Zaboravio sam u kojoj je drzavi to bilo,ali im je to bice pobeglo,pa su ga
    ljudi videli,pa su onda morali da ga jure da ga nadju.To je bio samo jedan
    u nizi njihovih odvratnih eksperimenta.Jel sam rekao da ono sto vidite u filmu,to se vec ili radilo ili imaju,samo sto vam kroz filmove to prikazuju.
    Pa ima i neki film sa Dolph Lundgrenom,mislim da se zove,We Come In Peace,u kojem alien kao ubije ljude i gurne neku iglu u pinealnu zlezdu (organ u ljudskom telu koji sluzi za nefizicku realnost) ljudima. To je povezano sa adrenal chrome o kojem sam pisao da se nalazi u pinealnoj zlezdi kad ekstremni strah se produkuje,pa izvade pinealnu zlezdu osobe
    u ritualima,i naprave masu neku koja se daje nekima da piju.Jel sam
    napisao koji su efekti na ljudsko bice koje popije adrenal chrome produkovan od druge osobe?
    Film se zove Dark Angel iz 1990 godine i jedini tacan podatak koji Royal navodi je taj da u istome glumi Dolph Lundgren.

Vanzemaljac -diler dolazi na zemlju da bi iz ljudskih mozgova spomenutom iglom isisao endorfin iz mozga i dilovao ga na svome svetu.
    Pre toga zrtvu napuni heroinom, tako da mozak "isfabrikuje" vise endorfina.

Pinealna zlezda (epifiza) u mozgu upravlja nasem bioloskom satu koji je "nasviran" na 25 casovni ciklus.
    Toliko treba vremena da se seratonin pretvori u melatonin pa opet u seratonin.

Eto, cisto malo maucnih cinjenica koje su otlkrivene, analizirane, dokumentovane i argumentovane. U stvari, gola istina koja se moze svugde proveriti.

Kakva zlezda za nefizicku realnost, lupetanje u prazno, po obicaju.....
    Poslednji put ažurirao/la Džek svih zanata : 09.06.2009. u 16:26

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Verbal_Kint Pogledaj poruku
    Više čitam ovaj pdf, no što na njemu postujem... i nekako, svaki put kad ovde dođem zapitam se: Royal, otkud tebi sve ove informacije? Aj' da govoriš 'priča se', 'čitao sam tu i tu', i sl., al jok... već, odsečno, bez trunke sumnje u ono što pišeš: ''taka i taka stvar i to vam je to''... kao da si sve svojim očima video... Pa me zanima, jesi li?
    Drako, Sive i insektoide sam video. Mothmana nisam. Lepo sam rekao ,,mislim muvom". Za mothmana to mi je informacija od jednog insajdera.

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Vid, ignorise me zbog toga sto sam ga uhvatio u sirenju dezinformacija ili lazi..

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Sal Pogledaj poruku

Kakva zlezda za nefizicku realnost, lupetanje u prazno, po obicaju.....
    Sal druze, za to postoji brdo dokaza, samo konvencionalna nauka to ne sme da stavi na tovoju vikipediu, zato sto bi ovaj svetski poredak pao kao kula od karata.

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Ne koristim vikipediju, opet siris dezinformacije.
    Moja nauka je opipljiva, i svet ima prakticne koristi od nje.
    A tvoja nauka zivi samo u umovima i idejama, i nema nikakvog dokaza za to.

I jos nisi odgovorio zasto si sirio dezinformacije iznesene kroz onaj film?
    Da li to znaci da samo nagadjas, (lupetas) a pre toga ne proveris svoje tvrdnje?

Mislis da taj film niko nije gledao?

CCcccc...... i kako da te iko ozbiljno shvati....

I jos nesto...a zasto zlezda za nefizicku realnost postoji u realnom svetu, i zasto nismo odmah u toj nefizickoj realnosti?
    Koji je smisao svega toga?
    Znam da tu zlezdu nazivaju i trecim okom, sto je jos jedna u nizu budalastina dokonih ljudi koji nemaju nikakvog posla ili interesa u zivotu, nego da sami sebe obmanjuju, zive u strahu i panici i misle kako su oni jedini "progledali"
    Poslednji put ažurirao/la Džek svih zanata : 09.06.2009. u 18:52

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Drako, Sive i insektoide sam video.
    Sad je trenutak kada cu ja tebe optuziti da lazes.
    Mozes li da dokazes svoju tvrdnju?

a pobednik dana je:
    Oni su na visokom stupnju inteligencije i mogu samo da se pojavljuju kao te neke crne senke i kao glasovi

Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Oximoron Pogledaj poruku
    Sad je trenutak kada cu ja tebe optuziti da lazes.
    Mozes li da dokazes svoju tvrdnju?
    Sebi mogu, a tebi ni najveci dokaz na svetu nece vredeti, tako da...Ti da si to video paralisao bi se i zaspao, jer svest ne moze to da ti izdrzi, srecom zbog prosirene svesti, neke stvari sam mogao da memorisem...

Citat Original postavio Oximoron Pogledaj poruku
    a pobednik dana je:

Citat Original postavio Mr. Prot Pogledaj poruku
    Oni su na visokom stupnju inteligencije i mogu samo da se pojavljuju kao te neke crne senke i kao glasovi koje čujemo.
    Ne znam Oxy zasto se smejes coveku? Covek je ukazao na demonske entitete(drakoe sa astrala), iako mu to nije bila namera. Kazes pojavljuju se kao ,,crne senke", a deo astrala gde obitavaju demoni se jos naziva i kraljevstvo senki. Ali daleko od toga da su na visokom stupnju inteligencije. Nisu oni pametni nego smo mi (kao rasa) glupi.

Mothman, ili ti čovek-moljac
    Eto podudaramo se, lepo sam rekao da je mix coveka i muve. Ti kazes moljac ali ta informacija koju sam ja izneo je blizu toj tezi. Muva ili moljac, mala je razlika.

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Sebi mogu, a tebi ni najveci dokaz na svetu nece vredeti, tako da...Ti da si to video paralisao bi se i zaspao, jer svest ne moze to da ti izdrzi, srecom zbog prosirene svesti, neke stvari sam mogao da memorisem...

Ako stvarno imas prosirenu svest,kako onda mozes da dozvolis da te na nekim diskusijama izbace iz takta?Trebalo bi da savrseno vladas sobom.

Ne znam Oxy zasto se smejes coveku? Covek je ukazao na demonske entitete(drakoe sa astrala), iako mu to nije bila namera. Kazes pojavljuju se kao ,,crne senke", a deo astrala gde obitavaju demoni se jos naziva i kraljevstvo senki. Ali daleko od toga da su na visokom stupnju inteligencije. Nisu oni pametni nego smo mi (kao rasa) glupi.
    Ovo ne bih komentarisao,posto je taj astral dokazan i izvodljiv isto koliko i sve ostalo sto si ti rekao.

Eto podudaramo se, lepo sam rekao da je mix coveka i muve. Ti kazes moljac ali ta informacija koju sam ja izneo je blizu toj tezi. Muva ili moljac, mala je razlika.
    Moljac:
    Komarac
    Moji odgovori su crveni.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Ne koristim vikipediju, opet siris dezinformacije.
    Moja nauka je opipljiva, i svet ima prakticne koristi od nje.
    A tvoja nauka zivi samo u umovima i idejama, i nema nikakvog dokaza za to.

I jos nisi odgovorio zasto si sirio dezinformacije iznesene kroz onaj film?
    Da li to znaci da samo nagadjas, (lupetas) a pre toga ne proveris svoje tvrdnje?

Mislis da taj film niko nije gledao?

CCcccc...... i kako da te iko ozbiljno shvati....

I jos nesto...a zasto zlezda za nefizicku realnost postoji u realnom svetu, i zasto nismo odmah u toj nefizickoj realnosti?
    Koji je smisao svega toga?
    Znam da tu zlezdu nazivaju i trecim okom, sto je jos jedna u nizu budalastina dokonih ljudi koji nemaju nikakvog posla ili interesa u zivotu, nego da sami sebe obmanjuju, zive u strahu i panici i misle kako su oni jedini "progledali"
    pazi sad...najednostavnije:
    nauka je dogma....postoje politicke,religiozne i naucne dogme...a dogme su pojmovni zatvori,koji pruzaju osecaj sigurnosti i laznog "ja znam"...!!!
    ..jako je tesko to shvatiti....razumem ja vas,...za pocetak,nije lose pazljivije citati postove od rojal-a..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Transformacija ljudske svijesti više nije luksuz dostupan samo nekolicini izolovanih osoba već
    nužnost potrebe da se spriječi uništenje čitave naše vrste.

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Hahahahha....
    Vidi, i zaista uvidi ...
    Savremena nauka nije brate dogma, nego nasa svakodnevnica.
    Ujutro te budi budilnik (mene mobilni). Ides na posao / skolu autom/busom/ privatnim helikopetrom.

Na poslu radis za racunarom, ili za elektrolucnim aparatom ili za digitalnom vagom u neonsko osvetljenoj prodavnici.

Desi ti se (ili meni, svejedno) nesreca na poslu ili van posla, dodje motorno vozilo sa SUS motorom, i rotacionim svetlima po tebe. Onda te stave na rendgen, CT skener ili ne dao bog, magnetnu rezonancu (isto skener)
    Pa te hirurzi operisu, prateci ti stanje pomocu TFT monitora powered by microchip.
    Kad te otpuste iz bolnice, sedas za komp i prenosis svoja iskustva na forum (opet powered by elektricitet, Interneta i microracunara. Sve sa TFT tehnologijom.

Znaci, sve nabrojane masine POSTOJE (nemoj mi samo reci da se ne sluzis istima) i produkt su savremene nauke i tehnologije.

Sad, objasni mi zasto se ti i tvoj ljubljeni Rojal sluzite tom istom dogmom?
    Verujem da niste dobermani (daleko bilo) da se dogmisete, ali brate...sve te nase masine dogme vi mozete anulirati svojim trecim okom.

Mozda gresim, mozda se kacite za net tim istim okom, pa ako je tako...pojasni mi kako, da ustedim ...da provajderu kazem "zdravo, hvala na suradnji, ja sada imam trece oko"

Dakle, sta repliciras?

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Sebi mogu, a tebi ni najveci dokaz na svetu nece vredeti, tako da...

pa ne mora "najveci dokaz na svetu"
    more npr. fotoalbum "Ja i moji vanzemaljski prijatelji 2008, letovanje....Prcanj"
    ili video snimka npr. "Zurka povodom rodjendana Galaktickog Imperatora Xytirioeowpopvn-a II. 2005., Hotel Ruza, Citluk"...tako nesto : )))

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio qviti Pogledaj poruku
    pazi sad...najednostavnije:
    nauka je dogma....postoje politicke,religiozne i naucne dogme...a dogme su pojmovni zatvori,koji pruzaju osecaj sigurnosti i laznog "ja znam"...!!!
    ..jako je tesko to shvatiti....razumem ja vas,...za pocetak,nije lose pazljivije citati postove od rojal-a..

...e, ako to nisu "pojmovni zatvori, skolski primjer"...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Hahahahha....
    Vidi, i zaista uvidi ...
    Savremena nauka nije brate dogma, nego nasa svakodnevnica.
    Ujutro te budi budilnik (mene mobilni). Ides na posao / skolu autom/busom/ privatnim helikopetrom.

Na poslu radis za racunarom, ili za elektrolucnim aparatom ili za digitalnom vagom u neonsko osvetljenoj prodavnici.

Desi ti se (ili meni, svejedno) nesreca na poslu ili van posla, dodje motorno vozilo sa SUS motorom, i rotacionim svetlima po tebe. Onda te stave na rendgen, CT skener ili ne dao bog, magnetnu rezonancu (isto skener)
    Pa te hirurzi operisu, prateci ti stanje pomocu TFT monitora powered by microchip.
    Kad te otpuste iz bolnice, sedas za komp i prenosis svoja iskustva na forum (opet powered by elektricitet, Interneta i microracunara. Sve sa TFT tehnologijom.

Znaci, sve nabrojane masine POSTOJE (nemoj mi samo reci da se ne sluzis istima) i produkt su savremene nauke i tehnologije.

Sad, objasni mi zasto se ti i tvoj ljubljeni Rojal sluzite tom istom dogmom?
    Verujem da niste dobermani (daleko bilo) da se dogmisete, ali brate...sve te nase masine dogme vi mozete anulirati svojim trecim okom.

Mozda gresim, mozda se kacite za net tim istim okom, pa ako je tako...pojasni mi kako, da ustedim ...da provajderu kazem "zdravo, hvala na suradnji, ja sada imam trece oko"

Dakle, sta repliciras?
    kao sto rekoh....malo tesko za objasniti,isto razumem vase misljenje...vi reagujete tacno kao i 99.999% ljudi....zato,kako rojal rece,ovu planetu zovu zatvorenickom...dakle u zatvoru si,a ne znas...zatvoren si pomocu vlastitog uma...!!..i to tako traje vekovima...e sad,primetio si da se svakodnevno pojavljuju neke ,za tebe "cudne teme"...nije brate ,nista cudno....to je samo svest pocela da se budi....sad je doslo vreme za promene i transformaciju svesti...najveca stvar koju mozes da uradis za sebe,je da pocnes da se boris protiv vlastitog uma...tesko za shvatiti?..da postanes svestan sebe i svoje svesti...jer u protivnom i dalje si u zatvoru,osudjen na dozivotnu robiju,a kad ti se zivot zavrsi ....na spomeniku ce biti datum rodjenja i datum smrti a izmedju samo jedna kratka crtica....eee ta crtica je tvoj zivot.....dakle nista....samo jedna crtica!!...zato sto si se poistovetio sa svojim razumom....a milion dokaza ima da mi nismo nas razum....to je samo istrument pomocu kojeg nas kontrolisu,manipulisu i drze zatvorene...
    ..ah da...trece oko nikad nisam video...cuo sam da su to neke novine..?
    ima na filozofiji tema "razum"..pa sam tamo na jedan jednostavan nacin opisao kako funkcionise" nas" razum..pa ako te interesuje.....izvoli

sve ljude vode kroz ovaj zivot samo dve stvari....zelja i strah !!...zelja da se nesto ostvari,napravi,stvori...dozivi....da bi se "upotpunio"...i strah da se nesto ne izgubi...nesto sto "imamo",a moze da se izgubi.....i jedno i drugo je laz....mi smo to sto jesmo,u svakom momentu i svakoj situaciji...i ne mozemo ni na koji nacin sebe da prosirmo,isto kao sto nemozemo da nesto izgubimo i budemo manji...
    ...sve sto mozemo je da prosirimo svest i ovladamo vlastitim umom...!!..svak mora da radi na sebi...svi odgovori se nalaze u nama....a ovo sto ti i slicni tebi,rade na ovom forumu,sluzi samo za ojacavanje laznog "ja"....a to lazno "ja"...ili tvoj ego,drugacije receno...je tvoj najveci neprijatelj...on te vodi zednog preko vode....vodi te kroz zivot,tako da jednog dana ostane samo ona crtica na spomeniku....
    ...ovo ne pisem da bih skupio poene svom egu....kao, vas vecina ovde,vec u zelji da vam pomognem...da vam ukazem na jednu sansu....sad je jako povoljno vreme za promene...!!!

Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    86

Khm,khm..Tema.

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Znaci, treba da negiram svoje ja, da postanem bez uma, kao neki maloumnik da bih skontao da sam u prdekani?

Hvala lepo, meni je sasvim lepo u mom ogranicenom umu i ovom zatvoru.
    Samo vi lepo sirite svoje svesti i astralno picite kroz galaksije, ali za boga miloga, dokazite vise to.

Dokazite vase tvrdnje.
    Kad imate petlju 99% ljudi nazvati slepcima i maloumnicima, red bi bio i da dokazete da to i jesu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Znaci, treba da negiram svoje ja, da postanem bez uma, kao neki maloumnik da bih skontao da sam u prdekani?

Hvala lepo, meni je sasvim lepo u mom ogranicenom umu i ovom zatvoru.
    Samo vi lepo sirite svoje svesti i astralno picite kroz galaksije, ali za boga miloga, dokazite vise to.

Dokazite vase tvrdnje.
    Kad imate petlju 99% ljudi nazvati slepcima i maloumnicima, red bi bio i da dokazete da to i jesu.
    ...dokaza ima koliko hoces...kakav dokaz ti treba...?...mogu da ti kazem u detalje kako tvoj um funkcionise....a znas zasto?....jednostavno zato sto je kod svih ljudi isto...sve se odvija po unapred odredjenim scenariom....koji ti toliko branis....svaki zivi stvor na ovoj planeti ima lazno stvoreno "ja"...koje hrani i gleda da uvelica...i gleda da postane jos "veci"...a ustvari je sve to laz...svi su ljudi isti...i svi imaju isti problem ...i bogati i siromasni..skolovani i neskolovani...
    ....i nikoga ne zovem slepcem i malomnikom...to je razlika...!!.npr vi spameri....dvadeset puta ste rekli rojalu da lupeta,glupak i itd...mislim da to nije bas po pravilniku,ali kao sto rekoh,posto znam kako funcinisete,...nema problema....niste vi krivi....samo vi nahranite svoj ego...to je sve sto imate....a na kraju price samo crtica od 2-3 cm...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •