Crna Gora se vraća kući!

Kaj

Primećen član
Poruka
589
Hrvatski konzorcij gradi autoput u Crnoj Gori vrijedan 2.77 mlijardi eura. Autocesta ce spajat sjever i jug zemlje i bit ce crnogorska žila kucabica.

Još malo i doći će autoput do dubrovnika i napokon ce se spojit Hrvatska i Crvena Hrvatska :hahaha:

Povezivanje je za sada samo infrastrukturno, ali doće maca na vratanca :mrgreen:
Autoput financiraju najvecim dijelom HR banke, a manjim dijelom vlada CG.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3304859/index.do

Šta kažete vi na to? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ovo boldano- :rotf:

Sto se ostalog tice...tema niej provokatorska iako je uvod papreno slozen. Poanta je d azelim barem 100 postova prije nego sutra dođem na posao :mrgreen:

peace :mrgreen:

Uostalom, kakve veze ovo ima sa srpskom politikom!!! :dontunderstand:

Autoput ce spajat dva bratska naroda Srbe i Crnogorce a to sto vi gradite je zato sto ste najjeftinija radna snaga a mi gledali da nesto i ustedimo, recesija dosla i kod nas... :D
 
Hrvatski konzorcij gradi autoput u Crnoj Gori vrijedan 2.77 mlijardi eura. Autocesta ce spajat sjever i jug zemlje i bit ce crnogorska žila kucabica.

Još malo i doći će autoput do dubrovnika i napokon ce se spojit Hrvatska i Crvena Hrvatska :hahaha:

Povezivanje je za sada samo infrastrukturno, ali doće maca na vratanca :mrgreen:
Autoput financiraju najvecim dijelom HR banke, a manjim dijelom vlada CG.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3304859/index.do

Šta kažete vi na to? :mrgreen:

Е, дабогда вам се и вратили!:hahaha:
 
Onda nije lepo braci nabijati prst u oko zar ne?;) Inache ja nemam nishta protiv vase nezavisnosti. Ruku na srce cak mi je i drago. Shteta shto zbog vas nismo mogli da ostanemo barem dobri prijatelji. Mislim kao i posle svakog civilizovanog razvoda;)

Tako ti je to kad nemas zdravu opoziciju u drzavi. Onog dana kad shvate da je Crna Gora drzava svih nacija koje u njoj zive i kad budu prestali da srbuju po vas dugi dan mozda im i dam glas a do tad cu vazda glasat ili Krsta (povukao se iz politike) ili liberale, Mila takodje nikad.
 
Tako ti je to kad nemas zdravu opoziciju u drzavi. Onog dana kad shvate da je Crna Gora drzava svih nacija koje u njoj zive i kad budu prestali da srbuju po vas dugi dan mozda im i dam glas a do tad cu vazda glasat ili Krsta (povukao se iz politike) ili liberale, Mila takodje nikad.

Nadam se iskreno. Mozda jednog dana prestanete da negirate teritorijalni integritet i ponizavate bratsku drzavu. Onda cemo ponovo u kafanu pa da lochemo do zore:lol:
 
Hrvatski konzorcij gradi autoput u Crnoj Gori vrijedan 2.77 mlijardi eura. Autocesta ce spajat sjever i jug zemlje i bit ce crnogorska žila kucabica.

Još malo i doći će autoput do dubrovnika i napokon ce se spojit Hrvatska i Crvena Hrvatska :hahaha:

Povezivanje je za sada samo infrastrukturno, ali doće maca na vratanca :mrgreen:
Autoput financiraju najvecim dijelom HR banke, a manjim dijelom vlada CG.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3304859/index.do

Šta kažete vi na to? :mrgreen:
Kažem da vas za-ole za Crnu Goru,Hrvatska preko ovog autoputa očekuje dobre poslove sa šiptarima.:thumbdown:
 
Hrvatski konzorcij gradi autoput u Crnoj Gori vrijedan 2.77 mlijardi eura. Autocesta ce spajat sjever i jug zemlje i bit ce crnogorska žila kucabica.

Još malo i doći će autoput do dubrovnika i napokon ce se spojit Hrvatska i Crvena Hrvatska :hahaha:

Povezivanje je za sada samo infrastrukturno, ali doće maca na vratanca :mrgreen:
Autoput financiraju najvecim dijelom HR banke, a manjim dijelom vlada CG.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3304859/index.do

Šta kažete vi na to? :mrgreen:

sto ga grade,koji ce nam kur ac?:think:
 
Uostalom, kakve veze ovo ima sa srpskom politikom!!! :dontunderstand:

Autoput ce spajat dva bratska naroda Srbe i Crnogorce a to sto vi gradite je zato sto ste najjeftinija radna snaga a mi gledali da nesto i ustedimo, recesija dosla i kod nas... :D
Ovo nije pdf srpska politika :roll:

Da smo najjeftinija radna snaga,standard bi nam bio najnizi,ali posto nije nizi od vaseg to ne odgovara istini,a to svi dobro znamo,cista provokacija.

Bratski narod jesmo i nemam blizeg do vas ali i dalje stojim iza toga da nijesmo isti. :ok:

Bold-:dash: brat mi ne moze biti onaj ko se ruga smrti moga sunarodnika i svakoj mojoj nesreci,a ako mi je neko brat on je mnogo vise nego isti ko ja :roll:

Tebi su licno siptari blizi,a srbi su ti neprijatelji.

Najsuperiorniji sestro, nema nam ravnog na planeti zemlji. Da je lako bit' Crnogorac bilo bi nas vise. :)

Da je lepo biti gorac ne bi vas bilo 300 000 :hahaha:
 

Back
Top