Hitno potreban stan!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AleksandraK

Obećava
Poruka
78
Molim moderatora da ne brise ovu temu, znam da joj ovde nije mesto, ali smatram da ce je ovde videti najveci broj ljudi koji mozda mogu da pomognu.
Jutros su zvali vlasnici stana u kom zivimo, kazu da se zale komsije na pse (imamo dva) i da ne zele da vide pse ovde.... Dakle, hitno nam treba novi smestaj. Ako neko izdaje stan ili kucu, a primio bi porodicu sa dva psa, neka javi... Ili ako neko ima predlog sta da radimo, bilo bi nam od pomoci.
 
Pa trenutno bi nam najvise odgovarala leva obala Dunava (trenutno smo u Borci), cena do 200 evra. Mada, posto je situacija jako komplikovana i malo ko hoce za te pare da izda stan nekome sa psima, verovatno cu ja naci posao, pa cemo onda moci da iznajmimo nesto za vise para. I ako ne budemo nasli nista ovde u blizini, a ako bude bas frka, moracemo da se selimo bilo gde gde bi nas primili (u Beogradu, naravno).
 
Izgleda da smo nasli stan, tj kucu sa malim dvoristem i selimo se od 15 jula, ako sve bude u redu. :)
Moj drug iz osnovne skole izdaje to, tj njegovi roditelji, nema problema oko pasa, sve smo se dogovorili, nadam se da ce sve biti u redu! Ja ne mogu da verujem da smo imali ovoliko srece! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top