Imam prekide na telekom ADSL-u, da li uzeti bezicni interne
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Imam prekide na telekom ADSL-u, da li uzeti bezicni interne

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Imam prekide na telekom ADSL-u, da li uzeti bezicni interne

Koristim Telekomov paket 1024/128 kbs i imam prekide u konekciji u toku koriscenja, bar jednom dnevno a nekada i vise puta zaredom.Da li je bolje uzeti bezicni internet ili sacekati da Telekom sredi svoje servere posto je utvrdjeno da su posledice prekida u konekciji usled prebukiranih servera.Proverio sam speed testom i odnos je 860/80-90 kbs.
    Sta vi mislite o ovome....

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Imam prekide na telekom ADSL-u, da li uzeti bezicni interne

Ne isplati ti se bezichni, skupa je oprema i njega jedino uzimaju oni koji nemaju druge opcije.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Ne isplati ti se bezichni, skupa je oprema i njega jedino uzimaju oni koji nemaju druge opcije.
    Ne bih se bas slozio sa ovim u potpunosti.
    Jedina mana je oprema, koja kosta dobrano, a kod kablvskog i ADSLa sve ti placa provajder (mada je njihova oprema mnogo skuplja nego wireless).
    Hy everybody

Primećen član silovski (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Imam bežični i nije ni to bez greške,danima radi dobro a onda nekad počne da puca da iskočim iz kože. Dosta čudne momente ima i mislim da je ADSL bolja opcija kad već imaš.

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Posto vidim da smo lokacijski blizu, Zrenjanin je u pitanju, koji bezicni internet imas i koliko dugo ga koristis.

Primećen član silovski (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Beotel ZR imam paket 256/64 ali je brzina povećana na oko 460,

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Ja takodje imam adsl 1204/128 kbps
    Kad hocu da se konektujem, on se konektuje i odmah kada se konektuje mogu da idem na internet, i onda mogu bar 2-3 puta na google i onda prestane da radi, samo nekad kad ga restartujem po 12535 put proradi.
    Moguce je da je to kod njih neshto?

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam utisak da su im serveri zestoko prebukirani i da je posledica sveka to da imam prekide posto mi je do 20 februara radio besprekorno....

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nikako bezicni.Ja ga imam i mnogo sam se za... Potrosnju moras da pratis tako sto im saljes poruke a oni ti kao odgovore.Imas grafikon koji nije merodavan jer sam jednog meseca potrosio 1.8GB a po njihovom 3.6GB.Imaju neka zaokruzivanja.bljak

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hmm, ako ti se tako stalno desava, imas kontakt telefon, pa pitaj...Ja mislim da to mozda i nije do njih...Ja sam do danas koristio wireless(danas dobio ADSL), i svakako da ako ti ne puca puno veza ne preporucujem ti da prelazis na bezicni...Kao prvo, CENA je velika razlika, a osim toga, pa ni na bezicnom nije ti zagarantovana brzina, tako da ako hoces zagarantovanu, moraces doooobro da platis...A to ti se nece isplatiti... A sto se tice opreme, zavisno koliko ti je udaljen AP, moja oprema kosta nova preko 100 eura...a to nije bas malo...Tako da sam razmisli sta ti je ciniti...

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Izgleda da nije problem u korisniku, linije su lose, prebukirane tako da ne vrede ni urgencije, kako usmene tako i pismene.Jedino je OK ekipa koja izlazi na teren stvarno su sve pokusali ali nije sve do njih.Kada na testiranju brzine dobijem rezultat 860/70 kbs, onda vam je sve valjda jasno......prodavanje magle...

Slične teme

1. ADSL-telekom
    Autor b!keR u forumu Internet
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 28.01.2009., 14:16
  2. Telekom ADSL
    Autor SSJ4 u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2008., 07:07
  3. ADSL...cij uzeti i dali je prevara???
    Autor DjoX__ u forumu Internet
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 31.07.2007., 16:25
  4. Ciji ADSL uzeti?
    Autor anagard1 u forumu Internet
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 04.07.2007., 19:04
  5. ADSL- TELEKOM
    Autor mazazeka u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.12.2006., 18:15

Pravila za slanje poruka