Sta to fali danasnjoj vlasti u Srbiji?

pa u tome i jeste stvar- kad god pitas da neko objasni taj opshtehushkachki stav o 'lopini dinkicu' dobijesh neki odgovor tipa tvog- 'rukama i nogama'. ili nesto tipa 'zar je moguce da posle svih naslova u kuriru dinkic ne bude ono kako ga prikazaju'

ostavi po strani namazanost pit bula, i to sto se izblamirao i izlajao pricama o akcijama i slicno.
ne pitam to.
 
Svi, generalno svi kukaju na vlast u Srbiji....

Te ovo, te ono....Nesto zakukuljeno i zamumuljeno...

Ja bio tamo pre tri godine i blago receno se zaprepastio: Na sve strane se gradi, zida hiljade novih privatnih radnji, supermarketa, raznih proizvoda, domacih i uvoznih, koliko zelis...

Na osnovu drecanja i kukanja ja sam mislio da nema nicega, da je pola stanovnistva u kontejnerima, a kad ono...Nikada se nije toliko gradilo... Subotica, Novi Sada, Beograd, Mladenovac......Milina bre!

Kafane, kafici - puni naroda...maldi obuceni po poslednjoj modi....

STA SRBI USTVARI HOCE??

Da zivite kao Svedjani? Kao Norvezani? Svajcarci?...

A svakih 40 godina da ratuju......

E to ne moze braco....

Vi morate jos duuuuuugo ispastati nakaradnu politiku Srbije u zadnjih 20 godina.

Bilo ko da je na vlasti.

Jos je neverovatno dobro kako je moglo biti. Budite srecni i cutite!


Koju KONKRETNU primedbu imate na vlast u Srbiji danas?

Šta je sada ovo, nereče nam odakle si se spustio u zemlju Srbiju, iz 23.veka ili?
Računar je izmišljen u 20.veku pa ne mogu čudom da se načudim da mu toliko vremena nisi imao pristup kada si se bezmalo ussrao u gaće kada si sisaš na srpsko tle.
Čudi me da se pre dolaska nisi pelcovao protiv, boginja, kuge i tifusa, al da ne zalazim u detalje, nije prostojno čačkati po tuđoj intimi.
 
pa u tome i jeste stvar- kad god pitas da neko objasni taj opshtehushkachki stav o 'lopini dinkicu' dobijesh neki odgovor tipa tvog- 'rukama i nogama'. ili nesto tipa 'zar je moguce da posle svih naslova u kuriru dinkic ne bude ono kako ga prikazaju'

ostavi po strani namazanost pit bula, i to sto se izblamirao i izlajao pricama o akcijama i slicno.
ne pitam to.
Jel' ti beše studiraš pravo?Kako to pravo funkcioniše u Srbiji,reci mi?...Da nešto valja i funkcioniše kako treba u našem pravu osim korupcije ti ne bi ovako pričao,a ni Dinkića ne bi odavno bilo u politici.
 
Jel' ti beše studiraš pravo?Kako to pravo funkcioniše u Srbiji,reci mi?...Da nešto valja i funkcioniše kako treba u našem pravu osim korupcije ti ne bi ovako pričao,a ni Dinkića ne bi odavno bilo u politici.

Ma ostavimo mladog studenta da uci......:hahaha:
Ko mi tvrdi da Mladjan Dinkic nije lopov ne vredi ni diskutovati sa njim.....cus covek usao u banku sa carapom na glavi i kalasnjikovom,a ovaj mi tu servira neke price.ma dajjjjj bre!:roll:
 
Ma ostavimo mladog studenta da uci......:hahaha:
Ko mi tvrdi da Mladjan Dinkic nije lopov ne vredi ni diskutovati sa njim.....cus covek usao u banku sa carapom na glavi i kalasnjikovom,a ovaj mi tu servira neke price.ma dajjjjj bre!:roll:
Pa to da je mlad...al' 'ajde kad mene mogu da zovu mladićem on je sigurno još u pelenama.:lol:...a o Dinkiću je suvišna bilo kakva ozbiljna priča.:cool:
 
Ko se buni samo ti nastavi!:lol::super:
Nego sta...vidis da se slazemo:lol::mrgreen:
Inace taj dil sa bankom sto je odradio je davno bio jel...........verovatno je sad zlatan?:per:

eh, drago mi je da imam tako eminentnu podrsku, nego sam svoje zavrsio, fala bogu, barem za ovaj period zivota.

a lopina je jer nije (dok su drugi zauzimali skupstinu, mup, televiziju...) u narodnu banku ushao sa chajem i keksicima?
bash je neuchtiv.
sram ga bilo, slazem se.

veliki je to lopov. neuchitivi lopov.
 
...mnogo je dobra, ne mozemo ni kamate da otplacujemo...zavrsicemo kao etiopija a ne znamo ni kako je te pare potrosio

skijanje_skiski003.jpg

dinkic.jpg


Neko se skija,a neko skapava........
 
eh, drago mi je da imam tako eminentnu podrsku, nego sam svoje zavrsio, fala bogu, barem za ovaj period zivota.

a lopina je jer nije (dok su drugi zauzimali skupstinu, mup, televiziju...) u narodnu banku ushao sa chajem i keksicima?
bash je neuchtiv.
sram ga bilo, slazem se.

veliki je to lopov. neuchitivi lopov.

Svaka cast.Jes dobio kakav posao?
A sta se desilo kada je usao u banku?Gde odose novci...........puf isparilo a?:lol:
Verovatno je diplomirao ekonomiju u toj banci!:hahaha:
Cinjenica je da Dinkic nije jedini lopov.....svi oni imaju proljave ruke po tom pitanju........ali covece dinkic ide u top fajv .lopina..........:lol:

josh i skija??!


:vudu:

Ma nek se on skija slobodno!Ali nek ne krade........:lol:
Nego smem li da pitam za koju si stranku opredeljen?:mrgreen:
 
Svaka cast.Jes dobio kakav posao?
ne. dinkic i banda me sprechavaju. mislim, svuda korupcija, partijske veze, rodjachke.. svi su krivi osim mene, logicno
A sta se desilo kada je usao u banku?Gde odose novci...........puf isparilo a?:lol:
Verovatno je diplomirao ekonomiju u toj banci!:hahaha:
Cinjenica je da Dinkic nije jedini lopov.....svi oni imaju proljave ruke po tom pitanju........ali covece dinkic ide u top fajv .lopina..........:lol:

a tad je znaci ukrao pare? dobro, nisam znao. covek se uchi dok je ziv. vidis ti to.
:lol:
 
ne. dinkic i banda me sprechavaju. mislim, svuda korupcija, partijske veze, rodjachke.. svi su krivi osim mene, logicno


a tad je znaci ukrao pare? dobro, nisam znao. covek se uchi dok je ziv. vidis ti to.
:lol:

Ja te opet pitam.......da li si u nekoj stranci?Da li imas posao?Samo me to interesuje!I ako ga imas,koliko ti je trebalo da ga dobijes?

A sto se ovog drugog tice.........ja sam samo konstatovao da Mladjo ima veze sa nestankom novca zato sto je u to vreme bio prisutan......ili je mozda dosao zli rakun i odneo pare?
 
Ja te opet pitam.......da li si u nekoj stranci?Da li imas posao?Samo me to interesuje!I ako ga imas,koliko ti je trebalo da ga dobijes?

A sto se ovog drugog tice.........ja sam samo konstatovao da Mladjo ima veze sa nestankom novca zato sto je u to vreme bio prisutan......ili je mozda dosao zli rakun i odneo pare?

ala si znatizeljan bogte ha ha.
naravno da nije lako naci posao, ali nekako svi kvalitetniji ljudi koje znam ga ipak imaju. nije uvek do sistema, nesto je i do tebe.

a za ovo drugo. kakav novac, kakvi rakuni? :lol: daj nam to malo sochnije.
 

Back
Top