Uskoro ambasador crne gore u beogradu

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
uskoro ambasador crne gore u beogradu


PODGORICA - Potpredsednik crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista (DPS Svetozar Marović najavio je da će Crna Gora veoma brzo, "najbrže što bude mogla" poslati ambasadora u Beograd.

On je rekao da nema potrebe za odlaganjem i da je to dominantan stav DPS, prenosi B92.

"U interesu Crne Gore je da ima dobre odnose sa Srbijom", rekao je Marović, koji je rekao da kandidat za ambasadora Crne Gore u Srbiji još nije određen.

lud zbunjenog:dash::dash:
 
А који је интерес Србије? :think:

Da legalno izvozi paradajz u Crnu Goru posebno za vrijeme turisticke sezone ! :lol:


ps
a sad stvarno. Srbija je imala najbolje poslovanje upravo sa Crnom Gorom svih ovih godina.
Imali ste cist devizni priliv koji nije ni malo mali. Potrazi na netu. Lijen sam sada da trazim podatke.
Zamisli kada bi sve to bilo malo jednostavnije. Pa gdje bi vam bio kraj.
 
Da legalno izvozi paradajz u Crnu Goru posebno za vrijeme turisticke sezone ! :lol:


ps
a sad stvarno. Srbija je imala najbolje poslovanje upravo sa Crnom Gorom svih ovih godina.
Imali ste cist devizni priliv koji nije ni malo mali. Potrazi na netu. Lijen sam sada da trazim podatke.
Zamisli kada bi sve to bilo malo jednostavnije. Pa gdje bi vam bio kraj.

ja ipak mislim da je veci inters crne gore za dobrim odnosima,stize turisticka sezona
 
ja ipak mislim da je veci inters crne gore za dobrim odnosima,stize turisticka sezona

Ciji je veci a ciji je manji...


interes, nije bitno. Bitno je da se odnosi normalizuju i da ljudi pocnu na normalnii nacin komunicirati jedni sa drugima. Nakon svakog rata zaraecene strane sjednu za sto i dogovaraju se. Daleko od toga da je bilo rata izmedju Crne Gore i Srbije.
Znaci mora se dogovarati i saradjivati. Ako necemo mi sa Vama ili vi sa nama - moracemo. Da ne obrazlazem zasto.
 
Ciji je veci a ciji je manji...


interes, nije bitno. Bitno je da se odnosi normalizuju i da ljudi pocnu na normalnii nacin komunicirati jedni sa drugima. Nakon svakog rata zaraecene strane sjednu za sto i dogovaraju se. Daleko od toga da je bilo rata izmedju Crne Gore i Srbije.
Znaci mora se dogovarati i saradjivati. Ako necemo mi sa Vama ili vi sa nama - moracemo. Da ne obrazlazem zasto.

hahaha,ma daj,zabijes noz u ledja a onda pricas o dobrim odnosima:dash::dash::dash::dash:
 
Da legalno izvozi paradajz u Crnu Goru posebno za vrijeme turisticke sezone ! :lol:


ps
a sad stvarno. Srbija je imala najbolje poslovanje upravo sa Crnom Gorom svih ovih godina.
Imali ste cist devizni priliv koji nije ni malo mali. Potrazi na netu. Lijen sam sada da trazim podatke.
Zamisli kada bi sve to bilo malo jednostavnije. Pa gdje bi vam bio kraj.

А замисли где би нам био крај, да вас најзад скинемо са "сисе".:cool:
 
А замисли где би нам био крај, да вас најзад скинемо са "сисе".:cool:

Ja ne znam ko ti visi na "sisi" ali CG sve sto uveze iz Srbije plati, i to dobro. Ti "kadrovi" sto vam vise tamo su VASI ljudi, misle za sebe da su srbosi, prema tome, takve price sacuvaj za ove forumase porijeklom iz CG a koji zive u Srbiji, a ne nama kurvinski to da pominjes.
Imas vise ovdje takvih... pa sljedeci put kad oni prokomentarisu nesto ti im odbrusi da ti se skinu sa "sise"
 

Back
Top