Zasto zene varaju?

Mislim da zene varaju , ( one koje to cine ) iz potpuno opozitnih razloga , od muskaraca .
Zene varaju iz razloga nezadovoljstvva, kadkad , jednostavno , jer se zaljube , a zaljube se jer su nezadovoljne ,. Mnogo redje , ( i u glavnom nizi tipovi ) iz osvete . Kad zene varaju , uvek postoji emotivini angazman . To nikad nije bez veze i nikad ne zaboravljaju da su to uradile . Zene varaju temeljno , potpno , iskreno, trajno . Njihova preljuba je uvek temeljna. A sve to za razliku od muskaraca , koji najcesce vataju iz straha od smrti, koji budi potrebu za samopotvrdjivanjem . Zato nuskarci , nejcesce sveoju preljubu , kao i osobu s kojom su preljubu pocinili , zaborave dok dodju do kuce .
Za razliku od zena , muskarci sazrevaju negde oko 87 godene zivota , kad se ponovo sretnu sa pelenama . A tto je u stvari divno , jer muskarci ,m sve sto mogu da pruze , crpu upravo iz tog limba , to jest medju0-prostora , izmedju decastva o odrasle osobe . Drugim recima, kad sazru , vise nemaju sta da daju .
 
niži tipovi?
šta, to postoje neke tipologije muškaraca ..
a ne vidim problem da žena, ako je nezadovoljna, to kaže
nego sve vole da pišu izmedju redova i misle da su dobre spisateljice
i još očekuju da to neko čita, a sa obzirom da muška osećajnost latentna - teško ...

a jedan Razgovor bi srušio mnoge iluzije, pa čak i one sopstvene
i doveo ili do Il Resorgimento - a ili do Kraja
tak' da
manje se krijte po budžacima i varajte, više pričajte jedni sa drugima
 
Mislim da zene varaju , ( one koje to cine ) iz potpuno opozitnih razloga , od muskaraca .
Zene varaju iz razloga nezadovoljstvva, kadkad , jednostavno , jer se zaljube , a zaljube se jer su nezadovoljne ,. Mnogo redje , ( i u glavnom nizi tipovi ) iz osvete . Kad zene varaju , uvek postoji emotivini angazman . To nikad nije bez veze i nikad ne zaboravljaju da su to uradile . Zene varaju temeljno , potpno , iskreno, trajno . Njihova preljuba je uvek temeljna. A sve to za razliku od muskaraca , koji najcesce vataju iz straha od smrti, koji budi potrebu za samopotvrdjivanjem . Zato nuskarci , nejcesce sveoju preljubu , kao i osobu s kojom su preljubu pocinili , zaborave dok dodju do kuce .
Za razliku od zena , muskarci sazrevaju negde oko 87 godene zivota , kad se ponovo sretnu sa pelenama . A tto je u stvari divno , jer muskarci ,m sve sto mogu da pruze , crpu upravo iz tog limba , to jest medju0-prostora , izmedju decastva o odrasle osobe . Drugim recima, kad sazru , vise nemaju sta da daju .

apsolutno se slazem sa tobom! sa svakom recju i mislju!

BRAVO!
 
niži tipovi?
šta, to postoje neke tipologije muškaraca ..
a ne vidim problem da žena, ako je nezadovoljna, to kaže
nego sve vole da pišu izmedju redova i misle da su dobre spisateljice
i još očekuju da to neko čita, a sa obzirom da muška osećajnost latentna - teško ...

a jedan Razgovor bi srušio mnoge iluzije, pa čak i one sopstvene
i doveo ili do Il Resorgimento - a ili do Kraja
tak' da
manje se krijte po budžacima i varajte, više pričajte jedni sa drugima

Pa vidis , verujem da nizi tipovi ljudi u opste , kako muski , takoi zenski , preljubi pristupaju iz osvete. Osveta je generalno nizi princip , nizi poriv , i lepi se pre svega na nize tipove.

A sto se tice razgovora , da , to i te kako pomaze . Samo sto ti musko-zenski razgovori obicno idu jednim sasvim drugim putem . A naj cesce su zapravo , ubredjivanje , nagovaranje , zavodjenje . Fala Bogu da je tako . Jos nismo postali unisex populacija .
 
Pa vidis , verujem da nizi tipovi ljudi u opste , kako muski , takoi zenski , preljubi pristupaju iz osvete. Osveta je generalno nizi princip , nizi poriv , i lepi se pre svega na nize tipove.

A sto se tice razgovora , da , to i te kako pomaze . Samo sto ti musko-zenski razgovori obicno idu jednim sasvim drugim putem . A naj cesce su zapravo , ubredjivanje , nagovaranje , zavodjenje . Fala Bogu da je tako . Jos nismo postali unisex populacija .

pa ne bih ja to nazvala nižim ljudima
jer onda zaista postoje složene klasifikacije - tipologije ...
više bih to nazvala niskim strastima, što ne mora da znači da je čovek loš

jer ako dobra dela ne čine čoveka dobrim, ali dobar čovek čini dobra dela
onda, analogno tome, ne mogu niska dela u potpunosti učiniti čoveka lošim ...

tu su ipak bitnija neka emotivno - psihološka previranja, ili kako ti reče, igra zavodjenja ..
ali kad je problem strašan, ipak mislim da treba pristupiti hladne glave
jer ako se reši zavodjenjem, postoji velika verovatnoća da se opet javi u kratkom roku ..
 
Ma kakvi nizi tipovi ljudi, trajna varanja i sl. sranja...prevara je jedna i ne deli se na pol...a sto su ljudi izmislili te izgovore da bi se lakse opravdalai to je 2 prica...
Ajme. ne citajte te novokomponovane knjige....:roll:

P.s. Od karaktera i svesne odluke pojedinca zavisi da li ce da vara ili ne...
 
pa ne bih ja to nazvala nižim ljudima
jer onda zaista postoje složene klasifikacije - tipologije ...
više bih to nazvala niskim strastima, što ne mora da znači da je čovek loš

jer ako dobra dela ne čine čoveka dobrim, ali dobar čovek čini dobra dela
onda, analogno tome, ne mogu niska dela u potpunosti učiniti čoveka lošim ...

tu su ipak bitnija neka emotivno - psihološka previranja, ili kako ti reče, igra zavodjenja ..
ali kad je problem strašan, ipak mislim da treba pristupiti hladne glave
jer ako se reši zavodjenjem, postoji velika verovatnoća da se opet javi u kratkom roku ..

Neka ti bude . ******* ,,, avatar ti je odlican . Sad cu da ti ga cornem . :lol:

Samo da znas ... hlldane gleva , u praksi, problemu , ljudi mnogo retko pristupaju . Prepreka su vrele emocije , sujeta , a ne retko i ljubav . Ja mogu o tome da govorim , jer imam brak od 10 godina koji traje i sve je jos bolje nego sto je bilo na pocetku . A ne bi svoju zenu prevario .. ma nikad ( strahove sam davno prevazisao ) .

Zasto ne moze hladne glave , a pogotovo ne, kad su takvi problemi u pitanju .
Pa zato sto su oppreise , od kojih se polazi potpuno drugacije kd zena i kod muskaravca . Zene koje varaju su najcesce ne zadovoljne , najcesce zaljubljene u drugog , naj cesce nikad ne zaboravljaju tog skakaca i najcesce to ostavlja traga u njihovom emotivnom zivotu.
Sve je to , najcesce p[otpuno suprotno kod muskaraca , ( opet najcesce ) . Kako razgovarati otvoreno , kad zapravo prevatrenu zenu ne vodi razum , nego , pre svega osecaj povredjenosti , sujeta , i sto je najgore , poremecan osecaj intime . A kod muskaraca , osim patrijahalnih zabludqa o privatnom posedu ( moja zena ) , sujet jos i instikt , da je njena preljuba jedna trajna stvar , ( sto ijeste ) te da u svemu tome ima neceg dubljeg , ( kao sto i ima ) . Za razliku od zena , kod muskaraca ne postoji taj , tako cvazan osecaj krajnje intime , to jest , muskarci i dalje zadrzavaju svoje ja , dok se zene radije upustaju u svoje MI .
 
Ma kakvi nizi tipovi ljudi, trajna varanja i sl. sranja...prevara je jedna i ne deli se na pol...a sto su ljudi izmislili te izgovore da bi se lakse opravdalai to je 2 prica...
Ajme. ne citajte te novokomponovane knjige....:roll:

P.s. Od karaktera i svesne odluke pojedinca zavisi da li ce da vara ili ne...

Pa ne citam jea nikakve nvokomponovane knjige . Verujem da je moj stav originalan .
 
Neka ti bude . ******* ,,, avatar ti je odlican . Sad cu da ti ga cornem . :lol:

Samo da znas ... hlldane gleva , u praksi, problemu , ljudi mnogo retko pristupaju . Prepreka su vrele emocije , sujeta , a ne retko i ljubav . Ja mogu o tome da govorim , jer imam brak od 10 godina koji traje i sve je jos bolje nego sto je bilo na pocetku . A ne bi svoju zenu prevario .. ma nikad ( strahove sam davno prevazisao ) .

Zasto ne moze hladne glave , a pogotovo ne, kad su takvi problemi u pitanju .
Pa zato sto su oppreise , od kojih se polazi potpuno drugacije kd zena i kod muskaravca . Zene koje varaju su najcesce ne zadovoljne , najcesce zaljubljene u drugog , naj cesce nikad ne zaboravljaju tog skakaca i najcesce to ostavlja traga u njihovom emotivnom zivotu.
Sve je to , najcesce p[otpuno suprotno kod muskaraca , ( opet najcesce ) . Kako razgovarati otvoreno , kad zapravo prevatrenu zenu ne vodi razum , nego , pre svega osecaj povredjenosti , sujeta , i sto je najgore , poremecan osecaj intime . A kod muskaraca , osim patrijahalnih zabludqa o privatnom posedu ( moja zena ) , sujet jos i instikt , da je njena preljuba jedna trajna stvar , ( sto ijeste ) te da u svemu tome ima neceg dubljeg , ( kao sto i ima ) . Za razliku od zena , kod muskaraca ne postoji taj , tako cvazan osecaj krajnje intime , to jest , muskarci i dalje zadrzavaju svoje ja , dok se zene radije upustaju u svoje MI .

e, to sad zavisi od žene do žene
mene je moj naučio da, da bismo rešili problem, njima pristupamo hladne glave
to ne znači isključivanje emocija nikako
samo sprečavanje njihove ekspolozije za vreme razgovora ...
 
Ma kakvi nizi tipovi ljudi, trajna varanja i sl. sranja...prevara je jedna i ne deli se na pol...a sto su ljudi izmislili te izgovore da bi se lakse opravdalai to je 2 prica...
Ajme. ne citajte te novokomponovane knjige....:roll:

P.s. Od karaktera i svesne odluke pojedinca zavisi da li ce da vara ili ne...

jes, Hitler je novokomponovan
:mrgreen:

kakvog bre karaktera
moral stoji iznad toga ...
 
Da li to rade iz sasvim drugih razloga nego kad to cine muskarci...da li to rade kada su povredjene i kada se zele osvetiti...da li traze savrsenog muskaraca..da li ?????............

Kada imaju dileju pored sebe, koji niti priča sa njom, niti je sexa... ma potpuno nezainteresovan. E... a, zašto ga ne ostave, može tu da bude 1001 razlog. A, ima i koje jednostavno hoće malo promenu, isto kao i mi :mrgreen:
 
Ja se samo pitam na osnovu cega ti je stav takav? Iskustva, statistika ili si obavila neko istrazivanje? Ni jedno, ni drugo, ni trece nije merodavno u toj meri da vazi za sve...
A ti pisese u stilu da je to jednostavno tako i da se ne moze izbeci, da pojedinci nemamo uticaj na to....kao priroda nas je takve stvorila......muskarci su takvi, zene takve...oni varaju iz straha ( tesko verujem da muskarci sa 25+ i dalje uopste razmisljaju o smrti ), dok zena mora nuzno da se zaljubi kad vara....:roll:

Nije ni cudno sto se mnogi danas plase ljubavi i predavanja...kad se im "pere mozak" na sve strane sa sl. stavovima.. dosta zena se plasi da udje u vezu, da se preda jer im je "usadjen" stav da svi muskarci varaju, jer jadni ne mogu da se odupru.

Muskarci i zene jesmo razliciti ( Hvala Bogu ), treba postovati te razlike i prilagodjavati im se...ali imamo i nesto zajednicko...a to je da tezimo ka ljubavi, razumevanju, iskrenosti, vernosti itd....to je osnovna ljudska potreba kao i hrana, pice, seks....

A prevara zavisi prvenstveno od karaktera i svesne odluke pojedinca...svako ima slobodu da bira kojim putem ce da ide....i nase mane mogu da postanu i vrline ako se na tome radi...

A ja se povlacim sa teme...ne znam ni zasto kliknuh...od 2005 bila je postavljena 1000 puta najmanje..:lol:
 

Back
Top