Tasne :)

Poslednja izmena:
ja kad uzmem jednu torbu nosim je dok se ne raspadne.ocu da skupljam krpetine i dzakove,fala lepo,nema mesta :confused: a i nerviram se svaki put kad promenim tasnu,ne mogu da se snadjem u njoj :roll:
 
ja kad uzmem jednu torbu nosim je dok se ne raspadne.ocu da skupljam krpetine i dzakove,fala lepo,nema mesta :confused: a i nerviram se svaki put kad promenim tasnu,ne mogu da se snadjem u njoj :roll:

Ovakva sam i ja :rumenko: Retko menjam tašnu zbog odevne kombinacije iz prostog razloga što moram sve stvari da prebacim iz jedne u drugu i redovno nešto zaboravim...
 
ja kad uzmem jednu torbu nosim je dok se ne raspadne.ocu da skupljam krpetine i dzakove,fala lepo,nema mesta :confused: a i nerviram se svaki put kad promenim tasnu,ne mogu da se snadjem u njoj :roll:

joj i mene isto to nervira..
neke ono standardne stvari koje mi uvijek stoje u torbi stalno premjestam, trazim u kojoj je...
i stalno nesto zaboravim..:roll:
 
Ja ih obozavam. U mojoj kolekciji ih ima preko 600.:):):):):):):):):):):):):)

Pa posto zivim sama u velikom stanu jedna soba mi je samo za tasne:klap::klap::klap:

TAsne sakupljam evo skoro 2 godine....kupujem ih gde stignem:per:

Preko 600 tašni za nepune 2 godine?!
To može da bude samo ako su, kao i bilo šta drugo, tašne nekom pasija.

Po tom pitanju sam potpuno praktična. Menjam ih po potrebi usklađivanja sa bojom i vrstom obuće i odeće, ali kada ih kupujem gledam da budu neutralne, da se mogu uklopiti u razne kombinacije.
Uvek ih imam po 3-4 u opticaju i ne menjam ih svaki dan iz istog razloga koji su navele neke prethodnice, tj. pri prebacivanju stvari iz jedne u drugu tašnu, desi mi se da nešto bitno ne prebacim.
 
imam jednu prababinu koju obozavam, izgleda kao nesto sto bi nosile vjestice i super se uklapa u victoriana look :D
inace obozavam ili ranceve
ili one sto imaju gomile dzepova i pregrada polu kozha polu roba neka... kind of army like
 
imam pet-sest ...i sve su ogromne....ali djaba sto ih imam kad nosim samo jednu ...zadnju koju kupim jer me mrzi da menjam stvari u njoj ....slagala se ne slagala ja je nosim ...nije me mnogo briga...
 

Back
Top