Dva macheta,uskoro na poklon

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Ja cu dakle,da poludim.
Neko je ostavio dva macheta stara tri nedelje na travi kod moje zgrade....bez kutije bez icega.
sada su kod mene(goran jos ni ne zna) i eto
uzela sam bebelak za novorodjencad,tako je veterinarka rekla....i eto....
sreca pa nisu skroz mali i sto ih je samo dvoje.
Nadam se da ce sve biti ok sa njima,i da ce naci lep dom...
evo su malci....sumnjam da su mozda i sijamkini,mada ona frkce na njih,a i nisam primetila da je bila trudna.... :think::think::think:

 
nego....jel kad im masiram stomak,to radim u suprotnom smeru od kazaljke na satu jel tako...?
i vrlo vazno, jel kada ih masiram jel treba da ih masiram dok ne pocnu da kake ili sta?

ma ja mislim da su sijamkini...
jasno mi je ko je otac(onaj sto mi ulazi u stan pa nece da ode) a majka je verovatno sijamka... :think:

ali zbog cega ih je ostavila tu gde ih je ostavila i zasto frkce na njih kada ih prinesem njoj da ih njushne... :dontunderstand:
prosle godine je dovukla tri,pa sam ih skebmala u podrum i ona je bila sa njima,ali tada je prozor bio razbijen,pa je mogla da ulazi...sada nije tako i nisam imala gde da ih sklonim...
plus sto ima neki klinac,koji je malo zaostao i koji tu i tamo voli da mlatne motkom neku zivotnju
 
A ja ih imam pet ispred mojih ulaznih vrata od stana (zivim u zgradi)
Komsije hoce da me izbace napolje i samo hukcu...
Kad vide zivotinju hoce srcka da ih strefi.
Unutra ne mogu da ih drzim posto imam velikog negostoljubivog macora.
I oni imaju problema sa ocima.
Stavljali smo im hloramfenikol, ali jos im nije potpuno bolje.
Uvece su u redu, a ujutru sve iz pocetka.
Jos malo da porastu, pa da ih udomim, a jedno mozda i zadrzim.
 
jel normalno da stalno spavaju? ja sam ih dva puta budila da bi jeli ....
mnogo su slatki...zenka je krupnija... a mali muskic,gleda u mene i normalno nije mu nista jasno....a kada ih mazim oni onako ispruze prednje nogice i rade prstima nesto(ne klasnicno kao kad mese,nego drugachije)
ali kad im masiram stomak,bune se,osim ako leze u svojoj kutiji pa ih ja spopadnem...
nosic im je malo zapusen,imaju malo krmeljcica,ali nije nista strashno...
 
ok,ali oni ne kake :(
to me zanima,jel kad im masiram,treba da masiram sve vreme dok ne kake,ili masiram neko vreme pa ih pustim....
koliko treba da masiram?to ja pitam...
a evo ih :heart:
divni su,ja sam se zaljubila :rumenko:
cak se i sami lizu :lol: pokusavaju da se ponasaju kao veliki :heart: mnogo su slatki
dosao je i sve je ok,mada me vec pitao kome cu da ih poklonim :lol: ...... :mrgreen:

 
Moja nije kakila par dana i bila sam uzasno zabrinuta. Medjutim posto je bila vesela pretpostavljala sam da ce se kad tad iskakiti, tako je bilo. Ja sam masirala po 10ak minuta nekoliko put dnevno, uglavnom posle jela kad je bila mirna ili kad joj se prispava. Nikad nije kakila odmah posle masaze, mada sam ja masirala u smeru kazaljke, nisam znala da treba u suprotnom
 

Back
Top