Америка спрема Карађорђевиће са гувернере Србије

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
BEOGRAD, 06.06.2009.

TANJUG
Karađorđevići na večeri kod potpredsednika SAD

Princ Aleksandar Karađorđević i princeza Katarina prisustvovali su sinoć u Vašingtonu večeri, koju je organizovao potpredsednik SAD Džozef Bajden, saopštila je danas beogradska kancelarija princa za odnose sa javnošću

Princ Aleksandar i princeza Katarina imali su pre toga privatni razgovor sa Bajdenom i njegovom suprugom Džil Bajden, navedeno je u saopštenju.
Karađorđevići su u Vašingtonu boravili kao gosti ambasadorke Nensi Briken, osnivača Fondacije "Suzan G. Komen za lek" za borbu protiv raka dojke.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=67939&sectionId=37
 
Milsim da će pokušati da ponove Bugarski recept da bivšeg monarha postave za premijera ili predsednika.

Mene zanima, jeli sad Biden odjednom postao prijatelj Srba tj. onih kojhi zele nazad monarhiju, samo zato sto eventualno ima planove sa propalim monarsima u nekom buducem uredjenju Srbije?
 
Sasvim tačno.
Ali imamo nekako suviše visoko mišljenje o sebi tipa "To nama ne može da se dogodi"
A dogadja nam se:(
Tačno.Ako nećeš sam da kopaš kanale,platićeš šiptare.I za par desetina godina ćeš imati šiptarsku većinu u Srbiji.Nikakav rad nije sramota ako radiš za sebe.Ako platiš ove koje sam naveo to može da bude nepopravljiva glupost.
 
Mene zanima, jeli sad Biden odjednom postao prijatelj Srba tj. onih kojhi zele nazad monarhiju, samo zato sto eventualno ima planove sa propalim monarsima u nekom buducem uredjenju Srbije?

To je dobar plan.
Bajden je NATOvsko pseto, bio i ostao.
Sada ako angažuje Karadjordjeviće ubi će dve muve jednim udarcem:
Dobiće svoje pione i zavaraće deo srpskih patriota i monarhista.
 

Back
Top