Negativa

Zbog "povoljnih" meteoroloških uslova, Elektrane su jutros u 9 isključile grejanje!!! :evil:
POVOLJNO je 14C u martu mesecu, samo 2 stepena iznad 12... !!!

Uključiće ponovo uveče AKO SE STVORE USLOVI!!! :dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Земун, Главна улица, сада

IMG-20190317-164225.jpg


IMG-20190317-164243.jpg


Паркирање на зеленој површини - сада

IMG-20190317-171410.jpg
 
Kao vozač moram da osudim ove što parkiraju na travi, ali još više ove koji nisu predvideli adekvatan parking u tolikom naselju.

Та возила припадају викенд-шетачима по Кеју и посетиоцима оближњих кафана на води. Радним данима тога нема.

Мада, чињеница је да Земун нема решење за тај проблем.
 
Poslednja izmena:
Како су у мојој близини "одгризли" део травњака ради паркинга, могу то и овде да ураде. Возачи су се већ скоро па правилно распоредили.
 
Како су у мојој близини "одгризли" део травњака ради паркинга, могу то и овде да ураде. Возачи су се већ скоро па правилно распоредили.

То нису станари, понављам. Нека за друге направе паркинг негде даље, сваког викенда је циркус од возила испод прозора.
 
u nasem dvoristu zgrade covek koji a ne stanuje u nasoj zgradi, nekom magijom je uzeo 6 parking mesta, napravio auto plac valjda....

Skupština stanara ima pravo da traži uklanjanje vozila, komunalci izađu i postave upozorenje na kola, ako ih vlasnik ne ukloni na vreme odeeee... (ovo je naročito korisno kad na parkingu ostave nekretninu kojoj je istekla registracija)
 
:roll:
Hoce da ti ugrade opticke kablove... kromanjonac jedan.
Kao da ti neko nudi struju a ti kazes, neka hvala, ja cu svece...
ja kromanjonac? ako je to onda ti mama kromanjonac:evil:

pre par g su isto telekom busili nesto po ulazu, po podrumu, kazu uvode opticke kablove....ovo sad mi cudno-zasto opet?...huawei je aktuelan zbog postavljanja novih kamera u gradu...
teorija zavere:vudu:
 
ja kromanjonac? ako je to onda ti mama kromanjonac:evil:

pre par g su isto telekom busili nesto po ulazu, po podrumu, kazu uvode opticke kablove....ovo sad mi cudno-zasto opet?...huawei je aktuelan zbog postavljanja novih kamera u gradu...
teorija zavere:vudu:

Svaku novu tehnologiju pljujete covece vi iz pecine ne bi izasli nikada da vas drugi ne teraju :kafa:
Cuti i uzivaj
 

Back
Top