Negativa

Бар да знам две њене песме па да кажем - кидаш, заслужила си, нема даље...:lol:

Али не знам. Ко је бре та Вики.
Viki je imala par ''hitova'' devesetih, uglavnom isturajući dupe i si$e u prvi plan, ali imaju ti pevači, dovoljno da odu preko i kada se naša gastarbajterska rulja ponapija nije im bitno ni koja je pesma ni kako zvuči...:)
 
Ne čudi, ovde je na delu ozbiljna kontrola uma i masa, za koju je slobin režim bio oaza slobode. Ovaj kleptokratski ''sistem'' i njegova propaganda blokiraju misao, snagu, pobunu, krajnji cilj je totalna depresija i impotencija robova režima...:roll:
 
Бар да знам две њене песме па да кажем - кидаш, заслужила си, нема даље...:lol:

Али не знам. Ко је бре та Вики.

i viki i kiki i kia i luna i ceca i cuca i sve tako nešto....al boledu me ušesa za bg na vodi i njihove stanove....previše stakla za moj ukus.
 
Изгорео ресторан Царска охота.

I Ohota i onaj novi koji je isti gazda napravio do njega, skoro da je bio završen.
Pored Ohote već duže vreme je bila gomila nekog građevinskog materijala jer se završavao taj novi plus pravio parking iza.
Tu je bilo i neke pene, dasaka, i drugih nekih lako zapaljavih materijala, sve je to bilo uvijeno samo u najlon.
Moguće da je neko bacio neugašeni opušak...ma svašta je moguće...

Šteta za šetalište, samo da ne podignu zgradu sad na tom mestu...

Jutros nam policija nije dala da idemo dole.
 
Carska Ohota : unutrašnjost

H0fvpoG.jpg


Dok je unutra sve gorelo i eksplodiralo napolju je sve ostalo netaknuto, cveće, suncobrani, čaršavi na stolovima...
veoma čudno...
NYN43Bj.jpg
 
Mene napade od komšinice -babe sin ( on oko 5 banki ) što tražim više od godinu dana od njegovih roditelja da ne pojačavaju TV, sinoć mi dopizdeli, probudi me njihov TV u 2 sata po ponoći, i ja im zaglavim zvonce , pa nisam mogla više - pretio mi da će me prebiti kao mačku, da sam ***** i da mi hebe mrtvu majku i da više ne diram njegove roditelje. Živim sama i zna da može.

Baba pojačava TV u 5 ujutro, vikendom u 7, popodne , uveče ... nema pravila. Jedno jutro me u 5 probudili pevanje popova , vučićevi govori, žikina šarenica ...

A još sam pre njega molila da skrene pažnju majci, kažem stanovi su nam okrenuti ka dvorištu pa zato je neprijatnije jer je eho - rekao me može joj ništa, ali zato bi mogao mene da prebije.. I naravno ja sam kako reče baba luda
 

Back
Top